reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Samorządowy Lider Zarządzania 2010

Samorządowy Lider Zarządzania 2010

22 czerwca br. w budynku Senatu odbędzie się konferencja podczas której zostaną wyłonieni laureaci czwartej edycji konkursu Samorządowy Lider Zarządzania 2010 - Usługi techniczne i Usługi zdrowotne. Nagrodą dla laureata konkursu będzie wyjazd studyjny do Norwegii dla dwóch przedstawicieli danego samorządu.

Dzięki konkursowi zebrano już kilkadziesiąt przykładów innowacyjnych i skutecznych działań samorządów. Znajdą się one, w systematycznie uzupełnianej bazie danych najlepszych praktyk zarządzania w samorządzie, która jest dostępna na stronie internetowej www.jst.org.pl oraz na stronach organizacji samorządowych realizujących projekt (m.in. - www.zmp.poznan.pl - BDP). Do wszystkich edycji konkursu samorządy zgłosiły już ponad 300 projektów.

Podczas konferencji zostaną też wyróżnione 4 samorządy (miasto na prawach powiatu, małe i średnie miasto, powiat, gmina wiejska) najbardziej aktywne we wszystkich dotychczasowych edycjach konkursu. 

Konkurs jest jednym z elementów realizacji projektu „Budowanie potencjału instytucjonalnego samorządów dla lepszego dostarczania usług  publicznych 2007-2011”, współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a realizowanego wspólnie przez Związek Miast Polskich, Związek Powiatów Polskich, Związek Gmin Wiejskich RP i Norweski Związek Władz Lokalnych i Regionalnych

Zainteresowani konferencją mogą zgłosić uczestnictwo do 17 czerwca br. – do końca dnia (mailem na adres - promocja@zmp.poznan.pl ).

Konferencja odbędzie się w Warszawie, 22 czerwca br., w budynku Senatu RP (ul. Wiejska 4/6/8, sala 217, wejście B2), w godz. 10.00-16.00.

reklama

Czytaj także

Źródło:

Sektor Publiczny
Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Arena Advisory

Doradzamy klientom we wszystkich obszarach podatkowych i prawnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama