REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Druga edycja Targów Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA

REKLAMA

W tym roku 23-26 listopada 2010 w Poznaniu odbędą się Targi pod hasłem Inwestycje-Rozwój-Integracja.

Atutem wydarzenia jest szeroka oferta produktów i usług z zakresu architektury miejskiej, infrastruktury techniczno-komunikacyjnej, nowoczesnych rozwiązań dla osób niepełnosprawnych, oświaty i sportu, informatyki w instytucjach publicznych oraz informatyzacji gmin skierowana do prezydentów, burmistrzów, wójtów, starostów, marszałków sejmików, dyrektorów i kierowników urzędów państwowych, dyrektorów departamentów strategii i rozwoju oraz planowania przestrzennego w jednostkach samorządowych a także reprezentantów instytutów badawczych.

REKLAMA

REKLAMA

Targom będzie towarzyszyło Forum Samorządowo-Biznesowe – cykl konferencji i debat, objęty Honorowym Patronatem Minister Rozwoju Regionalnego, dotyczył będzie m.in. funduszu sołeckiego, PPP, urbanistyki operacyjnej, rozwiązań dla osób niepełnosprawnych oraz e-administracji w instytucjach publicznych.

Będzie można zaprezentować ofertę inwestycyjną własnych regionów podczas odbywającego się w ramach targów Salonu Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD. W tym roku potencjalni inwestorzy zapoznają się z ofertą inwestycyjną miast i regionów z terenów Podkarpacia, Wybrzeża, Ziemi Lubuskiej i Wielkopolski. Ekspozycję salonu INVESTFIELD uzupełni oferta specjalnych stref ekonomicznych oraz instytucji wspierających rozwój regionów.

Współpracę medialną, tak jak w roku ubiegłym, podjęła m.in.: Gazeta Samorządu i Administracji, której przedstawiciele będą gościć odwiedzających Targi na specjalnie przygotowanym stoisku.

Warto odwiedzić stoisko Gazety Samorządu i Administracji!

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Tylko podczas Targów GMINA 2010 na stoisku:

*   wyjątkowe bezpłatne egzemplarze czasopism przeznaczonych dla samorządowców i specjalistów w jednostkach organizacyjnych podległych samorządom, m.in.:

         − Gazeta Samorządu i Administracji

        − Poradnik Samorządowca

        − Poradnik Oświatowy

        − Poradnik Instytucji Pomocy Społecznej

*    bezpłatna prezentacja wyjątkowego serwisu internetowego łączącego system aktów prawnych z potęgą czasopism Grupy INFOR PL − INFOR LEX Administracja

*    premiera nowego serwisu internetowego stworzonego z myślą o promocji samorządów Lokalni−Globalni www.lokalni.infor.pl

*    nowe publikacje książkowe przeznaczone dla samorządowców

*    możliwość rozmowy z redakcją Gazety Samorządu i Administracji

Do zobaczenia w Poznaniu na stoisku Gazety Samorządu i Administracji podczas Targów GMINA 2010!

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 5, sektor E−F, stoisko 184.

Termin: 23−26 listopada 2010 r.


Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Samorzad.infor.pl

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Sektor publiczny
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Globalna awaria systemów Microsoft. Czy mamy się czym martwić w Polsce?

Wicepremier, minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski uspokaja, że obecnie w Polsce systemy infrastruktury informatycznej działają płynnie. 

Jak uczniowie Szkoły w Chmurze poradzili sobie z maturą? "Wyniki są dramatyczne"

Kilkanaście procent polskich maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego. Jak poszło uczniom Szkoły w Chmurze? 

Coraz większa liczba dzieci ukraińskich w polskich szkołach

Od 1 września 2024 r. do polskich szkół może pójść między 20 tys. a 60 tys. ukraińskich dzieci - szacuje Paulina Chrostowska z Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zdaniem nauczycieli największym wyzwaniem w edukacji uczniów z doświadczeniem migracji jest bariera językowa.

Ta substancja wydłużyła życie myszy ok. 25%, wyszczupliła i zmniejszyła podatność na nowotwory. Teraz testy na ludziach

Międzynarodowa grupa badaczy aktualnie testuje nowy lek hamujący interleukinę 11, który wydłuża życie myszy prawie o jedną czwartą. Nie wiadomo jeszcze jak działa on u ludzi, ale rozpoczęto pierwsze badania kliniczne - informuje tygodnik „Nature” - ukazujące się od 1869 r. jedno z najbardziej prestiżowych czasopism naukowych.

REKLAMA

Co czwarty uczeń nie zdał matury w tej szkole. A oceny końcowe były wysokie. MEN: kuratoria przyjrzą się jakości kształcenia

Minister edukacji Barbara Nowacka poinformowała 18 lipca 2024 r., że kuratoria przyjrzą się wynikom egzaminów maturalnych w Szkole w Chmurze oraz temu, jak mają się one do ocen końcowych uczniów. Oceny te były wyjątkowo wysokie i nie przekładają się na wyniki matur - dodała.

Co oznaczają tajemnicze paski na tubkach past do zębów?

Większość Polaków nie wie, co oznaczają kolorowe paski na tubkach past do zębów. Jakie informacje przekazuje klientowi kolor tajemniczego paska na tubce? Czy konsumenci mogą być wprowadzani w błąd? 

Coś takiego raz na 5-10 tysięcy lat: Asteroida przeleci bliżej Ziemi niż satelity geostacjonarne 13 kwietnia 2029 roku. ESA przyśpiesza misję Ramses

Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) przyspiesza realizację nowej misji o nazwie Ramses, która ma na celu dotarcie do asteroidy Apophis – podał portal Space.com. W 2029 r. obiekt będzie bardzo blisko Ziemi, bliżej niż satelity geostacjonarne. Asteroida nie zagraża jednak naszej planecie.

Rodzice coraz rzadziej szczepią swoje dzieci. Najnowsze dane WHO

Alarmujące dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Wyszczepialność dzieci i młodzieży na świecie wciąż nie może odzyskać poziomu sprzed pandemii. 

REKLAMA

Blisko 5 tys. zgłoszeń związanych ze zdarzeniami atmosferycznymi

We wtorek i środę strażacy w całym kraju mieli ręce pełne roboty. Do godz. 6 odnotowano 4998 zgłoszeń związanych z pogodą. Obrażenia odniosły cztery osoby. 

Wojsko Polskie to trzecia armia NATO pod względem liczebności

Polska ma trzecią największą co do liczebności armię w NATO - przekazał szef BBN Jacek Siewiera, powołując się na dane zebrane przez NATO. Z szacunków Sojuszu wynika, że Wojsko Polskie z ponad 216 tys. żołnierzy to trzecia armia NATO - po USA i Turcji.

REKLAMA