Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Loteria szczepionkowa

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Loteria szczepionkowa – kiedy losowanie finałowe? Jak się zarejestrować? Jakie są nagrody główne? Kiedy wyniki?
Loteria szczepionkowa - piąte losowanie tygodniowe odbywa się w środę 11 sierpnia 2021 r. Kto bierze udział w tym losowaniu? Sprawdź czy wygrałeś w Loterii Narodowego Programu Szczepień.
Loteria szczepionkowa - ile wynosi pula rozlosowanych dotychczas nagród w Loterii Narodowego Programu Szczepień? Ile osób zarejestrowało się w loterii? Kiedy kolejne losowania?
Loteria szczepionkowa staje się okazją do zarobku dla oszustów. NFZ ostrzega przed oszustwami metodą "na loterię". Na czym polegają?
Loteria szczepionkowa - kiedy losowania? Wciąż można zarejestrować się w Loterii Narodowego Programu Szczepień i wziąć udział w kolejnych losowaniach nagród.
Loteria szczepionkowa - jak chronione są dane osobowe uczestników Loterii Narodowego Programu Szczepień? Czy dane medyczne są bezpieczne?
Loteria szczepionkowa - lista wygranych. Są już pierwsi zwycięzcy w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Gdzie sprawdzić listę wygranych nagród? Kiedy kolejne losowania?
Loteria szczepionkowa - pierwsze losowanie odbywa się 14 lipca 2021 roku. Można w nim wygrać 5 razy po 50 tys. złotych i 60 hulajnóg elektrycznych. Jak sprawdzić wygrane?
Loteria szczepionkowa - regulamin. Kto może wziąć udział i wygrywać nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień? Przyjrzyjmy się, co stanowi regulamin loterii.
Loteria szczepionkowa - ilu chętnych zarejestrowało się dotychczas w Loterii Narodowego Programu Szczepień? Loteria cieszy się dużą popularnością. Czy przełoży się to na zwiększenie chęci Polaków do szczepień?
Loteria szczepionkowa - wyniki, zasady. Jak sprawdzić wygrane w Loterii Narodowego Programu Szczepień? Jak odebrać nagrody i nie dać się naciągnąć oszustom? Sprawdź i wygrywaj.
Loteria szczepionkowa - zapisy, nagrody, terminy losowań. Jak wziąć udział w loterii? Co można wygrać? Kiedy losowania? Przedstawiamy najważniejsze informacje o Loterii Narodowego Programu Szczepień.
Szczepienia - od 1 lipca 2021 roku ruszyła możliwość szczepienia drugą dawką w dowolnym punkcie oraz loteria z nagrodami dla zaszczepionych. Zmieniono także zasady odnośnie szczepień dla firm.
Loteria Narodowego Programu Szczepień rusza 1 lipca 2021 r. Jak wziąć udział w losowaniu? Jakie są nagrody?