REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział

Marta Zdanowska
Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział
Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział

REKLAMA

REKLAMA

Loteria szczepionkowa - regulamin. Kto może wziąć udział i wygrywać nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień? Przyjrzyjmy się, co stanowi regulamin loterii.

Loteria szczepionkowa - promocja szczepień na koronawirusa

Loteria szczepionkowa (Loteria Narodowego Programu Szczepień) wystartowała 1 lipca 2021 roku. Celem Loterii jest promowanie szczepień przeciwko koronawirusowi oraz zwiększenie zainteresowania Narodowym Programem Szczepień przeciwko Covid-19. Loteria, prawdopodobnie ze względu na atrakcyjne nagrody, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie wszyscy mogą jednak wziąć w niej udział.

REKLAMA

Loteria szczepionkowa - kto bierze udział?

Zgodnie z regulaminem Loterii Narodowego Programu Szczepień, w loterii mogą brać udział osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które dokonały rejestracji. W dniu rejestracji muszą mieć one ukończone 18 lat. Muszą być one w pełni zaszczepione na koronawirusa - tzn. dwiema dawkami szczepionek Pfizer, Moderna lub AstraZeneca lub jedną dawką szczepionki Johnson&Johnson. Szczepienie musi być zarejestrowane w Systemie P1 e-Zdrowie nie później niż do dnia 4 października 2021 roku do godziny 23:59:59. 

Loteria szczepionkowa - kto nie może wziąć udziału?

REKLAMA

Zgodnie z paragrafem 8 Regulaminu loterii szczepionkowej uczestnikami, oprócz osób niepełnoletnich i nie w pełni zaszczepionych, nie mogą być także: członkowie organów (Zgromadzenia Wspólników, Rady
Nadzorczej, Zarządu) Organizatora (a więc Totalizatora Sportowego), oraz pracownicy Organizatora z centrali Spółki a także członkowie najbliższych rodzin wszystkich ww. osób. Z loterii zostali wykluczeni także urzędnicy i osoby zatrudnione w następujących organach i jednostkach: Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwie Zdrowia, Ministerstwie Obrony Narodowej, Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwie Finansów, Narodowym Funduszu Zdrowia, Centrum eZdrowia (CEZ), Głównym Inspektoracie Sanitarnym, Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Rządowym Centrum Bezpieczeństwa, Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego, Radzie Medycznej przy Prezesie Rady Ministrów, Zespole ds. Szczepień przy Ministerstwie Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych a także członkowie najbliższych rodzin wszystkich tych osób.

Przez członków najbliższej rodziny, rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, małżonków i zstępnych rodzeństwa, rodziców i rodzeństwo małżonków oraz osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

Loteria szczepionkowa - jak się zapisać?

Jeśli spełniasz wskazane wyżej warunki możesz zapisać się do loterii szczepionkowej. Można to zrobić na 3 sposoby.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Loteria szczepionkowa zapisy online

Najprościej zapisać się do loterii online przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP). Należy zalogować się na IKP i kliknąć na górze zgodę na udział w loterii a następnie wypełnić wskazane dane. Ważne jest, aby na IKP wpisać podać swój numer telefonu - dzięki temu dostaniemy powiadomienie o ewentualnej wygranej.

Loteria szczepionkowa - telefon

Można zapisać się także telefonicznie, dzwoniąc na infolinię - 989.

Loteria szczepionkowa - rejestracja przez sms

Zarejestrować można się również wysyłając sms o treści SzczepimySie na numer 880-333-333.

Loteria szczepionkowa - co można wygrać?

Całkowita wartość puli nagród przeznaczonych przez Organizatora na wygrane wynosi 21 989 280 złotych brutto. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 52 796 złotych. 

Nagrodami w Loterii są:
1) Nagroda I stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 1 000 000 złotych, przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział dwie nagrody I stopnia w Loterii.
2) Nagroda II stopnia - w postaci:
a) samochodu osobowego TOYOTA C-HR Comfort silnik 1.8 Hybrid 122 KM e-CVT, Pure White, wyprodukowany w 2021 r. (rok modelowy – 2021 r.), o wartości brutto 107 300 zł brutto (słownie: sto siedem tysięcy trzysta złotych),
b) nagrody pieniężnej przeznaczonej na zakup ubezpieczenia samochodu w postaci OC i AC, w wysokości 5 000 zł brutto. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości niższej niż wysokość nagrody pieniężnej niewykorzystana kwota pozostaje do dyspozycji Zwycięzcy. Łączna wartość nagrody II stopnia wynosi 112 300 zł. Organizator przewidział dwie nagrody II stopnia w Loterii.
3) Nagroda III stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 100 000 złotych przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział 6 nagród III stopnia w Loterii.
4) Nagroda IV stopnia - w postaci:
a) samochodu osobowego TOYOTA COROLLA HATCHBACK 5-drzwiowa w wersji Comfort z silnikiem 1.8 Hybrid 122 KM e-CVT, Pure White, wyprodukowany w 2021 r. (rok modelowy – 2021 r.), o wartości brutto 101 900 zł,
b) nagrody pieniężnej przeznaczonej na zakup ubezpieczenia samochodu w postaci OC i AC, w wysokości 5 000 zł brutto, przekazywanej przelewem bankowym przez Organizatora na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości przekraczającej wartość nagrody pieniężnej Zwycięzca samodzielnie dopłaca różnicę. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości niższej niż wysokość nagrody pieniężnej niewykorzystana kwota pozostaje do dyspozycji Zwycięzcy. Łączna wartość nagrody IV stopnia wynosi 106 900 zł. Organizator przewidział 6 nagród IV stopnia w Loterii.
5) Nagroda V stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 50 000 złotych, przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział 60 nagród V stopnia w Loterii.
6) Nagroda VI stopnia – w postaci hulajnogi elektrycznej marki Segway-Ninebot E22E w kolorze Grey o wartości 1 699 zł brutto. Organizator przewidział 720 nagród VI stopnia w Loterii.
7) Nagroda VII stopnia – nagroda pieniężna o wartości 500,00 zł brutto w postaci kodu do samodzielnej realizacji nagrody przez Zwycięzcę w sieci bankomatów własnych PKO Bank Polski. Organizator przewidział 13 000 nagród VII stopnia w Loterii.
8) Nagroda VIII stopnia – nagroda pieniężna o wartości 200,00 zł brutto w postaci kodu do samodzielnej realizacji nagrody przez Zwycięzcę w sieci bankomatów własnych PKO Bank Polski. Organizator przewidział 39 000 nagród VIII stopnia w Loterii.

Loteria szczepionkowa - regulamin

Regulamin loterii szczepionkowej znajduje się na stronie loterii w witrynie gov.pl.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(6)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • USA Citizen - Polak
  2021-07-13 21:24:49
  Loteria szczepionkowa to loteria śmierci.
  32
  pokażodpowiedzi (2)
 • MonaLisa
  2021-07-17 12:54:51
  Czy Polak ktory zaszczepil sie za granica, tez moze wziac udzial w loteri?
  3
 • Pinokio
  2021-08-02 13:09:39
  Czy można wygrać koło do dżipa? Bo tylko koło byłoby mi potrzebne... chętnie zamienię się z kimś hulajnogą ....
  3
 • mona
  2021-10-05 23:05:15
  to jest sciema kto wygrał
  0
QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Sektor publiczny
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Infolinia dla żołnierzy i ich rodzin uruchomiona - wsparcie psychologiczne

29 lutego 2024 roku została uruchomiona bezpłatna i ogólnodostępna infolinia dla żołnierzy WP, pracowników resortu obrony narodowej oraz ich rodzin.

29 lutego - Światowy Dzień Chorób Rzadkich. Ile ich jest na świecie?

Dzień Chorób Rzadkich przypada na ostatni dzień lutego, data jest nieprzypadkowa. Na całym świecie 300 mln ludzi żyje z rzadkimi chorobami. 

Jak pozbyć się mikroplastiku z wody? Prosty sposób

Mikroplastik jest wszechobecny, niestety trafia także do pożywienia i wody. Chociaż na ten moment nie wiadomo dokładnie, jak wpływa na ludzki organizm, to wpływ ten z pewnością nie jest pozytywny. Naukowcy znaleźli sposób na pozbycie się mikroplastiku go z wody. 

"Szczyt rolniczy" w Warszawie. Dziś premier spotkał się z protestującymi rolnikami

Dziś w Warszawie miał miejsce "szczyt rolniczy". Premier Donald Tusk spotkał się z przedstawicielami protestujących rolników. Tematem rozmów jest m.in. kwestia napływu produktów rolno-spożywczych z Ukrainy. Rolnicy sprzeciwiają się również unijnej polityce Zielonego Ładu.

REKLAMA

Ustawa o dostępności w produktach i usługach od 28 czerwca 2025 roku

Ustawa o zapewnieniu dostępności w produktach i usługach dla osób z niepełnosprawnościami i ze szczególnymi potrzebami ma wejść w życie dnia 28 czerwca 2025 roku. O jakie produkty i usługi chodzi ustawodawcy wdrażającemu unijną dyrektywę zwaną "Europejskim Aktem o Dostępności” (EAA)?

Ekoschematy 2024 - rozporządzenie wprowadza zmiany od 15 marca

Ekoschematy 2024 - oświadczenie zastąpi zdjęcia geotagowane. Jest projekt rozporządzenia dotyczącego zmian w dopłatach dla rolników w ramach ekoschematów. Zmiany wejdą w życie 15 marca 2024 roku.

Co to jest transport sanitarny? Dla kogo jest bezpłatny?

Pacjent, który nie może się samodzielnie poruszać, a chce udać się do przychodni lub szpitala, może skorzystać z transportu sanitarnego. Jak to się odbywa?

Podwyżki o 30%-33% z kłopotem dla nauczycieli. Samorządy chcą pieniędzy na dodatki. MEN wyda interpretację?

Samorządowcy pytają ministerstwo edukacji o zasady wypłaty wyrównań dla nauczycieli. Czy min. edukacji Barbara Nowacka wyjaśni zasady postępowania?

REKLAMA

Wywiad Ukrainy: Rosja nasila operację dezinformacyjną Majdan-3; punkt kulminacyjny w marcu-maju 2024 roku

Rosja nasila operację informacyjną Majdan-3 w celu wywołania konfliktów wewnętrznych w Ukrainie oraz krajach ją popierających, by następnie uderzyć i pokonać wojska ukraińskie na wschodzie – ostrzegł prezydencki komitet ds. wywiadu w Kijowie.

Znasz portal Diety NFZ? Korzysta z niego już prawie 870 tys. osób

Portal diety.nfz.gov.pl to baza bezpłatnych przepisów na zdrowe i proste w przygotowaniu dania do samodzielnego przygotowania. Narodowy Fundusz Zdrowia podał, że z planów żywieniowych korzysta już blisko 870 tys. osób. 

REKLAMA