| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Lubelskie też jest Eko

Lubelskie też jest Eko

Województwo lubelskie włącza się w akcję „W 90 dni do Eko”. To ogólnopolski program promujący zdrowy styl życia. Jest skierowany do wszystkich, którzy chcą porzucić złe nawyki i żyć zdrowo, ale nie bardzo wiedzą, jak to zrobić.

Kampania ruszyła w połowie stycznia. Pokazuje, jak w ciągu trzech miesięcy poprawić swoje samopoczucie i skutecznie zadbać o zdrowie. Uczestnicy dostają codzienne zadania i wskazówki, które pozwalają w łagodny, naturalny sposób przestawić się na „eko" i wprowadzić zdrowe zasady do swojego życia. Już w ciągu kilku pierwszych tygodni, akcja „W 90 dni do Eko" zyskała sobie grono sympatyków.

- Kampania bardzo mocno podkreśla rolę zdrowej, ekologicznej żywności, co jest zbieżne ze strategią promocji naszego regionu. Dlatego postanowiliśmy się w nią włączyć - mówi Piotr Franaszek, dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki urzędu marszałkowskiego.

Według wstępnych ustaleń, organizatorzy i uczestnicy akcji wkrótce pojawią się w Lublinie, by promować ideę "bycia eko". Planowana jest również promocja ekologicznych produktów z naszego regionu, w tym również tych sygnowanych logo "Kuchni Lubelskiej", w Warszawie, podczas gali finałowej.

Więcej o akcji na stronie internetowej www.90dnidoeko.pl

źródło: lubelskie.pl

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Compliance 2020

Eksperci portalu infor.pl

24ivalue.pl - to firma udostępniająca w Polsce system ekspercki 24ivalue

Jest to pierwszy tego rodzaju system w Polsce i na Świecie, który kompleksowo obejmuje trudne obszary księgowe.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »