REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Bon na laptop - łatwa realizacja na Allegro

Bon na laptop - realizacja na Allegro
Bon na laptop - realizacja na Allegro
Shutterstock

REKLAMA

REKLAMA

Z myślą o niedawno wprowadzonym programie bonów na laptopy dla nauczycieli, Allegro wprowadza udogodnienie umożliwiające wybór sprzętu, który spełnia ich indywidualne potrzeby. Dzięki Allegro nauczyciele mogą wygodnie i bezpiecznie zakupić laptopa, niezależnie od tego, gdzie mieszkają i jak daleko mają do najbliższego sklepu z elektroniką.

Zakupy na 5+: Allegro ułatwia nauczycielom realizację bonów na laptopy 

Z myślą o niedawno wprowadzonym programie bonów na laptopy dla nauczycieli, Allegro wprowadza udogodnienie umożliwiające wybór sprzętu, który spełnia ich indywidualne potrzeby. Dzięki Allegro nauczyciele mogą wygodnie i bezpiecznie zakupić laptopa, niezależnie od tego, gdzie mieszkają i jak daleko mają do najbliższego sklepu z elektroniką.

REKLAMA

Według wyników Narodowego Spisu Powszechnego 2021, na wsi mieszka około 40,1% Polaków. Dla wielu osób swobodny dostęp do sklepów stacjonarnych z elektroniką może być więc wyzwaniem. Allegro rozumie tę potrzebę i oferuje rozwiązanie, dzięki któremu nauczyciele mogą z łatwością zrealizować swój bon na zakup laptopa online. Platforma umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy, bez konieczności opuszczania domu.

Zasady realizacji bonu na laptop

Aby zrealizować bon na zakup laptopa o wartości 2500 zł, nauczyciele kwalifikujący się do programu muszą złożyć wniosek na dofinansowanie do laptopa w swojej szkole. Po zatwierdzeniu wniosku każdy nauczyciel otrzyma specjalny kod (numer bonu) na dane kontaktowe podane we wniosku. Program rusza 2 października 2023, a bon można wykorzystać najpóźniej do 31 grudnia 2025 roku. Nauczyciel może wybrać sprzęt dowolnej marki, pod warunkiem, że spełnia on minimalną specyfikację opisaną w Karcie Nauczyciela i zostanie zakupiony u jednego z certyfikowanych dostawców. Jeśli cena laptopa przekroczy 2500 zł, nauczyciel może pokryć różnicę z własnych środków, a bon zadziała jak kod zniżkowy. Dopłata może być sfinansowana gotówką, przelewem lub na raty np. (Allegro Pay). Programem objęci są nauczyciele placówek publicznych i prywatnych, w tym nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, wychowawcy i inni pracownicy pedagogiczni.

Zakupy na Allegro - bezpieczne, szybkie i dopasowane do preferencji

Allegro to platforma, na której nauczyciele mogą wybierać spośród szerokiej gamy laptopów, dostosowanych do ich preferencji, priorytetów i stylu życia - można wybrać laptop pod względem wagi, rozmiaru, wyglądu, niezbędnych wejść, oprogramowania i innych indywidualnych czynników. Dla ułatwienia, Allegro oznaczyło konkretne oferty wybranych sprzedawców, którzy są partnerami programu i oferują odpowiedni sprzęt, jako "bon dla nauczycieli" - platforma udostępnia specjalny filtr, który pozwala na wyświetlenie jedynie ofert laptopów objętych programem Ministerstwa Cyfryzacji. Każda oferta jest również chroniona przez Allegro Protect, gwarantując bezpieczne zakupy przez okres 2 lat w przypadku wystąpienia problemów potransakcyjnych.

Zobacz laptopy z oznaczeniem “bon dla nauczycieli”

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Bonus od Allegro

Jeśli nauczyciel wykorzysta bon na Allegro, otrzyma także 50 Monet do wykorzystania na platformie. Monety to wirtualne punkty, które można wymienić na kupony i tym samym oszczędzać na zakupach.

Sprawdź szczegóły i regulamin promocji.pl

Allegro stawia na innowacyjne rozwiązania, aby uczynić proces zakupu laptopa jak najbardziej wygodnym, bezpiecznym i dostosowanym do potrzeb nauczycieli. Szczegóły programu są dostępne na stronie: Bon 2500zł na laptop dla nauczyciela, szczegóły dofinansowania - Allegro.pl

Źródło informacji: Allegro

 

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: PAP

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Sektor publiczny
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Ostrzeżenie dla Polaków podróżujących do Iranu. MSZ wydało ważny komunikat

Ze względu na rosnące napięcia między Iranem a Izraelem oraz ryzyko działań zbrojnych, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zdecydowanie odradza podróże do Iranu. Polscy obywatele, którzy aktualnie przebywają w Iranie, powinni jak najszybciej opuścić ten kraj.

Ponad 27 mln zł dofinansowania na zajęcia sportowe dla osób z niepełnosprawnościami. Nabór wniosków rozstrzygnięty

Minister Sportu i Turystyki rozstrzygnął nabór wniosków na realizację Programu Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2024 r. Dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej wynosi 27 026 000 zł.

Nowa Strategia Cyberbezpieczeństwa Polski na lata 2024-2029. "Wkrótce zostaną zaprezentowane szczegóły"

Wiceminister cyfryzacji, Paweł Olszewski, zapowiedział w piątek, że szczegóły nowej Strategii Cyberbezpieczeństwa RP na lata 2024-2029 zostaną wkrótce zaprezentowane.

Zakaz reklamy fast foodów na bilboardach. Powód: plaga otyłości. Kiedy w Polsce takie przepisy? Czego nie można reklamować już teraz?

Otyłość to problem coraz większej liczby nastolatków. Głównie z tego powodu lokalni politycy w Anglii zakazują reklamowania produktów wysokoprzetworzonych na billboardach. Ogólnokrajowych czy ogólnoeuropejskich zasad regulujących tę kwestię nie należy się spodziewać, ale eksperci podkreślają, że ten sam nośnik można wykorzystać do kampanii pro-zdrowotnej. 

REKLAMA

Wystarczy 3 godziny dziennie i dolegliwości masz jak w banku. Może to dotyczyć nawet co drugiego Polaka

Najnowsze badania potwierdzają starą prawdę, że granie na komputerze nie służy zdrowiu. Dlaczego jednak profesjonalni gracze, którzy poświęcają na grę bardzo dużo czasu, nie cierpią bardziej niż amatorzy?

RPO: Nauczyciele mianowani są gorzej traktowani co do ochrony przedemerytalnej. MEN rozważy zmianę przepisów

Rzecznik Praw Obywatelskich wystąpił do ministra edukacji o rozważenie zmiany przepisów Karty Nauczyciela. Chodzi o zrównanie uprawnień nauczycieli mianowanych z uprawnieniami nauczycieli zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, związanych z ochroną przedemerytalną i prawem do wynagrodzenia za cały okres pozostawania bez pracy w przypadku przywrócenia nauczyciela do pracy przez sąd pracy i podjęcia przez niego zatrudnienia. Barbara Nowacka, minister edukacji zapowiedziała powołanie Zespołu, który będzie analizował zgłaszane postulaty odnośnie sytuacji prawnej nauczycieli – także w zakresie ochrony przedemerytalnej i prawa do wynagrodzenia za cały okres pozostawania bez pracy w przypadku przywrócenia do pracy przez sąd pracy.

Ceny biletów komunikacji miejskiej nie wzrosną i nie zmniejszy się liczba miejsc w przedszkolach. Trzeba też zerwać łatkę miasta maczet.

Trzeba szukać oszczędności, ale ceny biletów komunikacji miejskiej nie wzrosną. Nie zmniejszy się też liczba miejsc w przedszkolach. Łukasz Gibała twierdzi też, że ma pomysł na Kraków bez partyjniactwa i opowiedział o tym w programie Gość INFOR.PL

60 złotych brutto za godzinę dodatkowych zajęć dla nauczycieli. Będzie można wykorzystać 100 dodatkowych godzin

W programie „Aktywna Szkoła” właśnie wprowadzono istotne zmiany. Osoby prowadzące zajęcia dostaną wyższe wynagrodzenie. Poszerzy się też katalog osób prowadzących zajęcia.

REKLAMA

Prezes NFOŚiGW dla "DGP": perspektywa ewentualnego wycofania dotacji dla pieców gazowych wywołuje niezadowolenie i niepewność

Decyzja o dalszym dofinansowaniu pieców gazowych w ramach programu Czyste Powietrze będzie musiała zostać podjęta w tym roku – powiedziała "Dziennikowi Gazecie Prawnej" prezes NFOŚiGW Dorota Zawadzka-Stępniak.

Ile depresja Polaków kosztuje gospodarkę?

66,6% - aż tle dorosłych Polaków odczuwa przynajmniej jeden z syndromów kojarzonych z depresją. Najczęściej to uczucie zmęczenia i obniżenie nastroju. To poprawa względem ubiegłego roku, ale wciąż bardzo duża liczba. Tak wynika z danych najnowszego raportu. Autorzy badania szacują, że gospodarka traci na tym około 3 mld zł rocznie. 

REKLAMA