reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > O ochronie środowiska na Kongresie ENVICON

O ochronie środowiska na Kongresie ENVICON


Podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO w dn. 7–8 października 2013 r. w Poznaniu odbędzie się Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON. Tegoroczna edycja Kongresu ENVICON to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy oraz dyskusji na najbardziej aktualne i przyszłościowe tematy związane z branżą ochrony środowiska.

Polityka ekologiczna związana z bezpieczeństwem energetycznym kraju oraz kierunki zmian z nią powiązane zostaną zaprezentowane przez przedstawicieli administracji samorządowej jak i rządowej. Ze względu na okoliczności wdrażania nowego systemu gospodarki odpadami ta ugruntowana od lat dziedzina nabierze z pewnością innej jakości.

Specjalne sesje zostaną poświęcone nowym wyzwaniom stojącym przed branżą gospodarki wodno-ściekowej. Najbliższa edycja Kongresu ENVICON to także nawiązanie do tematów dotyczących źródeł finansowania ochrony środowiska, uzupełnionego o efektywny sposób realizacji inwestycji, jakim jest partnerstwo publiczno-prywatne.

Formuła ENVICONU umożliwia wszystkim uczestnikom interakcje z prelegentami – po każdym wystąpieniu organizatorzy przewidują pytania do prelegentów, a po każdej sesji dyskusję. Pozwoli to na identyfikację najistotniejszych problemów branży ochrony środowiska oraz określenie płaszczyzn współpracy pomiędzy administracją publiczną a przedsiębiorcami.

Organizatorzy serdecznie zapraszają w imieniu przewodniczącego komitetu naukowego prof. dr hab. Andrzeja Mizgajskiego oraz firmy Abrys do udziału w Kongresie.

Zapraszamy do rejestracji on-line: http://www.envicon.abrys.pl

Polecamy: Forum

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Piekarczyk

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama