REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział

Marta Zdanowska
Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział
Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział

REKLAMA

REKLAMA

Loteria szczepionkowa - regulamin. Kto może wziąć udział i wygrywać nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień? Przyjrzyjmy się, co stanowi regulamin loterii.

Loteria szczepionkowa - promocja szczepień na koronawirusa

Loteria szczepionkowa (Loteria Narodowego Programu Szczepień) wystartowała 1 lipca 2021 roku. Celem Loterii jest promowanie szczepień przeciwko koronawirusowi oraz zwiększenie zainteresowania Narodowym Programem Szczepień przeciwko Covid-19. Loteria, prawdopodobnie ze względu na atrakcyjne nagrody, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie wszyscy mogą jednak wziąć w niej udział.

REKLAMA

Loteria szczepionkowa - kto bierze udział?

Zgodnie z regulaminem Loterii Narodowego Programu Szczepień, w loterii mogą brać udział osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które dokonały rejestracji. W dniu rejestracji muszą mieć one ukończone 18 lat. Muszą być one w pełni zaszczepione na koronawirusa - tzn. dwiema dawkami szczepionek Pfizer, Moderna lub AstraZeneca lub jedną dawką szczepionki Johnson&Johnson. Szczepienie musi być zarejestrowane w Systemie P1 e-Zdrowie nie później niż do dnia 4 października 2021 roku do godziny 23:59:59. 

Loteria szczepionkowa - kto nie może wziąć udziału?

REKLAMA

Zgodnie z paragrafem 8 Regulaminu loterii szczepionkowej uczestnikami, oprócz osób niepełnoletnich i nie w pełni zaszczepionych, nie mogą być także: członkowie organów (Zgromadzenia Wspólników, Rady
Nadzorczej, Zarządu) Organizatora (a więc Totalizatora Sportowego), oraz pracownicy Organizatora z centrali Spółki a także członkowie najbliższych rodzin wszystkich ww. osób. Z loterii zostali wykluczeni także urzędnicy i osoby zatrudnione w następujących organach i jednostkach: Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwie Zdrowia, Ministerstwie Obrony Narodowej, Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwie Finansów, Narodowym Funduszu Zdrowia, Centrum eZdrowia (CEZ), Głównym Inspektoracie Sanitarnym, Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Rządowym Centrum Bezpieczeństwa, Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego, Radzie Medycznej przy Prezesie Rady Ministrów, Zespole ds. Szczepień przy Ministerstwie Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych a także członkowie najbliższych rodzin wszystkich tych osób.

Przez członków najbliższej rodziny, rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, małżonków i zstępnych rodzeństwa, rodziców i rodzeństwo małżonków oraz osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

Loteria szczepionkowa - jak się zapisać?

Jeśli spełniasz wskazane wyżej warunki możesz zapisać się do loterii szczepionkowej. Można to zrobić na 3 sposoby.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Loteria szczepionkowa zapisy online

Najprościej zapisać się do loterii online przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP). Należy zalogować się na IKP i kliknąć na górze zgodę na udział w loterii a następnie wypełnić wskazane dane. Ważne jest, aby na IKP wpisać podać swój numer telefonu - dzięki temu dostaniemy powiadomienie o ewentualnej wygranej.

Loteria szczepionkowa - telefon

Można zapisać się także telefonicznie, dzwoniąc na infolinię - 989.

Loteria szczepionkowa - rejestracja przez sms

Zarejestrować można się również wysyłając sms o treści SzczepimySie na numer 880-333-333.

Loteria szczepionkowa - co można wygrać?

Całkowita wartość puli nagród przeznaczonych przez Organizatora na wygrane wynosi 21 989 280 złotych brutto. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 52 796 złotych. 

Nagrodami w Loterii są:
1) Nagroda I stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 1 000 000 złotych, przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział dwie nagrody I stopnia w Loterii.
2) Nagroda II stopnia - w postaci:
a) samochodu osobowego TOYOTA C-HR Comfort silnik 1.8 Hybrid 122 KM e-CVT, Pure White, wyprodukowany w 2021 r. (rok modelowy – 2021 r.), o wartości brutto 107 300 zł brutto (słownie: sto siedem tysięcy trzysta złotych),
b) nagrody pieniężnej przeznaczonej na zakup ubezpieczenia samochodu w postaci OC i AC, w wysokości 5 000 zł brutto. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości niższej niż wysokość nagrody pieniężnej niewykorzystana kwota pozostaje do dyspozycji Zwycięzcy. Łączna wartość nagrody II stopnia wynosi 112 300 zł. Organizator przewidział dwie nagrody II stopnia w Loterii.
3) Nagroda III stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 100 000 złotych przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział 6 nagród III stopnia w Loterii.
4) Nagroda IV stopnia - w postaci:
a) samochodu osobowego TOYOTA COROLLA HATCHBACK 5-drzwiowa w wersji Comfort z silnikiem 1.8 Hybrid 122 KM e-CVT, Pure White, wyprodukowany w 2021 r. (rok modelowy – 2021 r.), o wartości brutto 101 900 zł,
b) nagrody pieniężnej przeznaczonej na zakup ubezpieczenia samochodu w postaci OC i AC, w wysokości 5 000 zł brutto, przekazywanej przelewem bankowym przez Organizatora na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości przekraczającej wartość nagrody pieniężnej Zwycięzca samodzielnie dopłaca różnicę. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości niższej niż wysokość nagrody pieniężnej niewykorzystana kwota pozostaje do dyspozycji Zwycięzcy. Łączna wartość nagrody IV stopnia wynosi 106 900 zł. Organizator przewidział 6 nagród IV stopnia w Loterii.
5) Nagroda V stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 50 000 złotych, przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział 60 nagród V stopnia w Loterii.
6) Nagroda VI stopnia – w postaci hulajnogi elektrycznej marki Segway-Ninebot E22E w kolorze Grey o wartości 1 699 zł brutto. Organizator przewidział 720 nagród VI stopnia w Loterii.
7) Nagroda VII stopnia – nagroda pieniężna o wartości 500,00 zł brutto w postaci kodu do samodzielnej realizacji nagrody przez Zwycięzcę w sieci bankomatów własnych PKO Bank Polski. Organizator przewidział 13 000 nagród VII stopnia w Loterii.
8) Nagroda VIII stopnia – nagroda pieniężna o wartości 200,00 zł brutto w postaci kodu do samodzielnej realizacji nagrody przez Zwycięzcę w sieci bankomatów własnych PKO Bank Polski. Organizator przewidział 39 000 nagród VIII stopnia w Loterii.

Loteria szczepionkowa - regulamin

Regulamin loterii szczepionkowej znajduje się na stronie loterii w witrynie gov.pl.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(6)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • USA Citizen - Polak
  2021-07-13 21:24:49
  Loteria szczepionkowa to loteria śmierci.
  32
  pokażodpowiedzi (2)
 • MonaLisa
  2021-07-17 12:54:51
  Czy Polak ktory zaszczepil sie za granica, tez moze wziac udzial w loteri?
  3
 • Pinokio
  2021-08-02 13:09:39
  Czy można wygrać koło do dżipa? Bo tylko koło byłoby mi potrzebne... chętnie zamienię się z kimś hulajnogą ....
  3
 • mona
  2021-10-05 23:05:15
  to jest sciema kto wygrał
  0
QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Sektor publiczny
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
10 000 zł dofinansowania. Wnioski tylko do 30 września [Koła gospodyń wiejskich]

Do końca września koła gospodyń wiejskich mogą się ubiegać o przyznanie środków finansowych na działalność statutową. Dofinansowanie wynosi w zależności od wielkości koła od 8-10 tys. zł - informuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Pendolino od 49 zł. Zwykły pociąg od 19 zł. Warszawa-Kraków. Warszawa Gdańsk. Do tego zniżki ustawowe. Tanio na PKP [1 października 2023 r.]

Milion biletów w superpromocyjnych cenach. Ceny będą się zaczynały od 19 zł, np. na trasie Warszawa-Kraków czy Gdańsk-Warszawa, a w przypadku pociągów klasy Pendolino od 49 zł. Osoby uprawnione do ulg ustawowych, np. uczniowie, studenci czy renciści będą mogli skorzystać ze swoich zniżek przy zakupie naszych promocyjnych biletów. Dzięki czemu ostateczna cena przejazdu będzie jeszcze niższa.

Sanah na Narodowym w Warszawie 22 września - Saska Kępa wyłączona z ruchu, zmiany w komunikacji miejskiej

W piątek, 22 września o godz. 20, na stadionie Narodowym wystąpi Sanah. Ratusz zachęca do korzystania z komunikacji miejskiej, szczególnie, że dla wszystkich będzie darmowa z okazji Dnia bez Samochodu. Od godziny 17 wyłączona z ruchu zostanie Saska Kępa.

Rewolucja w VAT: MF do KSeF doda aplikację, która przygotuje automatycznie deklarację VAT. Czy biura rachunkowe stracą klientów?

Wiceminister finansów: deklaracja podatkowa przedsiębiorców będzie wypełniana przed skarbówkę. Czy wprowadzone rozwiązanie uderzy w biura rachunkowe zmniejszając liczbę ich klientów?

REKLAMA

Pierwsza polska elektrownia jądrowa na obszarze gmin: Choczewo lub Gniewino i Krokowa [GDOŚ wydał decyzję środowiskową]

GDOŚ wydał decyzję środowiskową dla elektrowni atomowej.

Telus: cieszę się, że Ukraina zaczęła z nami rozmawiać ws. produktów rolnych

Robert Telus minister rolnictwa odbył rozmowę telefoniczną z ministrem rolnictwa Ukrainy Mykołą Solskim. Powiedział: Cieszę się, że Ukraina zaczęła z nami nareszcie rozmawiać ws. produktów rolnych, a nie z Niemcami czy Unią Europejską ponad naszymi głowami. 

Sztuczna inteligencja (AI) - pomaga czy zagraża edukacji? Czy AI zabija kreatywność studentów?

Rozwój sztucznej inteligencji (AI) stanowi przełom mający wpływ na wiele aspektów naszego życia. Jednym z obszarów, który szczególnie odczuwa wpływ nowoczesnej technologii, jest edukacja. Czy AI wspomaga i ulepsza proces edukacyjny, czy też może stanowić zagrożenie dla tradycyjnych metod nauczania? Rola sztucznej inteligencji budzi wiele pytań i dyskusji na temat jej wpływu na metody dydaktyczne, rolę wykładowców a na końcu kreatywność studentów.

Zasiłek rodzinny od 1 listopada 2023 r. Trochę wstyd, że kwoty 95 zł, 124 zł, 135 zł, 674 zł i 764 zł nie zostały zwaloryzowane na 2024 r.

1 listopada 2023 r. rozpocznie się nowy okres rozliczania zasiłku rodzinnego. Potrwa do 31 października 2024 r. 

REKLAMA

Dwie ścieżki czasowej zmiany miejsca głosowania. Dopisanie do spisu wyborców a zaświadczenie o prawie do głosowania. Czym się różnią? [Wybory 2023]

Głosujesz poza swoim miejscem zameldowania poprzez dopisanie się do spisu wyborców w interesującej Cię gminie albo pobierając zaświadczenie o prawie do głosowania.

Jakie owoce i warzywa kojarzą się z latem? Pierwsze miejsce może być tylko jedno

Jakie owoce i warzywa najczęściej kojarzą się z latem? Wśród respondentów królują truskawki. A co jeszcze jest nieodłącznym symbolem lata? Sprawdzamy u progu jesieni. 

REKLAMA