reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Ochrona środowiska już po raz trzeci

Ochrona środowiska już po raz trzeci

W dniach 7–8 października br. w Poznaniu, podczas Międzynarodowych Targów POLEKO, odbędzie się trzeci już Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON.

Tegoroczna edycja Kongresu będzie wyjątkową okazją do zdobycia wiedzy oraz dyskusji na najbardziej aktualne i przyszłościowe tematy związane z branżą. Polityka ekologiczna związana z bezpieczeństwem energetycznym kraju oraz kierunki zmian z nią powiązane zostaną zaprezentowane przez przedstawicieli administracji. Ze względu na okoliczności wdrażania nowego systemu gospodarki odpadami, ta ugruntowana od lat dziedzina, nabierze z pewnością innej jakości.

Specjalne sesje zostaną poświęcone nowym wyzwaniom stojącym przed branżą gospodarki wodno-ściekowej. Nie zabraknie tematu dotyczącego źródeł finansowania ochrony środowiska, uzupełnionego o efektywny sposób realizacji inwestycji, jakim jest partnerstwo publiczno-prywatne. Po każdym wystąpieniu organizatorzy liczą na pytania do prelegentów, a po każdej sesji na dyskusję. Pozwoli to na identyfikację najistotniejszych problemów branży ochrony środowiska oraz określenie płaszczyzn współpracy pomiędzy administracją publiczną a przedsiębiorcami.

Pierwszy dzień Kongresu zostanie podsumowany uroczystą Galą. Będzie to znakomita okazja, aby podziękować i przyznać wyróżnienia osobom zasłużonym dla środowiska. Niezapomnianych wrażeń podczas tego wyjątkowego wieczoru dostarczy występ gwiazdy sceny muzycznej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.envicon.abrys.pl

Zobacz więcej: Wiadomości

reklama

Czytaj także

Źródło:

Własne

Zdjęcia

ochrona środowiska
ochrona środowiska

Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Da Wanda

DaWanda to platforma online z produktami hand-made i designem.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama