reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > XXI ZJAZD SPECJALISTÓW I EKSPERTÓW DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

XXI ZJAZD SPECJALISTÓW I EKSPERTÓW DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Z przyjemnością informujemy, że portal Infor.pl objął patronatem jedno z najważniejszych wydarzeń obszaru zamówień publicznych Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych organizowanym w dniach 11-12 kwietnia przez firmę ApexNet.

Wejdź na wyższy poziom zamówień publicznych

Rok temu obchodziliśmy 20. edycję Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych. Od ponad 10 lat wierzymy, że organizując podobne inicjatywy, przyczyniamy się do podwyższania jakości gospodarowania publicznymi pieniędzmi.

Wiosną 2019 spotkamy się ponownie, na 21. odsłonie wydarzenia. Niezmiennie od lat, naszym celem jest edukacja i merytoryczne wsparcie podmiotów stosujących w praktyce ustawę o Prawie zamówień publicznych.

Dotychczas w cyklicznych zjazdach eksperckich wzięło udział aż 953 uczestników. Również w tym roku przewidujemy uczestnictwo ok. 100 słuchaczy.

W trakcie wiosennej edycji Zjazdu o zmianach w zamówieniach publicznych dyskutować będą znani i cenieni specjaliści. Na uczestników czeka szereg wykładów i dyskusji, przygotowanych przez liderów zamówień publicznych.

Stawiamy na ciągłe podnoszenie kompetencji, dlatego nasi prelegenci to praktycy, związani z różnymi środowiskami eksperckimi. Pluralizm opinii w dyskusji, case studies i dużo praktycznej wiedzy sprawiają, że XXI Zjazd Specjalistów i Ekspertów to wydarzenie, którego nie można ominąć.

Zjazd będzie składał się z dyskusji panelowej, 7 paneli indywidualnych, networkingu i indywidualnego wystąpienia naszego specjalnego gościa.

Szczególnie polecamy panel Damiana Michalaka, radcy prawnego i trenera z zakresu Prawa zamówień publicznych. Spotkanie będzie miało charakter case study, a dotyczyć będzie komunikacji między wykonawcą a zamawiającym.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia, w warszawskim Teatrze Kamienica. Na zakończenie pierwszego dnia zaprosimy uczestników na spektakl „Mój dzikus” reżyserii Emiliana Kamińskiego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

XXI ZJAZD SPECJALISTÓW I EKSPERTÓW DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
XXI ZJAZD SPECJALISTÓW I EKSPERTÓW DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

INFORLEX Plan kont – program dla księgowych jednostek budżetowych199.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2021

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Patforma dla frachtu morskiego, kolejowego i lotniczego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama