REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Kadry (nie)dostępne - III edycja Konkursu fotograficznego Fundacji Avalon

  • Artykuł partnerski
Kadry (nie)dostępne - III edycja Konkursu fotograficznego Fundacji Avalon
Kadry (nie)dostępne - III edycja Konkursu fotograficznego Fundacji Avalon
Źródło zewnętrzne

REKLAMA

REKLAMA

Fotografowie! Aparaty w dłoń! Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami Fundacja Avalon ogłasza już III edycję konkursu fotograficznego, tym razem pod hasłem “Kadry (nie)dostępne”. Zgłoszenia można przesyłać do 28 października, a zwycięzców poznamy 25 listopada.

Tematem tegorocznego konkursu jest szeroko pojęta dostępność, a jego celem jest ukazanie barier i przeszkód, z którymi osoby z niepełnosprawnościami spotykają się na co dzień – zarówno w wymiarze fizycznym, jak i systemowym czy konceptualnym. Przez pryzmat fotografii uczestnicy będą mieli okazję pokazać, jak te bariery kształtują ich życie, a także, które z nich udało im się pokonać lub które wciąż stoją na drodze do realizacji marzeń.

REKLAMA

Weź udział w konkursie, to naprawdę proste!

Aby wziąć udział w konkursie, praca musi spełnić kilka warunków:

  • musi być pracą autorską i wykonaną samodzielnie (wyklucza się współautorstwo, czyli prace tworzone wspólnie z inną osobą, korzystanie ze sztucznej inteligencji),
  • musi być zapisana w formatach JPEG, PNG lub TIFF,
  • powinna posiadać format 4:3, krótszy bok co najmniej 2160 px,
  • minimalna rozdzielność zdjęcia musi wynosić 250 DPI.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 października drogą mailową na adres: konkurs@fundacjaavalon.pl wraz z wypełnionym formularzem rejestracyjnym. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

Prace konkursowe będzie oceniać jury w składzie:

  • Anna Drobna - Z zawodu i pasji projektantka graficzna. W wolnym czasie uwielbia jeździć na snowboardzie oraz rowerze mtb. Łączy kreatywność z aktywnym stylem życia, co inspiruje mnie w mojej pracy. Finalistka I edycji konkursu fotograficznego Fundacji Avalon.
  • Maciej Krüger - Fotograf freelancer, na co dzień współpracuje z Onet.pl. Autor i współautor między innymi reportaży o tematyce społecznej. Prywatnie tata 12-latka.
  • Artur Korolko - Uwielbia obserwować ludzi w różnych momentach życia. W pracy, podczas uprawiania sportu czy podczas realizowania swoich zainteresowań często towarzyszą nam emocje, które warto zatrzymać. Dlatego fotografia to jego pasja. Dobra fotografia powinna uwalniać nasze emocje. Zwycięzca I edycji konkursu fotograficznego Fundacji Avalon.
  • Kinga Pisarczyk - Od ponad 25 lat zajmuje się grafiką komputerową. Obecnie pełni funkcję Kierownika Studia Graficznego w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, wcześniej pracowała jako grafik w „Pulsie Biznesu”. W wolnym czasie maluje, projektuje ogrody i aktywnie uprawia sport. Swoje pasje łączy z miłością do natury i zwierząt. Jest zaangażowana w przeciwdziałanie bezdomności zwierząt, adoptowała 3 koty i niepełnosprawnego psa, którym zapewnia ciepły dom.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Patronat medialny nad konkursem sprawuje INFOR PL S.A. oraz Dziennik Gazeta Prawna.

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Sektor publiczny
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jak i kiedy rezerwować wakacje, żeby było najtaniej?

Jak Polacy planują wakacje? Na ostatnią chwilę czy z wyprzedzeniem? Jak najtaniej zarezerwować hotel? Czy Polacy chętnie spędzają wakacje w kraju?

