reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Wiadomości

Most Marii Skłodowskiej-Curie otwarty dla samochodów

Aktualizacja: 26.03.2012

W niedzielę (25.03) tuż po godz. 12 został otwarty dla samochodów most Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Wstęgę przerwał hybrydowy autobus, w którym jechała prezydent miasta, zaproszeni goście i dziennikarze. W kolumnie jechały też inne ekologiczne pojazdy i motocykliści. »

Warmińsko-mazurskie: Nagrody za osiągnięcia promujące region

Aktualizacja: 26.03.2012

Mazurski poeta Erwin Kruk, Michał Pleskowicz - mistrz świata w układaniu kostki Rubika oraz kilkanaście innych osób i instytucji otrzymało w niedzielę tytuły "Najlepszym z najlepszych", przyznane przez samorząd Warmii i Mazur za budowanie wizerunku regionu. »

Kampania i koncert "Zielona Wyspa Śląsk"

Aktualizacja: 22.03.2012

Składanie kompostownika na czas, muzyka z nazywanej zieloną wyspą Irlandii a także sadzenie drzewek - to niektóre elementy tegorocznej edycji kampanii kreującej zielony wizerunek Śląska. »

Coraz więcej osób uzgadnia z urzędnikami wygląd szyldów i reklam

Aktualizacja: 23.03.2012

Coraz więcej właścicieli i zarządców kamienic w ścisłym centrum Krakowa, którego dotyczą przepisy o Parku Kulturowym Stare Miasto, uzgadnia z urzędnikami wygląd szyldów i reklam. Na ich dostosowanie do nowych wymogów mają czas do 7 czerwca. »

W Krakowie będzie obowiązywało nowe becikowe

Aktualizacja: 22.03.2012

Krakowscy radni uchwalili nową formę miejskiego becikowego. Rodzice tak jak dotąd dostaną 1 tys. zł, ale będą musieli mieć faktury potwierdzające, że wydali pieniądze na dodatkowe szczepienia, specjalistyczne badania lub zakup rzeczy potrzebnych dziecku. »

Tusk i Azarow: Ukraina i Polska przygotowane na Euro 2012

Aktualizacja: 23.03.2012

Ukraina i Polska są przygotowane do przeprowadzenia Euro 2012 - zapewniali w czwartek premier Donald Tusk i szef ukraińskiego rządu Mykoła Azarow. Tusk zadeklarował też, że Polska będzie nadal pracowała na rzecz zbliżenia Ukrainy z Unią Europejską. »

Świętokrzyskie: 35,5 mln zł z UE na wsparcie projektów naukowych

Aktualizacja: 22.03.2012

35,5 mln zł unijnego wsparcia otrzymają projekty dotyczące budowy i wyposażenia obiektów dydaktycznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, rozbudowy laboratoriów Politechniki Świętokrzyskiej oraz budowy laboratorium Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. »

Kosztowne tajne zakupy

Aktualizacja: 22.03.2012

Ustawę mającą ograniczyć korupcję w siłach zbrojnych, policji i służbach specjalnych od miesięcy blokują urzędnicy Kancelarii Premiera, alarmuje "Rzeczpospolita". Brak tych przepisów ułatwiał w poprzednich latach popełnianie przestępstw. »

Ponad 1,9 mln na wsparcie szkolnictwa zawodowego

Aktualizacja: 22.03.2012

W Gorzowie będzie realizowany projekt edukacyjny w zakresie szkolnictwa zawodowego pn."Aktywna młodość - pewniejsza przyszłość zawodowa". Obejmie 10 szkół kształcących młodzież w zawodzie. Celem projektu jest przygotowanie do pracy na rynku lokalnym wykwalifikowanych fachowców z różnych branż. »

Lubuskie: można uzyskać dotację na inicjatywy lokalne

Aktualizacja: 21.03.2012

Słubicka Fundacja na rzecz Collegium Polonicum ogłosiła nabór wniosków do kolejnej edycji programu "Działaj Lokalnie". Wspierane będą szczególnie te projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz wspólnego dobra - powiedział w środę koordynator programu Karol Duer. »

Animowany film o niedźwiadkach promuje Przemyśl

Aktualizacja: 21.03.2012

Film animowany o przygodach dwóch małych niedźwiadków, które ze swoją mamą zwiedzają Przemyśl - to nowy pomysł władz tego podkarpackiego miasta na promocję. Samorząd kupił animację od firmy, która wyprodukowała film za 7 tys. zł. »

Mimo obsesji premiera żłobków brak

Aktualizacja: 21.03.2012

Żłobki są moją obsesją - zapewniał ponad rok temu premier Donald Tusk. Na obietnicach się skończyło, bo miejsc w placówkach dla najmłodszych szybko nie przybędzie. »

Ruszył projekt "eSzkoła - Moja Wielkopolska"

Aktualizacja: 20.03.2012

105 szkół, po trzy z każdego powiatu w Wielkopolsce, bierze udział w projekcie "eSzkoła - Moja Wielkopolska". Przez trzy lat uczniowie tych szkół z wykorzystanie najnowszych technologii informatycznych będą realizować innowacyjne zajęcia pozalekcyjne. »

Straż Graniczna przygotowała informator na Euro 2012

Aktualizacja: 20.03.2012

Specjalny informator dotyczący Euro 2012 przygotowała Straż Graniczna. Zawiera on wskazówki dla zagranicznych i polskich kibiców dotyczące m.in. zasad przekraczania polsko-ukraińskiej granicy oraz dokumentów, które należy posiadać. »

Ruszył konkurs „Mazowsze nadaje na jednej fali”

Aktualizacja: 20.03.2012

15 marca ruszył konkurs „Mazowsze nadaje na jednej fali”! Projekt jest organizowany przez Warszawską Grupę Doradców PR. Do wygrania są szkolenia z autoprezentacji i mowy ciała. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Rafał Jankowski

Przedsiębiorca, Partner Zarządzający Cafe Finance

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama