reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > O ochronie środowiska na Kongresie ENVICON

O ochronie środowiska na Kongresie ENVICON


Podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO w dn. 7–8 października 2013 r. w Poznaniu odbędzie się Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON. Tegoroczna edycja Kongresu ENVICON to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy oraz dyskusji na najbardziej aktualne i przyszłościowe tematy związane z branżą ochrony środowiska.

Polityka ekologiczna związana z bezpieczeństwem energetycznym kraju oraz kierunki zmian z nią powiązane zostaną zaprezentowane przez przedstawicieli administracji samorządowej jak i rządowej. Ze względu na okoliczności wdrażania nowego systemu gospodarki odpadami ta ugruntowana od lat dziedzina nabierze z pewnością innej jakości.

Specjalne sesje zostaną poświęcone nowym wyzwaniom stojącym przed branżą gospodarki wodno-ściekowej. Najbliższa edycja Kongresu ENVICON to także nawiązanie do tematów dotyczących źródeł finansowania ochrony środowiska, uzupełnionego o efektywny sposób realizacji inwestycji, jakim jest partnerstwo publiczno-prywatne.

Formuła ENVICONU umożliwia wszystkim uczestnikom interakcje z prelegentami – po każdym wystąpieniu organizatorzy przewidują pytania do prelegentów, a po każdej sesji dyskusję. Pozwoli to na identyfikację najistotniejszych problemów branży ochrony środowiska oraz określenie płaszczyzn współpracy pomiędzy administracją publiczną a przedsiębiorcami.

Organizatorzy serdecznie zapraszają w imieniu przewodniczącego komitetu naukowego prof. dr hab. Andrzeja Mizgajskiego oraz firmy Abrys do udziału w Kongresie.

Zapraszamy do rejestracji on-line: http://www.envicon.abrys.pl

Polecamy: Forum

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Compliance 2021

reklama

Eksperci portalu infor.pl

PwC Studio

Serwis prawno-podatkowy PwC

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama