Kategorie

Loteria szczepionkowa - wyniki, zasady

Loteria szczepionkowa - wyniki, zasady
Loteria szczepionkowa - wyniki, zasady
Loteria szczepionkowa - wyniki, zasady. Jak sprawdzić wygrane w Loterii Narodowego Programu Szczepień? Jak odebrać nagrody i nie dać się naciągnąć oszustom? Sprawdź i wygrywaj.

Czym jest loteria szczepionkowa?

Loteria szczepionkowa to loteria, w której osoby zaszczepione na koronawirusa mogą wygrywać nagrody. Ma to być bonus dla zaszczepionych i zachęta do szczepień. Loteria Narodowego Programu Szczepień rozpoczęła się 1 lipca i potrwa do 30 września 2021 roku.

Loteria szczepionkowa - zasady

Kto może wziąć udział w loterii? Jak się zarejestrować? Jakie są zasady? Jakie nagrody można wygrać? Więcej o loterii przeczytasz tu » Loteria szczepionkowa - zapisy, nagrody

Loteria szczepionkowa - pierwsze losowanie

Pierwsze losowanie nagród tygodniowych w loterii szczepionkowej odbędzie się 14 lipca 2021 roku. 

Codziennie do wygrania są zaś nagrody natychmiastowe. W ciągu 5 dni kalendarzowych od momentu spełnienia warunków: rejestracji w loterii, szczepienia i zarejestrowania szczepienia w systemie P1 e-Zdrowie możesz otrzymać SMS z numeru oznaczonego jako „Loteria”, zgodnie z danymi wskazanymi podczas rejestracji w loterii (numer telefonu).

Loteria szczepionkowa - wyniki

Reklama

Zwycięzcy nagród codziennych (natychmiastowych) zostaną o tym fakcie poinformowani przez organizatora – Totalizator Sportowy – wiadomością SMS. Następnie na numer telefonu podany podczas rejestracji do loterii otrzymają SMS bezpośrednio z PKO Banku Polskiego (nazwa nadawcy: PKO BP) zawierający kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu, dzięki temu będzie można zrealizować wygraną bezpośrednio z bankomatów należących do banku. Nagrodę będzie można też wypłacić w oddziale lub agencji PKO Banku Polskiego.

W SMS-ie z PKO BP najważniejszy dla gracza będzie kod awizo. Pamiętajmy, że nie będzie w nim żadnego odesłania na jakąkolwiek stronę www, linku czy prośby o podanie danych czy potwierdzenie odbioru SMS-a itd. Otrzymując ten SMS wystarczy tylko wpisać kod w bankomacie PKO Banku Polskiego i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie bankomatu. Wygraną można będzie odebrać także w każdej placówce banku. Nie musimy wykonywać żadnych innych czynności.

W przypadku nagród o wyższej wartości, a takimi będą już wygrane tygodniowe, miesięczne czy wreszcie finałowe, Totalizator Sportowy w ciągu dwóch dni licząc od dnia następnego po losowaniu wyśle do laureatów SMS, w którym zwycięzcy otrzymają link do formularza z oświadczeniem niezbędnym do przekazania nagrody. Ponadto wyniki losowań trafią oczywiście na stronę internetową loterii.

Pamiętajmy też, że wyniki losowań będą publikowane tylko i wyłącznie na stronie loterii: www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Loteria szczepionkowa - jak sprawdzić wygrane?

Po otrzymaniu wiadomości SMS z informacją o wygranej, wejdź na stronę loterii www.gov.pl/szczepimysie/loteria i sprawdź czy Twoje dane w postaci: zamaskowanego numeru telefonu, imienia, pierwszej litery nazwiska widnieją na liście zwycięzców. W treści wiadomości SMS znajdziesz m.in. datę losowania oraz nagrodę jaką wygrałeś.

 1. Sprawdź dokładnie poprawność linku przesłanego w wiadomości SMS. Zwróć szczególną uwagę na adres strony internetowej. Prawidłowy adres strony na którym znajduje się oświadczenie elektroniczne to: www.loteria.totalizator.pl
 2. W przypadku podejrzeń naruszenia bezpieczeństwa Twoich danych poinformuj organizatora niezwłocznie wysyłając wiadomość na adres email loterie@totalizator.pl
 3. Pamiętaj! Możesz wysłać oświadczenie zwycięzcy również w formie papierowej. Wzory dokumentów są dostępne w regulaminie Loterii Narodowego Programu Szczepień na  stronie www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Źródło: gov.pl

Więcej na ten temat przeczytasz w naszej publikacji
Kasy fiskalne 2021
Kasy fiskalne 2021
Tylko teraz
Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(19)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • DużyRozmiar
  2021-07-07 15:59:26
  Ja jeszcze nigdy niczego nie wygrałem. Tak więc i tutaj nie mam co liczyć na wygraną. A i tak się już bardzo dawno temu zaszczepiłem ,jeszcze przed planowaniem jakiejkolwiek loterii.To jest moja nagroda ZDROWIE. Hej!
  15
  pokażodpowiedzi (3)
 • grs
  2021-07-09 11:01:28
  Wgrają rodzina i przyjaciele Posłów i Senatorów z jednej słusznej partii, która mówi prawdę i prawdę i tylko prawdę
  39
 • Ja
  2021-07-12 10:13:33
  Ta loteria to jedna wielka sciema . Wygraja tylko rodziny pisuarow
  29
  pokażodpowiedzi (1)
 • matros
  2021-07-11 18:14:29
  Szkoda, że oprócz smsów potwierdzających wygraną nikt nie pomyślał żeby wysłać e-maila. Jestem marynarzem, zaszczepiłem się, zgłosiłem się do loterii ale jutro wypływam w rejs - miesiąc poza zasięgiem telefonu ale mogę korzystać ze statkowego internetu i odbierać pocztę. Jak zwykle po polsku - pomysł może i dobry, wykonanie już nie bardzo.
  3
  pokażodpowiedzi (1)
 • tn
  2021-07-20 15:33:41
  Wszystkie poboczne komentarze są zbyteczne. Szczepmy się.
  1
 • Kuba
  2021-07-13 09:48:04
  Pytanie na poważnie: Jeżeli umrę po szczepieniu przed losowaniem, to czy rodzina może mnie zapisać na loterię i odebrać wygraną?
  9
  pokażodpowiedzi (1)
 • tkdragon
  2021-07-13 20:13:20
  Jak to rozumieć? Z jednej strony wszyscy naukowcy mówią: ;szczepionka nie chroni przed chorobą. Jednak jeśli się zaszczepisz to przejdziesz ją łagodnie;. Z drugiej strony słyszysz (z dziś z polsat news): ;(...) ci, którzy się nie zaszczepili są zagrożenie dla samych siebie, sami się mogą zarazić;.... no słów brak.... Kolejni publiczni ludzie którzy mówią że Francja robi dobrze segregując ludzi zaszczepionych i niezaszczepionych. A co z tymi którzy po prostu nie mogą zaszczepić się ze względu na stan zdrowia? Wiecie co, aż ze zgryzoty która we mnie buzuje myślę sobie z przekorą (i nie żebym nawoływał do jakiejkolwiek nienawiści - ci co mają rozum, zrozumieją) - przecież parę piecy w Auschwitz jeszcze by się dało odpalić, to może wrzucajmy, łącznie ze mną, wszystkich co to nie chcą się poddać eksperymentowi medycznemu koncernów farmaceutycznych i państw, a raczej siedzących przy żłobie którzy wzięli już odpowiednie profity? Czy jestem antyszczepionkowcem? Nie!!!! Nie uznaję jednak testów alfa/beta w środowisku produkcyjnym. A czym to jest? Leki na chorobę są znane. Wystarczy poczytać, zamiast wierzyć w to co media nam promują. Za chwilę będziemy chować swoich krewnych, zarówno zaszczepionych, jak i nie zaszczepionych. Różnica niewielka. Poszukajcie danych na umieralność na grypę w ciąku powiedzmy 10-ciu ostatnich lat. Porównajcie je z obecną sytuacją, a potem z umieralnością na inne choroby. Jeśli ktoś czyta już ten wpis i dotarł do tego miejsca, to zapewne sam zacznie poszukiwania :) Sam zaszczepiłem swoje dzieci długo przed tą sytuacją na wszystkie wirusy, łącznie ze szczepieniami przeciw pneumokokom i meningokokom, które to tanie nie były. Różnica? Te szczepionki były przebadane w pełnym trybie, bez uchybień. Nie miałem po prostu wątpliwości.... Zrób co chcesz - Twoja osobista decyzja, a ni e przymus!!!!
  13
 • Mariusz 79
  2021-07-09 23:00:24
  Ja też zaczepił 2razy chciałbym wziąć udział w loteria wygrać
  8
 • Kuba
  2021-07-13 04:22:45
  Pierwsze losowanie 14 lipca? TYdzień temu prasa pisała o wygranych? Kiedy kłamiecie?
  9
 • Skkkn
  2021-07-21 14:01:14
  Czyli żeby wygrać trzeba się później rejestrować bo w pierwszym tygodniu to jest 1600000 Zarejestrowanych a później będzie brało udział ok 200000 czyli szansę rosną najlepiej się zgłosić we wrześniu. Po prostu ściema nagrody nie dla zaszczepionych a dla wybranych.....
  3
 • tkdragon
  2021-07-13 20:17:14
  Jak to rozumieć? Z jednej strony wszyscy naukowcy mówią: ;szczepionka nie chroni przed chorobą. Jednak jeśli się zaszczepisz to przejdziesz ją łagodnie;. Z drugiej strony słyszysz (z dziś z polsat news): ;(...) ci, którzy się nie zaszczepili są zagrożenie dla samych siebie, sami się mogą zarazić;.... no słów brak.... Kolejni publiczni ludzie którzy mówią że Francja robi dobrze segregując ludzi zaszczepionych i niezaszczepionych. A co z tymi którzy po prostu nie mogą zaszczepić się ze względu na stan zdrowia? Wiecie co, aż ze zgryzoty która we mnie buzuje myślę sobie z przekorą (i nie żebym nawoływał do jakiejkolwiek nienawiści - ci co mają rozum, zrozumieją) - przecież parę piecy w Auschwitz jeszcze by się dało odpalić, to może wrzucajmy, łącznie ze mną, wszystkich co to nie chcą się poddać eksperymentowi medycznemu koncernów farmaceutycznych i państw, a raczej siedzących przy żłobie którzy wzięli już odpowiednie profity? Czy jestem antyszczepionkowcem? Nie!!!! Nie uznaję jednak testów alfa/beta w środowisku produkcyjnym. A czym to jest? Leki na chorobę są znane. Wystarczy poczytać, zamiast wierzyć w to co media nam promują. Za chwilę będziemy chować swoich krewnych, zarówno zaszczepionych, jak i niezaszczepionych. Różnica niewielka. Poszukajcie danych na umieralność na grypę w ciągu powiedzmy 10-ciu ostatnich lat. Porównajcie je z obecną sytuacją, a potem z umieralnością na inne choroby. Jeśli ktoś czyta już ten wpis i dotarł do tego miejsca, to zapewne sam zacznie poszukiwania :) Sam zaszczepiłem swoje dzieci długo przed tą sytuacją na wszystkie wirusy, łącznie ze szczepieniami przeciw pneumokokom i meningokokom, które to (szczepionki) tanie nie były. Różnica? Te szczepionki były przebadane w pełnym trybie, bez uchybień. Nie miałem po prostu wątpliwości.... Zrób co chcesz - Twoja osobista decyzja, a nie przymus!!!!
  13
 • Jakrat
  2021-07-09 12:22:00
  Czy mozna zainstalowac aplikacje,która powiadomi mnie o wygranej na loterii szczepionkowej? Jędrzej Tarka z Poznania
  8
 • tkdragon
  2021-07-13 20:23:09
  ciekaw jestem czy to przejdzie przez cenzure
  6
QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Sektor publiczny
1 sty 2000
1 sie 2021
Zakres dat:
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Kiedy gmina może wprowadzić uchwałę ograniczenia emisji hałasu

Uchwały o ograniczeniu emisji hałasu nie można uchwalić tylko na podstawie skarg mieszkańców. Niezbędne są badania określające poziom hałasu. Przy czym wprowadzenia ograniczeń nie uzasadnia incydentalne naruszenie norm emisji hałasu.

Program „Rosnąca odporność” dla gmin i mobilne punkty szczepień

Program „Rosnąca odporność” dla gmin i mobilne punkty szczepień w oparciu o urzędy wojewódzkie to nowe programy, których uruchomienie zapowiada rząd.

Premia dla lekarza POZ za szczepienie

Lekarz POZ otrzyma premię finansową za zwiększenie tempa szczepień i liczby zaszczepionych pacjentów w poradni.

Nadzór nad dyrektorami - planowane zmiany

Projektowane przepisy, mające zwiększyć kontrolę nad szkołami, zostały złagodzone. Co z dyrektorami?

Powodzie - czy możemy przygotować się na nadchodzące zalania?

W momencie wystąpienia sytuacji kryzysowej praktyczne możliwości zabezpieczenia przed jej skutkami są bardzo ograniczone. Jakie mamy możliwości ograniczenia zagrożenia powodziowego?

Zmiany w ustawie o zatrudnieniu socjalnym

Zmiany w ustawie o zatrudnieniu socjalnym przewiduje przygotowany przez MRiPS projekt nowelizacji. Co się zmieni?

Społeczne Agencje Najmu - korzyści podatkowe dla właścicieli

Od 23 lipca 2021 r. obowiązują przepisy pozwalające tworzyć tzw. Społeczne Agencje Najmu (SAN). Ich zadaniem jest dzierżawa lokali mieszkalnych lub budynków mieszkalnych jednorodzinnych od ich właścicieli oraz wynajmowanie ich osobom fizycznym wskazanym przez gminę. Właściciele takich mieszkań i budynków będą korzystać ze zwolnień podatkowych w podatku dochodowym i VAT.

Zasady odwołania od wyników egzaminu maturalnego 2021

Odwołania od wyników egzaminu maturalnego. Niecałe trzy tygodnie temu maturzyści poznali wyniki egzaminów dojrzałości. Niektórzy mają wątpliwości, czy ich praca została poprawnie sprawdzona, i wnioskują o wgląd do niej oraz wyższe noty.

Kontrole zwolnień lekarskich nauczycieli

Kontrole zwolnień lekarskich nauczycieli - zgodnie z projektem nowelizacji prawa oświatowego autorstwa MEiN ministerstwo co kwartał będzie przekazywało do ZUS szczegółowe informacje dotyczące nauczycieli przebywających m.in. na zwolnieniach lekarskich, urlopach zdrowotnych oraz macierzyńskich.

Nauka stacjonarna w szkołach od 1 września 2021 r.

Nauka stacjonarna w szkołach - minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek zapowiedział, że trwają przygotowania do powrotu uczniów do szkół od 1 września 2021 r.

Historia XX i XXI wieku - od kiedy nowy przedmiot?

Historia XX i XXI wieku - od kiedy nowy przedmiot zapowiedziany w Polskim Ładzie? Co obejmie?

Dodatkowe zajęcia wspomagające - możliwość zwiększenia liczby godzin

Dodatkowe zajęcia wspomagające - większa liczba dzieci będzie mogła skorzystać z dodatkowych lekcji. MEiN przygotowało zmianę przepisów w tym zakresie.

Nauka zdalna czy stacjonarna w roku akademickim 2021/2022? - wytyczne dla uczelni

Nauka zdalna czy stacjonarna w roku akademickim 2021/2022? Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało wytyczne dla uczelni.

Compliance - cykl Deminga

Compliance - każdy system powinien działać w cyklu Deminga i zawsze należy monitorować ryzyka. Niestety często brakuje na to zasobów lub woli najwyższego kierownictwa.

Transakcja zakupu nieruchomości na rzecz gminy

Zakup nieruchomości na rzecz gminy. W ramach działalności gospodarczej gmina może nabywać prawa do nieruchomości na wolnym rynku - w trybie czynności cywilnoprawnych. W takich transakcjach istotne są kompetencje organów gminy. Wójt jest uprawniony do dokonywania czynności związanych z nabyciem nieruchomości. Działa jednak z zachowaniem zasad prawidłowej gospodarki i w ramach wytyczonych przez radę gminy.

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków (CEEB) - co zawiera?

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków (CEEB) już działa. Wyjaśniamy, jakie informacje zawiera ten ważny rejestr. Warto również wspomnieć o obowiązkach właścicieli budynków związanych z CEEB.

Loteria szczepionkowa - kiedy losowania?

Loteria szczepionkowa - kiedy losowania? Wciąż można zarejestrować się w Loterii Narodowego Programu Szczepień i wziąć udział w kolejnych losowaniach nagród.

Wakacje 2021 w Europie - zasady podróżowania, paszport covidowy, testy

Wakacje 2021 w Europie w czasach koronawirusa - jakie zasady obowiązują podróżnych? W większości krajów trzeba pokazać paszport covidowy lub wynik testu na COVID-19.

Aspekty środowiskowe w nowym prawie zamówień publicznych

Zrównoważone zamówienia to taki sposób organizacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, który uwzględnia aspekty środowiskowe lub społeczne, co przekłada się na charakter udzielanego zamówienia, przy jednoczesnym zapewnieniu celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych. W pojęciu tym mieszczą się więc zarówno tzw. „zielone”, jak również społeczne zamówienia publiczne.

Cyfryzacja usług a cyberbezpieczeństwo w sektorze publicznym

W ostatnich latach można obserwować postępującą cyfryzację usług, również w sektorze publicznym. O ile załatwianie spraw urzędowych online jest dla obywateli ogromną wygodą, o tyle zasadne w tym kontekście jest pytanie – jak właściwie zadbać o bezpieczeństwo przetwarzanych danych?

Karta Lokalizacji Podróżnego - jak wypełnić?

Kartę Lokalizacji Podróżnego musi wypełnić każdy przylatujący do Polski. Czym jest? Jak wypełnić Kartę Lokalizacji Pasażera?

Karta Lokalizacji Podróżnego w formie elektronicznej

Karta Lokalizacji Podróżnego w formie elektronicznej od soboty zastąpi karty papierowe. Kto musi wypełnić Kartę Lokalizacji Podróżnego?

Loteria szczepionkowa - ochrona danych uczestników

Loteria szczepionkowa - jak chronione są dane osobowe uczestników Loterii Narodowego Programu Szczepień? Czy dane medyczne są bezpieczne?

Loteria szczepionkowa - lista wygranych

Loteria szczepionkowa - lista wygranych. Są już pierwsi zwycięzcy w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Gdzie sprawdzić listę wygranych nagród? Kiedy kolejne losowania?

Wypadek przy pracy urzędnika świadczącego pracę zdalną

Wypadek przy pracy urzędnika świadczącego pracę zdalną. Jak prawidłowo sporządzić protokół powypadkowy?