reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Cyfryzacja administracji samorządowej

Cyfryzacja administracji samorządowej

Tegoroczne VII Forum Szkoleniowe Instytutu Systemów Przestrzennych i Katastralnych S.A. z Gliwic, pt. „Inteligenta Gmina filarem zrównoważonego rozwoju”, odbędzie się w dniach 21-23.03 w Szczyrku. Patronem medialnym spotkania jest „Gazeta Samorządu i Administracji”.

Do udziału w Forum zaproszono m.in. przedstawicieli Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, a także samorządów i instytucji naukowych. Przedstawią oni uczestnikom kierunki efektywnej i ekonomicznie uzasadnionej cyfryzacji procesów w administracji samorządowej, powiedzą o potrzebach budowania społeczeństwa informacyjnego oraz podzielą się swoimi doświadczeniami, prezentując dobre praktyki, m.in. w zakresie zarządzania i monitorowania procesów związanych z geoinformacją i gospodarką odpadami.

Równocześnie z Forum odbędą się Warsztaty, prowadzone przez specjalistów ISPiK, na których uczestnicy zostaną zapoznani z nowymi funkcjonalnościami aplikacji GIS oraz ich efektywnym wykorzystywaniem. Warsztaty będą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami, a także do dyskusji nad dalszymi kierunkami rozwoju geoinformacji i geotechnologii.

Patronat Honorowy nad spotkaniem sprawują Minister Administracji i Cyfryzacji oraz Główny Geodeta Kraju.

Partnerem wspierającym jest Śląski Zawiązek Gmin i Powiatów. Więcej informacji na stronie www.ispik.pl.

Zobacz więcej Wiadomości.

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR
Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Sławomir Wnuczek

Jestem aplikantem adwokackim Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. W swojej pracy wspierałem klientów w obszarze prawa podatkowego i postępowań.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama