reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Rusza kampania promocyjna Województwa Podkarpackiego

Rusza kampania promocyjna Województwa Podkarpackiego

"Podkarpackie po naszej myśli" - to główne hasło kampanii promocyjnej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Kampania rozpocznie się w środę i potrwa do końca czerwca.

Jak powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej marszałek województwa podkarpackiego Zygmunt Cholewiński, Komisja Europejska nakłada obowiązek informowania o funduszach i inwestycjach, które dzięki nim są realizowane. "Dlatego musieliśmy ogłosić przetarg, do którego stanęło sześć firm; wygrała agencja reklamowa dsk z Warszawy. Koszt przeprowadzenia kampanii to 460 tys. zł" - dodał Cholewiński.

Na konferencji zaprezentowany został po raz pierwszy spot, który będzie emitowany w regionalnej telewizji oraz hasło promocyjne. Jak wyjaśnił Marcin Zieliński z agencji reklamowej dsk, celem kampanii będzie poinformowanie mieszkańców Podkarpacia o RPO i o inwestycjach zrealizowanych dzięki pieniądzom unijnym.

"Chcemy pokazać, że pieniądze te to główny motor przemian społeczno-gospodarczych w regionie, a zmiany dotyczą wszystkich. Stąd też nasze hasło, które kierowane jest do indywidualnego konsumenta" - wyjaśnił Zieliński.

RPO promowany będzie też w pięciu rozgłośniach regionalnych, 13 gazetach, a także na 106 billboardach w największych miastach Podkarpacia.

Jaka zaznaczył Zieliński, kampania będzie trwać tylko sześć tygodni - do końca czerwca, ale będzie bardzo intensywna i obejmie wszystkie media w regionie.

W ramach RPO Podkarpacie ma do wydania 1 mld 136 mln euro.

reklama

Czytaj także

Źródło:

PAP
Nowy JPK_VAT z deklaracją i ewidencją (PDF)39.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Anna Malinowska

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama