reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Organizacja > Centra usług społecznych > Wnioski o dofinansowanie Centrów usług społecznych do 30 kwietnia 2020 r.

Wnioski o dofinansowanie Centrów usług społecznych do 30 kwietnia 2020 r.

Trwa druga tura naboru wniosków o dofinansowanie tworzenia i funkcjonowania centrów usług społecznych. Centra usług społecznych mają być miejscami, w których wsparcie socjalne dla rodzin w najtrudniejszej sytuacji będzie łączyć się ze wsparciem społecznym i usługami skierowanymi do ogółu mieszkańców. Wnioski można składać do 30 kwietnia 2020 r.

To pierwsze tak szerokie otwarcie na usługi społeczne. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jako instytucja pośrednicząca Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) serdecznie dziękuje wszystkim, którzy złożyli wnioski o dofinansowanie projektów w ramach konkursu „Wsparcie tworzenia centrów usług społecznych i rozwój dostarczanych przez nie usług”.

Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że w obecnej trudnej dla  wszystkich sytuacji ogłoszonego stanu epidemicznego oraz licznych ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa podjęli Państwo trud przygotowania wniosków o dofinansowanie projektów. Biorąc pod uwagę liczbę złożonych wniosków o dofinansowanie projektów, liczymy, że skuteczne przeprowadzenie pilotażu centrów usług społecznych rozpocznie się niebawem.

Polecamy: Ekskluzywny pakiet – Komentarze Złota seria

Trwa druga tura naboru wniosków o dofinansowanie pilotażu tworzenia i funkcjonowania centrów usług społecznych. Wnioski o dofinansowanie można składać do 30 kwietnia br. do godz. 12 za pomocą Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych Wiedza Edukacja Rozwój SOWA dostępnego na stronie www.sowa.efs.gov.pl.

Infolinia konkursu CUS  jest dostępna pod numerami: 22 661 19 19, 22 661 19 03, 22 661 19 34 (koszt połączenia według stawek operatora).

Wnioskodawcy mogą również korzystać ze skrzynki poczty elektronicznej pomoc@EFS.mrpips.gov.pl.

Zachęcamy do składania wniosków o dofinansowanie tworzenia centrów usług społecznych, które mogą prowadzić działania pozwalające na łagodzenie skutków epidemii COVID-19 w lokalnych społecznościach.   

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Zdjęcia

Wnioski o dofinansowanie Centrów usług społecznych do 30 kwietnia 2020 r. /fot. Shutterstock
Wnioski o dofinansowanie Centrów usług społecznych do 30 kwietnia 2020 r. /fot. Shutterstock

Nowy JPK_VAT z deklaracją i ewidencją (PDF)39.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Monika Brzostowska

Konsultant podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama