reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > VI edycja Dorocznej Nagrody Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej za lokalne inicjatywy kulturalne pod patronatem Narodowego Centrum Kultury i Polskiego Komitetu ds. UNESCO

VI edycja Dorocznej Nagrody Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej za lokalne inicjatywy kulturalne pod patronatem Narodowego Centrum Kultury i Polskiego Komitetu ds. UNESCO

Już po raz szósty zapraszamy do zgłaszania kandydatów do Dorocznej Nagrody FRDL za lokalne inicjatywy kulturalne.

Doroczna Nagroda FRDL przyznawana jest za zakończone przedsięwzięcia o charakterze kulturowym i kulturotwórczym, które w wybitny sposób przyczyniły się do wzmocnienia więzi i tradycji lokalnych oraz aktywizacji społeczności lokalnej do wspólnych działań.
VI edycja Dorocznej Nagrody obejmuje inicjatywy zrealizowane w latach 2012–2013.

Do Dorocznej Nagrody FRDL mogą kandydować autorzy zakończonych działań, należący do następujących kategorii:
- jednostki samorządu terytorialnego,
- samorządowe instytucje kultury (biblioteki, domy kultury, instytucje kulturalne, muzea, świetlice wiejskie, szkoły itp.),
- organizacje pozarządowe lub grupy obywateli, niezależnie od ich statusu prawnego,
- osoby indywidualne.

Kandydaci do konkursu muszą zostać zgłoszeni przez inne podmioty: organizacje obywatelskie, osoby indywidualne, przedstawicieli władz samorządowych i inne instytucje publiczne, po uzyskaniu zgody kandydata.

Zgłoszenie składa się z formularza Dorocznej Nagrody wypełnionego i podpisanego przez zgłaszającego (wersja wydrukowana i elektroniczna na CD lub DVD), listu lub listów rekomendacyjnych oraz (fakultatywnie) załączników, które dokumentują informacje zawarte w formularzu. Należy wypełnić go on-line, wydrukować, a następnie przesłać wraz z załącznikami do 30 września 2013 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Sekretariat Kapituły Dorocznej Nagrody FRDL; Biuro Zarządu; Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej; plac Inwalidów 10; 01-552 Warszawa.

Informacje o dotychczasowych edycjach Dorocznej Nagrody i jej laureatach są dostępne na stronie Fundacji www.frdl.org.pl.

Doroczna Nagroda FRDL jest organizowana we współpracy z Fundacją Orange.

Serdecznie zapraszamy!

Polecamy: Forum

reklama

Czytaj także

Źródło:

Własne

Zdjęcia

dzieci, szkoła
dzieci, szkoła

INFORLEX Księgowość i Kadry425.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2021

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Monika Chylińska

Architekt

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama