reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Temat: COVID-19

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu COVID-19. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące COVID-19.

Koronawirus. Zmiana wytycznych dla przeszkoli i żłobków

Aktualizacja: 24.11.2020

GIS zaktualizował wytyczne sanitarne w dla przedszkoli i żłobków. Zamieszczono w nich zapisy dotyczące osób przebywających na kwarantannie. »

Koronawirus. Nie trzeba przedłużać legitymacji studenckich i doktoranckich

Aktualizacja: 24.11.2020

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informuje, że legitymacje studenckie, legitymacje doktoranta oraz legitymacje służbowe nauczycieli akademickich są ważne bez konieczności potwierdzania ich ważności w uczelni. »

Warsztaty terapii zajęciowej - zmiany na czas pandemii

Aktualizacja: 23.11.2020

Warsztaty terapii zajęciowej prowadzą rehabilitację społeczną i zawodową niepełnosprawnych. Na czas pandemii wprowadzono ułatwienia dla funkcjonowania WTZ. Ustalenie krótszego niż 35 godzin tygodniowo wymiaru zajęć w WTZ nie zmniejszy wysokości dofinansowania działalności warsztatu. Co jeszcze się zmieniło? »

Koronawirus. Obostrzenia od 28 listopada 2020 r. - 100 dni solidarności

Aktualizacja: 21.11.2020

Rząd przedstawił nowy plan walki z pandemią koronawirusa. Pierwszy etap - etap odpowiedzialności będzie obowiązywał od 28 listopada. Jakie zasady i będą obowiązywały w poszczególnych etapach? »

Koronawirus. Nowe etapy obostrzeń od 28 listopada - zasady, terminarz

Aktualizacja: 21.11.2020

Rząd przedstawił nowy plan walki z pandemią koronawirusa. Możliwe do wdrożenia są 3 etapy - etap odpowiedzialności, etap stabilizacji oraz kwarantanna narodowa. Sprawdź zebrane w tabeli zasady oraz terminy obostrzeń. »

Koronawirus. Rząd przedłużył zamknięcie szkół, ferie 2021 w jednym terminie

Aktualizacja: 21.11.2020

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił przedłużenie nauki zdalnej do Świąt Bożego Narodzenia. Podał także jeden termin ferii zimowych dla uczniów z całego kraju. »

Nauczanie zdalne - poradnik dla nauczycieli

Aktualizacja: 18.11.2020

Ze względu na pandemię koronawirusa nauczanie odbywa się zdalnie. Przedstawiamy przygotowany rzez MEN poradnik dla nauczycieli. »

Koronawirus. Zasiłek opiekuńczy nie dla medyków

Aktualizacja: 18.11.2020

Do 29 listopada szkoły są zamknięte. Dzieciom medyków zapewniona jest jednak opieka w placówkach. Naczelna Izba Lekarska zwraca uwagę, że korzystając z niej dzieci nie realizują programu i nie uczą się zdalnie jak pozostałe. Ich rodzice nie mają również prawa do zasiłku opiekuńczego. »

Do szkół najpierw wrócą maturzyści i ósmoklasiści oraz najmłodsi uczniowie

Aktualizacja: 13.11.2020

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek ma nadzieję na jak najszybszy, stopniowy powrót do szkół. Zależeć to jednak będzie od rozwoju epidemii koronawirusa. »

500+ dla nauczyciela – komu przysługuje?

Aktualizacja: 25.11.2020

500+ dla nauczyciela to jednorazowe dofinansowanie, które mogą otrzymać nauczyciele, którzy kupili sprzęt, oprogramowanie lub usługi służące do realizacji nauki zdalnej. Jednak nie wszyscy. Kto może się o nie ubiegać? Jakie wymogi trzeba spełnić? »

reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2021

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Kłosowski

Prawnik, doradca podatkowy w Instytucie Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama