reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Bilety do zdobycia!

Bilety do zdobycia!

W dniu 15 października 2014r., w Europejskim Centrum Solidarności, Gdański Ośrodek Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej organizuje konferencję z okazji 25-lecia polskiej reformy samorządowej pt. „SUPER MOCNI” - 25 LAT SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO. SOLIDARNOŚĆ JEST W NAS. Wydarzenie jest objęte Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza oraz Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.

Oprócz licznej grupy pomorskich samorządowców, spodziewane jest przybycie 50-osobowej grupy samorządowców z Ukrainy, którzy zabiorą głos w debacie  „Jakie doświadczenia polskich samorządów można wykorzystać w reformie samorządowej w Ukrainie?”

Dla chętnych przewidziano możliwość zdobycia wejściówek na konferencję w organizowanych przez FRDL konkursach. Pierwszy konkurs: pt. „Dlaczego Ty?” polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego chcę wziąć udział w konferencji?”.20 autorów najciekawszych uzasadnień otrzyma zaproszenie na konferencję. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres e-mail: biuro@gdansk.frdl.pl , wpisując w tytule maila: Konkurs - dlaczego Ty. W treści należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Drugi konkurs  pt. „Mój Samorząd za następne 25 lat. Wizja przyszłości” polega na wyłonieniu najciekawszych prac artystycznych w dowolnej formie: plastyczne, fotografie, filmowe, muzyczne, poetyckie, graficzne etc. Prace należy nadsyłać na adres e-mail: biuro@gdansk.frdl.pl , wpisując w tytule maila: Konkurs - samorząd 25 lat później. Rozmiar e-maila nie może przekroczyć 4 MB. Nazwą pliku powinno być imię i nazwisko autora. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Więcej szczegółów:  www.gdansk.frdl.pl  .

Gazeta Samorządu i Administracji jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz również: Nowe przepisy o pomocy regionalnej

reklama

Czytaj także

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

MADEJCZYK KANCELARIA PRAWNA Sp. k.

Kancelaria Prawna Madejczyk świadczy usługi w zakresie obsługi klientów biznesowych i indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama