reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Ruszyła strona internetowa polskiej prezydencji

Ruszyła strona internetowa polskiej prezydencji

W środę ruszyła strona internetowa polskiej prezydencji. Pod adresem pl2011.eu można znaleźć nie tylko program i najważniejsze wydarzenia naszego przewodnictwa w Radzie Europy, ale także wiele informacji o Polsce, polskiej kulturze oraz wideoblog.

"Dzisiaj inaugurujemy stronę internetową polskiej prezydencji. Myślę, że ta strona jest tak dynamiczna i kolorowa, że może zainteresuje nie tylko urzędników i dyplomatów, ale także obywateli, którzy spojrzą na nią" - powiedział w środę dziennikarzom minister ds. europejskich Mikołaj Dowgielewicz.

Oprócz programu prezydencji, kalendarza najważniejszych wydarzeń, przewodnika po prezydencji i różnych informacji dotyczących samej Unii Europejskiej, na stronie jest także zakładka Polska. Informacje, które tam można znaleźć, mają pomóc cudzoziemcom lepiej zrozumieć i lepiej poruszać się po Polsce. Znajdziemy tu także informacje o polskiej sztuce, filmie, teatrze, muzyce, nauce.

Na stronie jest także wideoblog, który, jak mówił Dowgielewicz, będzie w sposób trochę mniej oficjalny pokazywać różne aspekty najważniejszych wydarzeń polskiej prezydencji. Są tam także informacje dla dziennikarzy, m.in. w sprawie akredytacji na wydarzenia przewidziane w okresie prezydencji. Bezpośrednie transmisje z wielu z nich będzie można oglądać na stronie.

Jest ona dostępna w językach: polskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

MSZ przygotowało ponadto w formie papierowej przewodnik "About Polska" i książkę kucharską cuisine.pl, w której są m.in. przepisy na chłodnik, śledzie, kapuśniak, kutie czy sałatkę z oscypkiem.

Polska Prezydencja w Radzie UE>>

reklama

Czytaj także

Źródło:

PAP
Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Polska Izba Biegłych Rewidentów

Samorząd zawodowy biegłych rewidentów

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama