| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Wiadomości

Najlepsi w konkursie Złote Formaty

Aktualizacja: 14.04.2010

Siedemnaście miast i regionów oraz jedna dzielnica Warszawy znalazły się w ścisłej czołówce Konkursu Złote Formaty, organizowanego przez Grupę Ströer w ramach Festiwalu Promocji Miast i Regionów. »

Dofinansowanie z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Aktualizacja: 14.04.2010

Od początku roku na Mazowszu wypłacono wnioskodawcom prawie 79 mln zł dofinansowania z unijnego programu Kapitał Ludzki. Podpisano też 225 nowych umów na sumę ok. 73,4 mln zł. Dofinansowywane są np. szkolenia czy promocja samozatrudnienia. »

Przewozy Regionalne podpisały umowę z kolejnym województwem

Aktualizacja: 14.04.2010

Samorządowa spółka Przewozy Regionalne podpisała umowę z władzami Województwa Lubelskiego na finansowanie połączeń kolejowych na terenie województwa - poinformował w poniedziałek rzecznik przewoźnika Piotr Olszewski. »

Uroczyste posiedzenie Zgromadzenia Narodowego

Aktualizacja: 13.04.2010

Nazwiska 18 zmarłych tragicznie parlamentarzystów odczyta we wtorek w Sejmie marszałek Bronisław Komorowski. Uroczyste zgromadzenie posłów i senatorów uczci ich pamięć minutą ciszy, przyjmie specjalną uchwałę. »

Obowiązki RPO przejął jego zastępca

Aktualizacja: 13.04.2010

Po śmierci rzecznika praw obywatelskich Janusza Kochanowskiego urzędem tymczasowo kieruje jeden z jego zastępców - Stanisław Trociuk - poinformowała w poniedziałek Marta Kukowska z wydziału komunikacji społecznej w biurze RPO. »

Dyrektor departamentu spoza sektora finansów publicznych?

Aktualizacja: 30.04.2010

Jak informuje „Dziennik Gazeta Prawna”, ministrowie proponują poszerzenie kręgu osób uprawnionych do ubiegania się o wyższe stanowiska w służbie cywilnej. »

Gen. Stanisław Koziej będzie szefem BBN

Aktualizacja: 13.04.2010

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski poinformował, że we wtorek powoła generała Stanisława Kozieja na stanowisko szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Dotychczasowy szef BBN Aleksander Szczygło zginął w sobotniej katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. »

Nowe rozporządzenie w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznej szkoły

Aktualizacja: 16.04.2010

W Dzienniku Ustaw ukazało się rozporządzenie Minister Edukacji Narodowej Katarzyny Hall regulujące zasady obsadzania stanowisk dyrektorów szkół i przedszkoli publicznych. Nowy akt wchodzi w życie 21 kwietnia. »

Płatny urlop na podnoszenie kwalifikacji

Aktualizacja: 13.04.2010

Pracodawca będzie musiał dać 6 dni dodatkowego płatnego urlopu pracownikowi, który podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Jeśli sfinansuje mu naukę, to świadczenie takie nie będzie opodatkowane - zdecydował w piątek Sejm. »

Komisja Europejska chce reformy systemu dopłat rolnych

Aktualizacja: 12.04.2010

Komisarz UE ds. Rolnictwa Dacian Ciolos rozpoczął w poniedziałek konsultacje publiczne przed reformą Wspólnej Polityki Rolnej. Chce on skończyć z odwoływaniem się do historycznych danych o produkcji, co sprawia, że różne są dopłaty dla rolników w różnych krajach. »

Fundusze dla podkarpackiej Straży Pożarnej

Aktualizacja: 12.04.2010

Ponad 70 mln zł przeznaczył zarząd województwa podkarpackiego na dofinansowanie jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, w tym zakup m.in. nowych samochodów strażackich. »

Kompleksowe remonty dróg na Podhalu

Aktualizacja: 12.04.2010

Poważne utrudnienia czekają kierowców w Zakopanem. W poniedziałek rozpoczynają się tam remonty dróg w ramach projektu "Góral*ski", współfinansowanego z funduszy unijnych. Roboty będą prowadzone do końca listopada, z wakacyjną przerwą. »

Żałoba narodowa po katastrofie prezydenckiego samolotu

Aktualizacja: 12.04.2010

Prezydent RP Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz kilkadziesiąt osobistości polskiego życia państwowego i publicznego znajdowało się na pokładzie samolotu, który w sobotę rano uległ katastrofie pod Smoleńskiem w Rosji. Nikt nie ocalał z katastrofy, w Polsce trwa żałoba narodowa. »

Spór o wynagrodzenia za nadgodziny pracowników samorządowych

Aktualizacja: 12.04.2010

Zaostrza się konflikt dotyczący rekompensat dla pracowników samorządowych za pracę w godzinach nadliczbowych. »

Telecentra pomogą w załatwianiu spraw urzędowych

Aktualizacja: 09.04.2010

Do końca 2011 r. w Katowicach ma powstać sieć telecentrów - znajdujących się w miejskich bibliotekach i domach kultury komputerów, umożliwiających mieszkańcom załatwienie wybranych spraw urzędowych za pośrednictwem internetu. »

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Mateusz Rudaś

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od samorzad.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK