| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Ochrona środowiska już po raz trzeci

Ochrona środowiska już po raz trzeci

W dniach 7–8 października br. w Poznaniu, podczas Międzynarodowych Targów POLEKO, odbędzie się trzeci już Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON.

Tegoroczna edycja Kongresu będzie wyjątkową okazją do zdobycia wiedzy oraz dyskusji na najbardziej aktualne i przyszłościowe tematy związane z branżą. Polityka ekologiczna związana z bezpieczeństwem energetycznym kraju oraz kierunki zmian z nią powiązane zostaną zaprezentowane przez przedstawicieli administracji. Ze względu na okoliczności wdrażania nowego systemu gospodarki odpadami, ta ugruntowana od lat dziedzina, nabierze z pewnością innej jakości.

Specjalne sesje zostaną poświęcone nowym wyzwaniom stojącym przed branżą gospodarki wodno-ściekowej. Nie zabraknie tematu dotyczącego źródeł finansowania ochrony środowiska, uzupełnionego o efektywny sposób realizacji inwestycji, jakim jest partnerstwo publiczno-prywatne. Po każdym wystąpieniu organizatorzy liczą na pytania do prelegentów, a po każdej sesji na dyskusję. Pozwoli to na identyfikację najistotniejszych problemów branży ochrony środowiska oraz określenie płaszczyzn współpracy pomiędzy administracją publiczną a przedsiębiorcami.

Pierwszy dzień Kongresu zostanie podsumowany uroczystą Galą. Będzie to znakomita okazja, aby podziękować i przyznać wyróżnienia osobom zasłużonym dla środowiska. Niezapomnianych wrażeń podczas tego wyjątkowego wieczoru dostarczy występ gwiazdy sceny muzycznej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.envicon.abrys.pl

Zobacz więcej: Wiadomości

Czytaj także

Źródło:

Własne

Zdjęcia

ochrona środowiska
ochrona środowiska

Alimenty. Jak szybko dostać pieniądze na dziecko8.94 zł

Narzędzia księgowego

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Compliance 2020

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Niedzielska

Prawnik ds. prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, trener, mediator ds. pracowniczych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »