| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Nazywam się Miliard Łódź/One Billion Rising - 14 lutego w Łodzi

Nazywam się Miliard Łódź/One Billion Rising - 14 lutego w Łodzi

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestniczenia w tegorocznej akcji Nazywam się Miliard Łódź/One Billion Rising, która odbędzie się 14 lutego w Łodzi. Łódź weźmie udział w tańcu przeciwko przemocy już po raz czwarty. Powiedzmy razem NIE przemocy!

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tegorocznej akcji Nazywam się Miliard Łódź, która odbędzie się 14 lutego, o godzinie 16.00, na dziedzińcu AOIA, przy ul. Zachodniej 54/56 w Łodzi.

200 państw - jeden cel

200 państw - jedna data
Powiedzmy razem NIE przemocy!

Powstanie nas miliard, by zatańczyć przeciwko przemocy wobec dziewcząt i kobiet. To światowa REWOLUCJA! W tym roku, polskim tańcem 14 lutego w ramach akcji Nazywam się Miliard/ One Billion Rising Poland, chcemy zwrócić uwagę na problem molestowania seksualnego wobec dziewcząt i kobiet.

W Polsce tańczyć i protestować przeciwko przemocy będzie ponad 55 miejscowości – od niewielkich miasteczek, po duże aglomeracje. Tegoroczna akcja w Polsce poświęcona jest problemowi molestowania seksualnego wobec kobiet i dziewcząt. To wciąż temat tabu w naszym kraju.

Ambasadorką łódzkiej akcji jest Sędzia Anna Maria Wesołowska, akcję objęły patronatem łódzkie media: Radio Łódź i TVP 3 Łódź. Koordynatorką akcji w Łodzi jest Prezeska naszego stowarzyszenia,Dagmara Janowicz (+48 728 367 175)

W załączniku wysyłamy zaproszenie, oraz informacje o akcji.
Poniżej link do wydarzenia stworzonego na FB: https://www.facebook.com/events/1013098218752030/

Do zobaczenia!

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Nazywam się Miliard Łódź/One Billion Rising - 14 lutego w Łodzi
Nazywam się Miliard Łódź/One Billion Rising - 14 lutego w Łodzi

Alimenty. Jak szybko dostać pieniądze na dziecko8.94 zł

Narzędzia księgowego

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Compliance 2020

Eksperci portalu infor.pl

Mateusz Latkowski

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »