REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Poznań

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

W Poznaniu wzmożone kontrole nieruchomości. Używanie tzw. kopciucha nie zawsze skutkuje mandatem

Gdy w trakcie interwencji strażnicy miejscy stwierdzą, że nadal używany jest piec bezklasowy, mogą ukarać właściciela nieruchomości mandatem karnym do 500 zł. Jeżeli sprawa trafi do sądu, wysokość grzywny może wzrosnąć do 5000 zł. Interwencja nie zawsze jednak musi zakończyć się mandatem.

W Poznaniu "wyszukiwarka cmentarna" dostępna w miejskiej aplikacji

"Wyszukiwarka cmentarna", która pomaga odnaleźć groby konkretnych osób na poznańskich cmentarzach, dostępna jest już w miejskiej aplikacji Smart City Poznań. Do tej pory wyszukiwarka działa jedynie w wersji na przeglądarkę internetową.

Poznański budżet obywatelski. Ponad 25 mln zł na realizację projektów w tej edycji

Do 23 października mieszkańcy Poznania mogą oddawać głosy w ramach kolejnej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem do dyspozycji mieszkańców jest ponad 25 mln zł.

Pyrkon 2023. Rusza jeden z największych festiwali fantastyki w Europie!

Pyrkon 2023. Do niedzieli potrwa rozpoczynający się w piątek na Międzynarodowych Targach Poznańskich festiwal miłośników fantastyki naukowej Pyrkon. Według organizatorów to jedna z największych tego typu imprez w Europie.

REKLAMA

Mała retencja. Poznań wspiera gromadzenie deszczówki

Mieszkańcy Poznania mogą już składać wnioski o dotacje na gromadzenie deszczówki. Miasto Poznań po raz kolejny dofinansuje działania związane z małą retencją; o wsparcie będą mogli starać się mieszkańcy, chcący ponownie wykorzystywać deszczówkę. Nabór do kolejnej edycji programu dotacyjnego rozpocznie się we wtorek 28 marca i potrwa do 27 kwietnia.

REKLAMA

REKLAMA