reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Wiadomości

Biały niedźwiadek będzie maskotką Suwałk

Aktualizacja: 28.04.2010

Biały niedźwiadek będzie maskotką promującą Suwałki (Podlaskie) - zdecydowali w środę radni Suwałk. Miasto to od lat kojarzone jest z tzw. polskim biegunem zimna. »

Muzeum Bursztynu i hotel na gdańskiej Wyspie Spichrzów

Aktualizacja: 28.04.2010

Jeden z najcenniejszych inwestycyjnie terenów w polskich miastach, północny cypel Wyspy Spichrzów w Gdańsku, do 2014 r. zostanie zagospodarowany. W środę ogłoszono zwycięzcę konkursu na koncepcję zabudowy terenu o powierzchni 2,6 ha. »

Fundusze na rozwój energetyki na Podkarpaciu

Aktualizacja: 28.04.2010

Budowa ekonomicznego oświetlenia dróg i placów zasilanego energią wiatru i słońca w gminie Kołaczyce to jeden ze 115 projektów, które będą realizowane z podkarpackiego Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO). »

Informacje o utrudnieniach w ruchu SMS-em

Aktualizacja: 28.04.2010

Informacje o utrudnieniach na warszawskich drogach, związane z prowadzonymi remontami, można już otrzymać SMS-em - poinformował we wtorek Tomasz Kunert z Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym Urzędu m.st. Warszawy. »

151 pociągów może zniknąć z rozkładu

Aktualizacja: 28.04.2010

151 połączeń Przewozów Regionalnych od 4 maja zostanie wycofanych z rozkładu, jeżeli spółka nie zapłaci zaległych faktur za dostęp do torów - powiedział prezes PKP Polskie Linie Kolejowe Zbigniew Szafrański. PKP PLK chce również wykreślić część połączeń PKP Intercity. »

Sejm rozpoczął trzydniowe posiedzenie

Aktualizacja: 28.04.2010

W środę rozpoczęło się trzydniowe posiedzenie Sejmu - pierwsze po tragicznej katastrofie samolotu pod Smoleńskiem, w której zginął prezydent Lech Kaczyński z małżonką Marią oraz 94 inne osoby, w tym 15 posłanek i posłów. »

Miliardowe przychody z prywatyzacji

Aktualizacja: 28.04.2010

Skarb Państwa w pierwszym kwartale tego roku uzyskał 5,2 mld zł przychodu z prywatyzacji - poinformowało we wtorek Centrum Informacyjne Rządu. W 2010 r. chce sprzedać majątek za 25 mld zł. »

Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o e-podpisach

Aktualizacja: 28.04.2010

Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o podpisach elektronicznych - poinformowało we wtorek Centrum Informacyjne Rządu. E-podpisy mają stać się popularniejsze zarówno w administracji publicznej, jak i w firmach. »

Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego na sprzedaż

Aktualizacja: 27.04.2010

10 czerwca odbędzie się aukcja udziałów Biura Projektów Budownictwa Komunalnego w Białymstoku - poinformował resort skarbu. Zgłoszenia do udziału w licytacji inwestorzy mogą składać w MSP do 4 czerwca. »

Zielona Góra otrzymała 250 mln zł kredytu z EBI

Aktualizacja: 27.04.2010

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) udzielił Zielonej Górze 250 mln zł kredytu na współfinansowanie długoterminowego planu inwestycyjnego miasta - poinformował PAP doradca prezydenta Zielonej Góry Tomasz Misiak. »

Ponad 10 mld euro dla Polski w ramach Polityki Spójności

Aktualizacja: 27.04.2010

Komisja Europejska przyjęła we wtorek propozycję budżetu UE na rok 2011, zakładając 17-procentowy wzrost w wydatkach na politykę spójności. Do Polski ma trafić jedna piąta puli, czyli ponad 10,2 mld euro. »

Świętokrzyskie inwestuje w nowoczesną edukację

Aktualizacja: 27.04.2010

Tablice interaktywne, mobilne zestawy komputerowe, pracownie językowe i uczniowskie zestawy do nauki matematyki - trafią w tym roku do świętokrzyskich szkół w ramach regionalnego programu rozwoju edukacji. Na zakupy przeznaczono z budżetu województwa 5 mln zł. »

"Metro": gmina to nie urząd, tylko mieszkańcy

Aktualizacja: 27.04.2010

Osiedlowy plac zabaw wymaga remontu? Nie macie przed blokiem parkingu? Poproście gminę o pieniądze i zabierzcie się do pracy. Inicjatywa lokalna to nowa forma współpracy mieszkańców z samorządem - akcentuje "Metro". »

Samorząd województwa lubelskiego przejął PKS Wschód

Aktualizacja: 26.04.2010

Ministerstwo skarbu przekazało nieodpłatnie spółkę PKS Wschód samorządowi województwa lubelskiego. Umowę o przekazaniu podpisali w poniedziałek w Lublinie minister skarbu Aleksander Grad oraz władze samorządu województwa. »

W Rzeszowie odbył się IX Kongres PR

Aktualizacja: 26.04.2010

Ponad 300 gości, kilkadziesiąt godzin wykładów, liczne dyskusje i jak zawsze merytorycznie – to bilans 3 dni rzeszowskich spotkań z naukowym i praktycznym PR-em. Tak właśnie IX Kongres Public Relations przeszedł do historii. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Compliance 2021

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o.

Outsourcing kadr i płac

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama