REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział

Marta Zdanowska
Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział
Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział

REKLAMA

REKLAMA

Loteria szczepionkowa - regulamin. Kto może wziąć udział i wygrywać nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień? Przyjrzyjmy się, co stanowi regulamin loterii.

Loteria szczepionkowa - promocja szczepień na koronawirusa

Loteria szczepionkowa (Loteria Narodowego Programu Szczepień) wystartowała 1 lipca 2021 roku. Celem Loterii jest promowanie szczepień przeciwko koronawirusowi oraz zwiększenie zainteresowania Narodowym Programem Szczepień przeciwko Covid-19. Loteria, prawdopodobnie ze względu na atrakcyjne nagrody, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie wszyscy mogą jednak wziąć w niej udział.

REKLAMA

Loteria szczepionkowa - kto bierze udział?

Zgodnie z regulaminem Loterii Narodowego Programu Szczepień, w loterii mogą brać udział osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które dokonały rejestracji. W dniu rejestracji muszą mieć one ukończone 18 lat. Muszą być one w pełni zaszczepione na koronawirusa - tzn. dwiema dawkami szczepionek Pfizer, Moderna lub AstraZeneca lub jedną dawką szczepionki Johnson&Johnson. Szczepienie musi być zarejestrowane w Systemie P1 e-Zdrowie nie później niż do dnia 4 października 2021 roku do godziny 23:59:59. 

Loteria szczepionkowa - kto nie może wziąć udziału?

REKLAMA

Zgodnie z paragrafem 8 Regulaminu loterii szczepionkowej uczestnikami, oprócz osób niepełnoletnich i nie w pełni zaszczepionych, nie mogą być także: członkowie organów (Zgromadzenia Wspólników, Rady
Nadzorczej, Zarządu) Organizatora (a więc Totalizatora Sportowego), oraz pracownicy Organizatora z centrali Spółki a także członkowie najbliższych rodzin wszystkich ww. osób. Z loterii zostali wykluczeni także urzędnicy i osoby zatrudnione w następujących organach i jednostkach: Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwie Zdrowia, Ministerstwie Obrony Narodowej, Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwie Finansów, Narodowym Funduszu Zdrowia, Centrum eZdrowia (CEZ), Głównym Inspektoracie Sanitarnym, Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Rządowym Centrum Bezpieczeństwa, Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego, Radzie Medycznej przy Prezesie Rady Ministrów, Zespole ds. Szczepień przy Ministerstwie Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych a także członkowie najbliższych rodzin wszystkich tych osób.

Przez członków najbliższej rodziny, rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, małżonków i zstępnych rodzeństwa, rodziców i rodzeństwo małżonków oraz osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

Loteria szczepionkowa - jak się zapisać?

Jeśli spełniasz wskazane wyżej warunki możesz zapisać się do loterii szczepionkowej. Można to zrobić na 3 sposoby.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Loteria szczepionkowa zapisy online

Najprościej zapisać się do loterii online przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP). Należy zalogować się na IKP i kliknąć na górze zgodę na udział w loterii a następnie wypełnić wskazane dane. Ważne jest, aby na IKP wpisać podać swój numer telefonu - dzięki temu dostaniemy powiadomienie o ewentualnej wygranej.

Loteria szczepionkowa - telefon

Można zapisać się także telefonicznie, dzwoniąc na infolinię - 989.

Loteria szczepionkowa - rejestracja przez sms

Zarejestrować można się również wysyłając sms o treści SzczepimySie na numer 880-333-333.

Loteria szczepionkowa - co można wygrać?

Całkowita wartość puli nagród przeznaczonych przez Organizatora na wygrane wynosi 21 989 280 złotych brutto. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 52 796 złotych. 

Nagrodami w Loterii są:
1) Nagroda I stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 1 000 000 złotych, przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział dwie nagrody I stopnia w Loterii.
2) Nagroda II stopnia - w postaci:
a) samochodu osobowego TOYOTA C-HR Comfort silnik 1.8 Hybrid 122 KM e-CVT, Pure White, wyprodukowany w 2021 r. (rok modelowy – 2021 r.), o wartości brutto 107 300 zł brutto (słownie: sto siedem tysięcy trzysta złotych),
b) nagrody pieniężnej przeznaczonej na zakup ubezpieczenia samochodu w postaci OC i AC, w wysokości 5 000 zł brutto. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości niższej niż wysokość nagrody pieniężnej niewykorzystana kwota pozostaje do dyspozycji Zwycięzcy. Łączna wartość nagrody II stopnia wynosi 112 300 zł. Organizator przewidział dwie nagrody II stopnia w Loterii.
3) Nagroda III stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 100 000 złotych przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział 6 nagród III stopnia w Loterii.
4) Nagroda IV stopnia - w postaci:
a) samochodu osobowego TOYOTA COROLLA HATCHBACK 5-drzwiowa w wersji Comfort z silnikiem 1.8 Hybrid 122 KM e-CVT, Pure White, wyprodukowany w 2021 r. (rok modelowy – 2021 r.), o wartości brutto 101 900 zł,
b) nagrody pieniężnej przeznaczonej na zakup ubezpieczenia samochodu w postaci OC i AC, w wysokości 5 000 zł brutto, przekazywanej przelewem bankowym przez Organizatora na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości przekraczającej wartość nagrody pieniężnej Zwycięzca samodzielnie dopłaca różnicę. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości niższej niż wysokość nagrody pieniężnej niewykorzystana kwota pozostaje do dyspozycji Zwycięzcy. Łączna wartość nagrody IV stopnia wynosi 106 900 zł. Organizator przewidział 6 nagród IV stopnia w Loterii.
5) Nagroda V stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 50 000 złotych, przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział 60 nagród V stopnia w Loterii.
6) Nagroda VI stopnia – w postaci hulajnogi elektrycznej marki Segway-Ninebot E22E w kolorze Grey o wartości 1 699 zł brutto. Organizator przewidział 720 nagród VI stopnia w Loterii.
7) Nagroda VII stopnia – nagroda pieniężna o wartości 500,00 zł brutto w postaci kodu do samodzielnej realizacji nagrody przez Zwycięzcę w sieci bankomatów własnych PKO Bank Polski. Organizator przewidział 13 000 nagród VII stopnia w Loterii.
8) Nagroda VIII stopnia – nagroda pieniężna o wartości 200,00 zł brutto w postaci kodu do samodzielnej realizacji nagrody przez Zwycięzcę w sieci bankomatów własnych PKO Bank Polski. Organizator przewidział 39 000 nagród VIII stopnia w Loterii.

Loteria szczepionkowa - regulamin

Regulamin loterii szczepionkowej znajduje się na stronie loterii w witrynie gov.pl.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Sektor publiczny
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Globalna awaria systemów Microsoft. Czy mamy się czym martwić w Polsce?

Wicepremier, minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski uspokaja, że obecnie w Polsce systemy infrastruktury informatycznej działają płynnie. 

Jak uczniowie Szkoły w Chmurze poradzili sobie z maturą? "Wyniki są dramatyczne"

Kilkanaście procent polskich maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego. Jak poszło uczniom Szkoły w Chmurze? 

Coraz większa liczba dzieci ukraińskich w polskich szkołach

Od 1 września 2024 r. do polskich szkół może pójść między 20 tys. a 60 tys. ukraińskich dzieci - szacuje Paulina Chrostowska z Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zdaniem nauczycieli największym wyzwaniem w edukacji uczniów z doświadczeniem migracji jest bariera językowa.

Ta substancja wydłużyła życie myszy ok. 25%, wyszczupliła i zmniejszyła podatność na nowotwory. Teraz testy na ludziach

Międzynarodowa grupa badaczy aktualnie testuje nowy lek hamujący interleukinę 11, który wydłuża życie myszy prawie o jedną czwartą. Nie wiadomo jeszcze jak działa on u ludzi, ale rozpoczęto pierwsze badania kliniczne - informuje tygodnik „Nature” - ukazujące się od 1869 r. jedno z najbardziej prestiżowych czasopism naukowych.

REKLAMA

Co czwarty uczeń nie zdał matury w tej szkole. A oceny końcowe były wysokie. MEN: kuratoria przyjrzą się jakości kształcenia

Minister edukacji Barbara Nowacka poinformowała 18 lipca 2024 r., że kuratoria przyjrzą się wynikom egzaminów maturalnych w Szkole w Chmurze oraz temu, jak mają się one do ocen końcowych uczniów. Oceny te były wyjątkowo wysokie i nie przekładają się na wyniki matur - dodała.

Co oznaczają tajemnicze paski na tubkach past do zębów?

Większość Polaków nie wie, co oznaczają kolorowe paski na tubkach past do zębów. Jakie informacje przekazuje klientowi kolor tajemniczego paska na tubce? Czy konsumenci mogą być wprowadzani w błąd? 

Coś takiego raz na 5-10 tysięcy lat: Asteroida przeleci bliżej Ziemi niż satelity geostacjonarne 13 kwietnia 2029 roku. ESA przyśpiesza misję Ramses

Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) przyspiesza realizację nowej misji o nazwie Ramses, która ma na celu dotarcie do asteroidy Apophis – podał portal Space.com. W 2029 r. obiekt będzie bardzo blisko Ziemi, bliżej niż satelity geostacjonarne. Asteroida nie zagraża jednak naszej planecie.

Rodzice coraz rzadziej szczepią swoje dzieci. Najnowsze dane WHO

Alarmujące dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Wyszczepialność dzieci i młodzieży na świecie wciąż nie może odzyskać poziomu sprzed pandemii. 

REKLAMA

Blisko 5 tys. zgłoszeń związanych ze zdarzeniami atmosferycznymi

We wtorek i środę strażacy w całym kraju mieli ręce pełne roboty. Do godz. 6 odnotowano 4998 zgłoszeń związanych z pogodą. Obrażenia odniosły cztery osoby. 

Wojsko Polskie to trzecia armia NATO pod względem liczebności

Polska ma trzecią największą co do liczebności armię w NATO - przekazał szef BBN Jacek Siewiera, powołując się na dane zebrane przez NATO. Z szacunków Sojuszu wynika, że Wojsko Polskie z ponad 216 tys. żołnierzy to trzecia armia NATO - po USA i Turcji.

REKLAMA