reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Wiadomości

Powrót do nauki zdalnej w województwie warmińsko-mazurskim

Aktualizacja: 24.02.2021

Powrót do nauki zdalnej w województwie warmińsko-mazurskim oraz prawdopodobne przesunięcie w tym regionie próbnych matur zapowiedział w środę szef resortu zdrowia Adam Niedzielski. »

Kształcenie nauczycieli - więcej zajęć prowadzonych na odległość

Aktualizacja: 24.02.2021

Kształcenie nauczycieli - Minister Edukacji i Nauki podpisał nowelizację rozporządzenia w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela. Wprowadzono zmiany, które umożliwiają zwiększenie wymiaru zajęć prowadzonych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Dzięki nim możliwe będzie ukończenie studiów (studiów podyplomowych) w zakładanym terminie. »

Wszyscy pracownicy oświaty w pierwszej grupie szczepień na COVID-19

Aktualizacja: 23.02.2021

Wszyscy pracownicy oświaty zostaną zaszczepieni w pierwszej grupie szczepień na COVID-19. Gotowe są już odpowiednie przepisy w tym zakresie. »

NOP-y po szczepionkach na koronawirusa

Aktualizacja: 23.02.2021

NOP-y po szczepionkach na koronawirusa. DGP poznał całościowe dane na temat tego, ile wystąpiło niepożądanych odczynów poszczepiennych. Po jakiej szczepionce zdarzają się najczęściej? Jakie są skutki uboczne szczepionek na koronawirusa? »

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej 2021-2024

Aktualizacja: 23.02.2021

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej, który ma zwiększyć bezpieczeństwo na drogach ogłosił na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki. Jakie rozwiązania przewiduje? »

Reforma w ochronie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży

Aktualizacja: 23.02.2021

Reforma w ochronie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży - co się zmieni? Ile dodatkowych pieniędzy rząd przeznaczy na opiekę psychiatryczną dla dzieci i młodzieży? »

Specjalistyczne Centra Wspierania Edukacji Włączającej ruszą już w 2021 r.

Aktualizacja: 23.02.2021

Specjalistyczne Centra Wspierania Edukacji Włączającej (SCWEW) rozpoczną pilotażową działalność już jesienią 2021 roku. Czym są centra wspierania edukacji włączającej? »

Nastoletnia depresja – Nie pozwól dziecku wylogować się z życia

Aktualizacja: 23.02.2021

Nastoletnia depresja. Życie w trybie online/offline – nie pozwól dziecku wylogować się z życia. Trwa 15. edycja ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej Forum Przeciw Depresji. Celem przedsięwzięcia jest uwrażliwienie dorosłych na problem depresji wśród nastolatków. »

Stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla studentów na rok akademicki 2020/2021

Aktualizacja: 23.02.2021

Stypendium dla studentów - 362 studentów otrzyma stypendia Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe. Ile wynosi stypendium dla studentów? »

Matura 2021 - uproszczone wymagania, dużo zdających

Aktualizacja: 22.02.2021

Matura 2021 ma być prostsza. Zmiana wymagań spowodowała dużą liczbę chętnych do przystąpienia do tegorocznego egzaminu. Chce ją pisać wiele osób starszych bez egzaminu dojrzałości albo poprawiających słabe wyniki. »

Kalendarz szczepień przeciwko COVID-19 na marzec 2021

Aktualizacja: 19.02.2021

Kalendarz szczepień na marzec 2021. Szef KPRM Michał Dworczyk przedstawił na konferencji sytuację związaną ze szczepieniami w Polsce. Ile jest obecnie dostępnych szczepionek? Kiedy ruszą szczepienia kolejnych grup? »

Ochrona danych osobowych osoby wpłacającej gotówkę z kasy na rachunek bankowy

Aktualizacja: 19.02.2021

W momencie wpłaty środków finansowych z kasy na rachunek bankowy jednostki budżetowej pracownicy banku żądają podania numeru PESEL, numeru dowodu osobistego i adres zamieszkania. Czy mają do tego prawo? Jak to się ma do ciągłego ostrzegania, żebyśmy chronili nasze dane? »

Czy zmiany opłat za śmieci w Warszawie zostaną wstrzymane?

Aktualizacja: 16.02.2021

Opłaty za śmieci w Warszawie mają ulec zmianie od 1 kwietnia 2021 r. Prokuratura domaga się jednak wstrzymania wykonania stołecznej uchwały śmieciowej. »

Szczepienia opiekunów w żłobkach na COVID-19 - informacje, zapisy

Aktualizacja: 16.02.2021

Jak długo potrwa druga tura zapisów na szczepienia pracowników żłobków i klubów dziecięcych, jakie formalności trzeba dopełnić, żeby zgłosić się na szczepienie, co musi zrobić pracownik, a jakie obowiązki ma dyrektor placówki? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące procesu zapisu na szczepienia pracowników instytucji opieki nad dziećmi do lat 3. »

Nowy wykaz czasopism punktowanych 2021

Aktualizacja: 19.02.2021

Wykaz czasopism punktowanych 2021. Jakie czasopisma pojawiły się w nowym wykazie czasopism punktowanych? »

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2021

reklama

Eksperci portalu infor.pl

DoxyChain

We change business reality

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama