reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Akcja ekologiczna "Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy"

Akcja ekologiczna "Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy"

Firma Green Office Ecologic Sp. z o.o. rozpoczyna od 1 września 2016 r. II edycję Akcji Ekologicznej i Edukacyjnej poświęconej tematyce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Patronat nad tą Akcją objął Infor.pl oraz Patron Honorowy – Mazowiecki Kurator Oświaty. Zapraszamy wszystkie placówki oświatowe do udziału w tym wydarzeniu!

Green Office Ecologic Sp. z o.o. jest jednym z liderów branży utylizacji zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Działa na podstawie zezwoleń na odbiór i przetwarzanie elektroodpadów wydanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Elektroodpady przez nas zebrane są odpowiednio zabezpieczone i utylizowane, unikamy przypadkowego wyrzucania elektrośmieci, a tym samym chronimy naszą planetę i dbamy o jej użyteczność dla przyszłych pokoleń. Dzięki takiej Akcji przyczynamy się do odzysku surowców przeznaczonych do ponownego użytku. Ponadto dbamy także o wsparcie tu i teraz dla placówek oświatowych, które zaangażują się w akcję  wspólnie z nami. Mamy do wyboru szeroką ofertę pomocy edukacyjnych, wspierających proces nauczania.

W 2015 r. rozpoczęliśmy Akcję Ekologiczną w Szkołach polegającą na podnoszeniu świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, pogłębianiu wiedzy ekologicznej, promowanie zachowań proekologicznych oraz zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców w zajęcia praktyczne na temat recyklingu.

Praktyczną stroną Akcji jest zbiórka elektroodpadów. Każda szkoła, która uzbiera minimum 500 kg elektrośmieci otrzyma ekoupominki i możliwość wyboru nagrody!

Wystawiamy zaświadczenia dla Szkół o udziale w Akcji Ekologicznej oraz Karty Przekazania Odpadów w przypadku, gdyby Szkoła bądź firma zechciała przekazać sprzęt przeznaczony do likwiadacji na poczet Akcji szkolnej.

Wystarczy, że Szkoła zarejestruje się przez nasz formularz zgłoszeniowy do Akcji a my indywidualnie dopasujemy termin Akcji!

Czekają wspaniałe nagrody! To nie jest konkurs – Z NAMI ZYSKUJE KAŻDA SZKOŁA!

Formularz dostępny jest na naszej stronie internetowej: WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wszystkie niezbędne informacji w tym Regulamin Akcji znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.greenoffice.co lub na naszym Fanpage’u www.facebook.com/GreenOfficeEcologic/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Patronat Honorowy Akcji: Mazowiecki Kurator Oświaty

Polecamy serwis: Oświata

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Compliance 2021

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Anita Pardej

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama