| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Fundacja ISD obala mit noszenia teczki! Szkolenie dla ambitnych doradców!

Fundacja ISD obala mit noszenia teczki! Szkolenie dla ambitnych doradców!

Fundacja The Institute of Strategy and Development Poland Foundation (ISD) organizuje bezpłatne szkolenie dla doradców i dyrektorów biur poselskich. Piątkowe wydarzenie ma na celu obalenie mitów, które krążą wokół pracy młodych ludzi.

Szkolenie ma uświadomić doradcom jakie narzędzia mogą wykorzystać i jakimi zasadami powinni się kierować, aby sprawnie wspierać Parlamentarzystów w ich pracy. Dzięki doświadczonym prelegentom, uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak poprawnie komunikować się z wyborcami i mediami. Organizatorzy chcą, aby uczestnicy szkolenia zdobyli kompleksową wiedzę, która będzie wsparciem w codziennej pracy.

- Celem szkolenia jest przygotowanie pracowników biur poselskich i senatorskich do pełnienia swojej roli kompetentnego doradcy i godnego reprezentowania najważniejszych osób w Państwie. Chcemy obalać mity! Naszym zadaniem jest przygotowanie doradców i dyrektorów biur do takiego pełnienia obowiązków, aby Parlamentarzyści mieli pewność, że stoją za nimi ludzie, którzy potrafią szybko i sprawnie reagować na problemy związane z pełnioną przez nich funkcją – mówi Nikola Jennek, Dyrektor Zarządzający Fundacji.

Redakcja poleca: Umowy terminowe – jak zawierać i wypowiadać (książka)

Prelegenci zostali dobrani w taki sposób, aby reprezentować różne strony sceny politycznej i różne punkty widzenia. Ich wspólnym celem jest dzielenie się zdobytym doświadczeniem, aby młodzi pracownicy wiedzieli jakich nie popełniać błędów. Wśród trenerów szkolenia będą dziennikarze, byli rzecznicy prasowi, doradcy i parlamentarzyści. Szkolenie składa się z trzech części. W pierwszej zostaną przedstawione zasady funkcjonowania Parlamentu i wskazania jak wykorzystać dostępne narzędzia, aby w skuteczny sposób reagować na bieżące potrzeby. Część druga będzie dotyczyć zasad komunikacji na linii doradca – wyborcy oraz doradca – media. W tej części trenerzy przedstawią reguły, którymi warto kierować się w kontakcie z wyborcami oraz wskazówki, jak unikać pułapek w kontakcie z mediami. Ostatnia część szkolenia to krótkie warsztaty, dzięki którym będzie można utrwalić zdobytą wiedzę. Końcowa część to także zadanie do wykonania – dla odważnych próba zmierzenia się z sytuacją, która może przydarzyć się w codziennej pracy.

Fundacja The Institute of Strategy and Development to organizacja pozarządowa, powstała w 2015 roku. Działa w obszarach trzech bloków tematycznych: Inkubatora Dialogu, Inkubatora Wiedzy oraz Inkubatora Przedsiębiorczości i Innowacji. Powstała z myślą tworzenia pomostów pomiędzy różnymi podmiotami społeczeństwa. W swojej aktywności koncentruje się na wspieraniu określonych grup społeczne poprzez wzmacnianie ich kompetencji.

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Compliance 2020

Eksperci portalu infor.pl

MADEJCZYK KANCELARIA PRAWNA Sp. k.

Kancelaria Prawna Madejczyk świadczy usługi w zakresie obsługi klientów biznesowych i indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »