reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Akcja ekologiczna "Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy"

Akcja ekologiczna "Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy"

Firma Green Office Ecologic Sp. z o.o. rozpoczyna od 1 września 2016 r. II edycję Akcji Ekologicznej i Edukacyjnej poświęconej tematyce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Patronat nad tą Akcją objął Infor.pl oraz Patron Honorowy – Mazowiecki Kurator Oświaty. Zapraszamy wszystkie placówki oświatowe do udziału w tym wydarzeniu!

Green Office Ecologic Sp. z o.o. jest jednym z liderów branży utylizacji zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Działa na podstawie zezwoleń na odbiór i przetwarzanie elektroodpadów wydanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Elektroodpady przez nas zebrane są odpowiednio zabezpieczone i utylizowane, unikamy przypadkowego wyrzucania elektrośmieci, a tym samym chronimy naszą planetę i dbamy o jej użyteczność dla przyszłych pokoleń. Dzięki takiej Akcji przyczynamy się do odzysku surowców przeznaczonych do ponownego użytku. Ponadto dbamy także o wsparcie tu i teraz dla placówek oświatowych, które zaangażują się w akcję  wspólnie z nami. Mamy do wyboru szeroką ofertę pomocy edukacyjnych, wspierających proces nauczania.

W 2015 r. rozpoczęliśmy Akcję Ekologiczną w Szkołach polegającą na podnoszeniu świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, pogłębianiu wiedzy ekologicznej, promowanie zachowań proekologicznych oraz zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców w zajęcia praktyczne na temat recyklingu.

Praktyczną stroną Akcji jest zbiórka elektroodpadów. Każda szkoła, która uzbiera minimum 500 kg elektrośmieci otrzyma ekoupominki i możliwość wyboru nagrody!

Wystawiamy zaświadczenia dla Szkół o udziale w Akcji Ekologicznej oraz Karty Przekazania Odpadów w przypadku, gdyby Szkoła bądź firma zechciała przekazać sprzęt przeznaczony do likwiadacji na poczet Akcji szkolnej.

Wystarczy, że Szkoła zarejestruje się przez nasz formularz zgłoszeniowy do Akcji a my indywidualnie dopasujemy termin Akcji!

Czekają wspaniałe nagrody! To nie jest konkurs – Z NAMI ZYSKUJE KAŻDA SZKOŁA!

Formularz dostępny jest na naszej stronie internetowej: WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wszystkie niezbędne informacji w tym Regulamin Akcji znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.greenoffice.co lub na naszym Fanpage’u www.facebook.com/GreenOfficeEcologic/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Patronat Honorowy Akcji: Mazowiecki Kurator Oświaty

Polecamy serwis: Oświata

reklama

Czytaj także

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ogólnopolska sieć profesjonalnych firm audytorskich

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama