reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Związek Miast Polskich zaprasza na konferencję

Związek Miast Polskich zaprasza na konferencję

Zapraszamy na organizowaną przez Związek Miast Polskich konferencję informacyjną na temat projektu predefiniowanego „Budowanie kompetencji do współpracy międzysamorządowej i międzysektorowej jako narzędzi rozwoju lokalnego i regionalnego”, która odbędzie się 17 września 2012 roku w Warszawie (Centrum Zielna, budynek Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, ul. Zielna 37, Sala Warszawa, V p.).

W spotkaniu będą uczestniczyć  przedstawiciele partnerstw samorządów, które uczestniczą już w projekcie oraz tych, które są dopiero zainteresowane udziałem. Do tej pory do projektu zgłosiło się 45 partnerstw JST (lista dostępna jest na http://www.miasta-polskie.pl/strona-72-projekt_norweski_2.html).

Związek Miast Polskich, wraz z partnerami realizuje projekt predefiniowany „Budowanie kompetencji do współpracy międzysamorządowej i międzysektorowej jako narzędzi rozwoju lokalnego i regionalnego” w ramach Programu Regionalnego MF EOG „Rozwój miast poprzez wzmocnienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego, dialog społeczny oraz współpracę z przedstawicielami społeczeństwa obywatelskiego”  (priorytet 12 MF EOG 2009-2014) we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego – Operatorem Programu Regionalnego.    

Projekt ten ma na celu przygotowanie lokalnych partnerstw złożonych z jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów społecznych i gospodarczych  do składania wniosków o dotacje z Programu Regionalnego MRR przewidzianego na lata 2012-2016.     

Więcej informacji na www.zmp.poznan.pl w zakładce Projekt norweski 2 (http://www.miasta-polskie.pl/strona-72-projekt_norweski_2.html).

reklama

Czytaj także

Źródło:

Własne
Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

PwC Studio

Serwis prawno-podatkowy PwC

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama