| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Wiadomości

Ponad 36 mln zł na koncie WOŚP

Aktualizacja: 17.01.2010

Ponad 36 mln zł zebrano w niedzielę w ramach XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - poinformowało biuro prasowe fundacji w nocy z niedzieli na poniedziałek. »

Senat debatuje nad tegorocznym budżetem

Aktualizacja: 17.01.2010

Senat, który w poniedziałek rozpoczął trzydniowe posiedzenie, zajmie się m.in. ustawą budżetową na 2010 r., która zakłada, że deficyt państwa może sięgnąć 52,2 mld zł. »

Więcej środków dla powiatowych szkół zawodowych

Aktualizacja: 17.01.2010

Wysokość subwencji dla szkół zawodowych wzrośnie – ponieważ zmienił się wskaźnik stosowany przy wyliczaniu kwot dofinansowania. »

MSWiA przypomina o obowiązku odśnieżania dachów

Aktualizacja: 17.01.2010

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jerzy Miller zwrócił się do wojewodów o ścisły nadzór nad służbami odpowiedzialnymi za odśnieżanie dachów. »

W ciągu trzech lat gmina musi doręczyć decyzję

Aktualizacja: 17.01.2010

Gmina ma trzy lata na zażądanie opłaty adiacenckiej od wzrostu wartości nieruchomości związanej z jej podziałem. W tym terminie powinno się też zakończyć postępowanie odwoławcze. »

Ważne wydarzenia w Sejmie w 2010 r.

Aktualizacja: 17.01.2010

Konferencja na temat Traktatu Lizbońskiego, posiedzenie plenarne Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, koncert z okazji Roku Chopinowskiego - to tylko niektóre wydarzenia planowane w Sejmie w 2010 roku. »

MEN udostępnia wzory sprawozdań z realizacji "Radosnej szkoły"

Aktualizacja: 17.01.2010

Projekty sprawozdań z wykorzystania wsparcia finansowego w roku 2009 na zakup pomocy dydaktycznych w ramach programu „Radosna szkoła" są już dostępne. »

Niższa kara za nieopłacenie składek do ZUS

Aktualizacja: 17.01.2010

Rząd proponuje obniżenie ze 100 do 30 proc. dodatkowej kary wymierzanej przez ZUS tym pracodawcom, którzy nie zapłacili terminowo składek na ubezpieczenia społeczne. »

Bezrobotnym będzie trudniej o dotację

Aktualizacja: 17.01.2010

Dyrektor urzędu pracy nie przyzna bezrobotnemu dotacji na założenie biznesu, jeśli zrezygnuje on ze szkolenia czy stażu. »

"Akcja Zima" kosztuje miasta dziesiątki milionów złotych

Aktualizacja: 17.01.2010

Odśnieżanie ulic w polskich miast pochłonęło już wiele milionów złotych. Tylko Warszawa od połowy października ub.r. wydała na ten cel około 60 mln zł, czyli ponad połowę środków przewidzianych na ten cel w budżecie miasta. »

Remonty sparaliżują lotnisko na Okęciu

Aktualizacja: 17.01.2010

Przez trzy wrześniowe weekendy centralne lotnisko Polski nie będzie działać z powodu remontu pasów. Przewoźników do tej pory oficjalnie o tym nie poinformowano. Dużych strat obawiają się LOT i biura podróży »

Bibliotekarze uczcie się - cykl szkoleń rozpoczęty

Aktualizacja: 17.01.2010

Biblioteka Narodowa we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego przygotowała cykl szkoleń dla pracowników bibliotek. »

Wojewoda chce dopracowania ustawy aglomeracyjnej

Aktualizacja: 17.01.2010

Prace nad ostatecznym kształtem ustawy aglomeracyjnej dla Śląska, usprawnienie systemu powiadamiania ratunkowego i reforma administracji zespolonej - to dla wojewody śląskiego Zygmunta Łukaszczyka najważniejsze zadania na najbliższe miesiące. »

Pełne odszkodowanie od PKP dopiero w 2011 r.

Aktualizacja: 17.01.2010

Za dwugodzinne opóźnienie pociągu powinniśmy otrzymać zwrot połowy ceny biletu. Polscy parlamentarzyści o półtora roku odroczyli stosowanie unijnych standardów przewozowych. Obecnie o przyznaniu odszkodowania dla pasażera swobodnie decyduje przewoźnik kolejowy. »

Poprawki Senatu do ustawy o działalności pożytku publicznego

Aktualizacja: 17.01.2010

Gminy i powiaty będą zobligowane do tworzenia lokalnych rad działalności pożytku publicznego, jeśli wystąpi o to określona liczba organizacji - zdecydował Senat wprowadzając w środę poprawki do znowelizowanej ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie. »

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Portal Skarbiec.Biz S.A.

Portal Skarbiec.Biz S.A. - największy w Polsce niezależny serwis o prawie, finansowaniu, gospodarce i rynku kapitałowym, który zachowuje pełną niezależność od banków, firm inwestycyjnych i instytucji kredytowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od samorzad.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK