Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział

Marta Zdanowska
Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział
Loteria szczepionkowa - regulamin, kto bierze udział
Loteria szczepionkowa - regulamin. Kto może wziąć udział i wygrywać nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień? Przyjrzyjmy się, co stanowi regulamin loterii.

Loteria szczepionkowa - promocja szczepień na koronawirusa

Loteria szczepionkowa (Loteria Narodowego Programu Szczepień) wystartowała 1 lipca 2021 roku. Celem Loterii jest promowanie szczepień przeciwko koronawirusowi oraz zwiększenie zainteresowania Narodowym Programem Szczepień przeciwko Covid-19. Loteria, prawdopodobnie ze względu na atrakcyjne nagrody, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie wszyscy mogą jednak wziąć w niej udział.

Loteria szczepionkowa - kto bierze udział?

Zgodnie z regulaminem Loterii Narodowego Programu Szczepień, w loterii mogą brać udział osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które dokonały rejestracji. W dniu rejestracji muszą mieć one ukończone 18 lat. Muszą być one w pełni zaszczepione na koronawirusa - tzn. dwiema dawkami szczepionek Pfizer, Moderna lub AstraZeneca lub jedną dawką szczepionki Johnson&Johnson. Szczepienie musi być zarejestrowane w Systemie P1 e-Zdrowie nie później niż do dnia 4 października 2021 roku do godziny 23:59:59. 

Loteria szczepionkowa - kto nie może wziąć udziału?

Zgodnie z paragrafem 8 Regulaminu loterii szczepionkowej uczestnikami, oprócz osób niepełnoletnich i nie w pełni zaszczepionych, nie mogą być także: członkowie organów (Zgromadzenia Wspólników, Rady
Nadzorczej, Zarządu) Organizatora (a więc Totalizatora Sportowego), oraz pracownicy Organizatora z centrali Spółki a także członkowie najbliższych rodzin wszystkich ww. osób. Z loterii zostali wykluczeni także urzędnicy i osoby zatrudnione w następujących organach i jednostkach: Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwie Zdrowia, Ministerstwie Obrony Narodowej, Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwie Finansów, Narodowym Funduszu Zdrowia, Centrum eZdrowia (CEZ), Głównym Inspektoracie Sanitarnym, Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Rządowym Centrum Bezpieczeństwa, Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego, Radzie Medycznej przy Prezesie Rady Ministrów, Zespole ds. Szczepień przy Ministerstwie Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych a także członkowie najbliższych rodzin wszystkich tych osób.

Przez członków najbliższej rodziny, rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, małżonków i zstępnych rodzeństwa, rodziców i rodzeństwo małżonków oraz osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

Loteria szczepionkowa - jak się zapisać?

Jeśli spełniasz wskazane wyżej warunki możesz zapisać się do loterii szczepionkowej. Można to zrobić na 3 sposoby.

Loteria szczepionkowa zapisy online

Najprościej zapisać się do loterii online przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP). Należy zalogować się na IKP i kliknąć na górze zgodę na udział w loterii a następnie wypełnić wskazane dane. Ważne jest, aby na IKP wpisać podać swój numer telefonu - dzięki temu dostaniemy powiadomienie o ewentualnej wygranej.

Loteria szczepionkowa - telefon

Można zapisać się także telefonicznie, dzwoniąc na infolinię - 989.

Loteria szczepionkowa - rejestracja przez sms

Zarejestrować można się również wysyłając sms o treści SzczepimySie na numer 880-333-333.

Loteria szczepionkowa - co można wygrać?

Całkowita wartość puli nagród przeznaczonych przez Organizatora na wygrane wynosi 21 989 280 złotych brutto. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 52 796 złotych. 

Nagrodami w Loterii są:
1) Nagroda I stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 1 000 000 złotych, przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział dwie nagrody I stopnia w Loterii.
2) Nagroda II stopnia - w postaci:
a) samochodu osobowego TOYOTA C-HR Comfort silnik 1.8 Hybrid 122 KM e-CVT, Pure White, wyprodukowany w 2021 r. (rok modelowy – 2021 r.), o wartości brutto 107 300 zł brutto (słownie: sto siedem tysięcy trzysta złotych),
b) nagrody pieniężnej przeznaczonej na zakup ubezpieczenia samochodu w postaci OC i AC, w wysokości 5 000 zł brutto. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości niższej niż wysokość nagrody pieniężnej niewykorzystana kwota pozostaje do dyspozycji Zwycięzcy. Łączna wartość nagrody II stopnia wynosi 112 300 zł. Organizator przewidział dwie nagrody II stopnia w Loterii.
3) Nagroda III stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 100 000 złotych przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział 6 nagród III stopnia w Loterii.
4) Nagroda IV stopnia - w postaci:
a) samochodu osobowego TOYOTA COROLLA HATCHBACK 5-drzwiowa w wersji Comfort z silnikiem 1.8 Hybrid 122 KM e-CVT, Pure White, wyprodukowany w 2021 r. (rok modelowy – 2021 r.), o wartości brutto 101 900 zł,
b) nagrody pieniężnej przeznaczonej na zakup ubezpieczenia samochodu w postaci OC i AC, w wysokości 5 000 zł brutto, przekazywanej przelewem bankowym przez Organizatora na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości przekraczającej wartość nagrody pieniężnej Zwycięzca samodzielnie dopłaca różnicę. W przypadku zakupu ubezpieczenia o wartości niższej niż wysokość nagrody pieniężnej niewykorzystana kwota pozostaje do dyspozycji Zwycięzcy. Łączna wartość nagrody IV stopnia wynosi 106 900 zł. Organizator przewidział 6 nagród IV stopnia w Loterii.
5) Nagroda V stopnia – w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 50 000 złotych, przekazywanej przelewem bankowym przez TS na wskazany przez Zwycięzcę rachunek bankowy. Organizator przewidział 60 nagród V stopnia w Loterii.
6) Nagroda VI stopnia – w postaci hulajnogi elektrycznej marki Segway-Ninebot E22E w kolorze Grey o wartości 1 699 zł brutto. Organizator przewidział 720 nagród VI stopnia w Loterii.
7) Nagroda VII stopnia – nagroda pieniężna o wartości 500,00 zł brutto w postaci kodu do samodzielnej realizacji nagrody przez Zwycięzcę w sieci bankomatów własnych PKO Bank Polski. Organizator przewidział 13 000 nagród VII stopnia w Loterii.
8) Nagroda VIII stopnia – nagroda pieniężna o wartości 200,00 zł brutto w postaci kodu do samodzielnej realizacji nagrody przez Zwycięzcę w sieci bankomatów własnych PKO Bank Polski. Organizator przewidział 39 000 nagród VIII stopnia w Loterii.

Loteria szczepionkowa - regulamin

Regulamin loterii szczepionkowej znajduje się na stronie loterii w witrynie gov.pl.

Przygotuj się do stosowania nowych przepisów!
Przygotuj się do stosowania nowych przepisów!

Poradnik prezentuje praktyczne wskazówki, w jaki sposób dostosować się do zmian w podatkach i wynagrodzeniach wprowadzanych nowelizacją Polskiego Ładu.

Tyko teraz książka + ebook w PREZENCIE
Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(6)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • USA Citizen - Polak
  2021-07-13 21:24:49
  Loteria szczepionkowa to loteria śmierci.
  32
  pokażodpowiedzi (2)
 • MonaLisa
  2021-07-17 12:54:51
  Czy Polak ktory zaszczepil sie za granica, tez moze wziac udzial w loteri?
  3
 • Pinokio
  2021-08-02 13:09:39
  Czy można wygrać koło do dżipa? Bo tylko koło byłoby mi potrzebne... chętnie zamienię się z kimś hulajnogą ....
  3
 • mona
  2021-10-05 23:05:15
  to jest sciema kto wygrał
  0
QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Sektor publiczny
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Czy jeden licznik na prąd wyklucza wypłatę dodatku węglowego dla dwóch rodzin?
W domu z jednym piecem na węgiel mieszkają dwie rodziny. W domu jest tylko jeden licznik na prąd i wodę. Czy jeden licznik jest przeszkodą do otrzymania przed każdą z rodzin dodatku węglowego?
Dyrektor szkoły karze ucznia pracami porządkowymi [ustawa o resocjalizacji z 9 czerwca 2022 r.]
Od 1 września 2022 r. dyrektor szkoły nie będzie musiał zawiadamiać policji lub sądu rodzinnego o każdym przypadku popełnienia czynu karalnego przez ucznia. Zamiast tego, w przypadku drobnych wykroczeń, będzie mógł za zgodą rodziców sam zdecydować o rodzaju konsekwencji, jakie poniesie winowajca.
MEiN: Nie będzie zmian w przepisach o dodatkach za trudne i uciążliwe warunki pracy dla pedagogów specjalnych
Grupa posłów skierowała do resortu edukacji interpelację poselską w sprawie dodatków do wynagrodzenia nauczycieli pracujących w trudnych i uciążliwych warunkach. Parlamentarzyści zwrócili uwagę, że zmienione w maju 2022 roku Prawo oświatowe obliguje dyrektorów przedszkoli oraz szkół niebędących placówkami specjalnymi do obligatoryjnego zatrudnienia z dniem 1 września 2022 roku pedagogów specjalnych.
Od 2023 r. zakaz wzywania petentów do urzędów? Sprawa ma być załatwiona emailem albo przez telefon
Resort rozwoju i technologii przygotował projekt zmian w przepisach, dzięki którym obywatele nie będą musieli tak często jak obecnie stawiać się osobiście w urzędach - poinformował minister rozwoju i technologii Waldemar Buda. Dodał, że zmiany mają wejść od 2023 roku.
Podwyżka cen węgla w sklepie internetowym PGG
Polska Grupa Górnicza ujednoliciła od 16 sierpnia ceny sprzedaży poszczególnych sortymentów węgla opałowego we wszystkich kopalniach. Po zmianie średnia cena węgla opałowego wyniesie ok. 1,2 tys. zł za tonę wobec ok. 1 tys. zł/t dotychczas - podała spółka w komunikacie prasowym.
Czy dodatek węglowy mogą otrzymać Ukraińcy?
Czy dodatek węglowy może otrzymać uchodźca z Ukrainy, który wynajmuje mieszkanie ogrzewane węglem?
Akademia budżetowa 2022
Akademia budżetowa to cykl 4 szkoleń dedykowanych osobom zajmującym się rachunkowością oraz finansami w jednostkach sektora finansów publicznych m.in. w szkołach, przedszkolach, centrum usług wspólnych, ośrodkach pomocy społecznej, gminach, powiatach zatrudnionych na stanowiskach księgowych, inspektorów, referentów, sekretarzy oraz innych specjalistów. W ramach Akademii przybliżone zostaną najważniejsze zagadnienia z zakresu rachunkowości oraz sprawozdawczości obowiązujące i planowane od 2023 r.
Kopalnia Budryk: dodatkowy węgiel „Orzech” dla odbiorców indywidualnych
Jastrzębska Spółka Węglowa, która jest największym producentem węgla koksowego w UE, zwiększy produkcję węgla do celów energetycznych sortymentu orzech i rozpoczęła już jego sprzedaż w kopalni Budryk odbiorcom indywidualnym.
Czy wójt może wydawać wytyczne dyrektorowi szkoły
Sprawowanie nadzoru nad działalnością jednostek oświatowych nie jest uprawnieniem na tyle szerokim, aby dawało wójtowi prawo ingerowania w kompetencje dyrektorów szkół i przedszkoli.
W jednym domu mieszkają dwie rodziny. Kto ma prawo do dodatku węglowego?
Pytanie: Mieszkam z mężem i dzieckiem na parterze domu. Piętro jest zamieszkałe przez teścia i teściową. Obie rodziny żyją osobno w zakresie rachunków, zakupów. W domu jest piec na węgiel zgłoszony do CEEB. Dom należy do teściów. Kto ma prawo do dodatku węglowego?
Prezydent podpisał nowelizację Karty Nauczyciela. Co się zmienia od 1 września 2022 r.?
Nowelizacja Karty Nauczyciela wprowadza: 1) dwa stopnie awansu zawodowego: nauczyciela minowanego oraz nauczyciela dyplomowanego oraz 2) zmiany w wysokości tzw. średniego wynagrodzenia nauczycieli.
Jak zmiany klimatu wpływają na nasze zdrowie? Tegoroczne fale upałów to zaledwie początek
20 sierpnia 1897 roku brytyjski lekarz, Sir Ronalda Rossa odkrył, że za przenoszenie malarii odpowiedzialne są samice komarów. Niestety, zmiany klimatu, jakie obecnie obserwujemy, sprzyjają rozwojowi chorób przenoszonych właśnie przez wektory (m.in. komary i kleszcze), a ich zasięg występowania rozszerza się coraz bardziej na kraje Europy Północnej, powodując pojawianie się jednostek chorobowych, które dotychczas były kojarzone z obszarami tropikalnymi.
Wniosek o dodatek węglowy trzeba złożyć do 30 listopada 2022 r.
Aby otrzymać dodatek węglowy w wysokości 3000 zł, trzeba złożyć wniosek do gminy do 30 listopada. Gmina ma 30 dni na jego wypłatę.
Nauka umiejętności strzeleckich w szkołach dopiero od 2024 r. [klasa VIII i klasa I w LO i technikum]
Zmieniona podstawa programowa edukacji dla bezpieczeństwa w zakresie umiejętności strzeleckich z wykorzystaniem broni kulowej, pneumatycznej, replik broni strzeleckiej (ASG), strzelnic wirtualnych albo laserowych będzie realizowana począwszy od roku szkolnego 2024/2025, a w przypadku dostępności na terenie danego powiatu odpowiedniego sprzętu - nawet od kolejnego roku szkolnego.
Pracownik socjalny może otrzymać nagrodę ministra za nowatorskie rozwiązania stosowane przy integrowaniu osób starszych
Pracownik socjalny stosujący nowatorskie rozwiązania przy integrowaniu osób starszych i osób niepełnosprawnych w środowisku, umożliwiające ich uczestnictwo w życiu publicznym, zawodowym, kulturalnym, artystycznym, może otrzymać nagrodę ministra.
4432,15 zł brutto dla początkującego nauczyciela. Podwyżka o 738,69 zł brutto. Nauczyciel kontraktowy zyska 332,41 zł brutto
Od 1 września 2022 r. średnie wynagrodzenie nauczyciela początkującego będzie wynosiło 4 432,15 zł. To jest wzrost wynagrodzenia o 20 proc., czyli o 738,69 zł - powiedział w czwartek w Warszawie minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.
Nowe zasady rekrutacji do szkół i przedszkoli [projekt rozporządzenia]
Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało nowelizację przepisów dotyczącą zasad rekrutacji do szkół i przedszkoli. Zmiany uwzględniają m.in. wykreślenie z egzaminu ósmoklasisty czwartego przedmiotu obowiązkowego wybieranego spośród przedmiotów: biologia, chemia, fizyka, geografia lub historia.
Wzór wniosku o dodatek węglowy [rozporządzenie]
Ministerstwo Klimatu i Środowiska opublikowało projekt rozporządzenia z wzorem wniosku o wypłatę dodatku węglowego.
Jakie są przedmioty w VII klasie w roku szkolnym 2022/2023?
Jakie przedmioty dochodzą w klasie VII? W porównaniu do klasy VI uczniowie uczą się w klasie VII dodatkowo: drugiego języka obcego, chemii, fizyki, geografii, biologii, doradztwa zawodowego. Nie mają już zajęć z techniki.
Jakie są przedmioty w klasie VI szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023?
W klasie VI język polski, to 5 godzin tygodniowo. Matematyka - 4 godziny zajęć. Język angielski - 3 godziny.
Wiceszef MEiN: Brakuje ponad 16 tys. nauczycieli
Brakuje ponad 16 tys. nauczycieli, to blisko 4 tys. więcej niż w poprzednim roku.
Rzecznik Finansowy: wzór wniosku o skorzystanie z wakacji kredytowych [Word]
Rzecznik Finansowy opracował wniosek o o skorzystanie z wakacji kredytowych.
Wzór wniosku o wypłatę dodatku węglowego [PDF]
Znany jest wzór wniosku o wypłatę dodatku węglowego. Opublikowano go w projekcie rozporządzenia. Wzór załączamy w formacie PDF i Word (.docx).
Zasady przeprowadzania egzaminu maturalnego w 2023 r. [rozporządzenie z 1 sierpnia 2022 r. w sprawie egzaminu maturalnego]
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI I NAUKI1) z dnia 1 sierpnia 2022 r. w sprawie egzaminu maturalnego.
Warunki i sposób przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w 2023 r.
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 2 sierpnia 2022 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty - Dziennik Ustaw - rok 2022 poz. 1636