Kalendarz szczepień dorosłych [TABELA]

Kalendarz szczepień dorosłych. Kiedy i na co warto się zaszczepić? Które szczepionki są szczególnie zalecane dla seniorów? Ile dawek poszczególnych szczepionek? Polskie Towarzyszko Medycyny rodzinnej we współpracy z Fundacją MY PACJENCI opracowało kalendarz szczepień dla dorosłych.

Branża pirotechniczna chce wzmocnić potencjał obronny kraju

W odpowiedzi na zapowiadane przez rząd plany dotyczące szeroko zakrojonych szkoleń wojskowych, przedstawiciele branży pirotechnicznej, w liście wysłanym do ministrów obrony oraz spraw wewnętrznych i administracji, podkreślają swoje unikalne kompetencje i zasoby. Chodzi o wzmocnienie bezpieczeństwa państwa oraz efektywną współpracę ze strukturami obronnymi.

Od 1 stycznia 2026 r. nowy obowiązek jednostek sektora finansów publicznych. Chodzi o zmiany w zakresie rejestru umów

Od 1 stycznia 2026 r. nowy obowiązek jednostek sektora finansów publicznych. Chodzi m.in. o zmiany w zakresie rejestru umów. Projekt nowelizacji trafił do opiniowania. Projektodawcą jest Ministerstwo Finansów.

REKLAMA

8400 zł brutto dla pracowników pomocy społecznej? 3-miesięczny urlop? Związkowcy przedstawili propozycje

Ile zarabia pracownik pomocy społecznej? A ile powinien zarabiać? Związkowa Alternatywa domaga się radykalnej poprawy warunków pracy i wynagrodzeń zatrudnionych w tym sektorze. Związek oczekuje skokowego wzrostu płac, dotrzymania przez rząd złożonych wcześniej obietnic, a także zapewnienia urlopu regeneracyjnego i warunków do rozwoju zawodowego dla wszystkich zatrudnionych w sektorze pomocy społecznej.

Gminy mają problemy finansowe, bo słabo ściągają zaległe czynsze, podatki, kary i tym podobne zobowiązania

Podatki, czynsze za mieszkania komunalne, wodę, wywóz śmieci, alimenty i mandaty – takich opłat nie regulują konsumenci oraz firmy wobec gmin. Nazbierało się tego już ponad 17,5 miliarda złotych. Jednocześnie gminy narzekają na brak pieniędzy na remonty, budowę mieszkań i inne ważne przedsięwzięcia.

36 lat w oczekiwaniu na diagnozę. Pacjenci z chorobami rzadkimi wciąż czekają na zmiany

W Polsce ponad 3 miliony osób zmaga się z chorobami rzadkimi, a system opieki zdrowotnej wciąż nie jest odpowiednio przystosowany do ich potrzeb. Czas oczekiwania na diagnozę często rozciąga się na lata, co prowadzi do pogorszenia zdrowia pacjentów i stanowi ogromne obciążenie dla ich rodzin. Oto historie pacjentów, którzy latami czekali na diagnozę.

4666 zł dla każdego sołtysa? Wybory organizowane przez PKW?

Czy sołtysi otrzymają wynagrodzenia na poziomie ustawowej płacy minimalnej? Czy wybory na sołtysa będą organizowane przez Państwową Komisję Wyborczą, a kandydaci organizować będą kampanie w swoich wsiach? Profesjonalizacje działań najmniejszych jednostek administracyjnych zaproponował jeden z kandydatów na Prezydenta PR.

REKLAMA

Status ochrony wilka. Komisja Europejska proponuje zmiany

7 marca 2025 r. weszły w życie zmiany dotyczące załączników do konwencji berneńskiej. Chodzi o zmianę statusu ochrony wilka. Komisja UE proponuje dostosowanie statusu ochrony wilka w prawodawstwie UE do konwencji berneńskiej.

Poradnik kryzysowy. Pierwsze 72 h każde gospodarstwo powinno przetrwać o własnych siłach

Do końca roku do obywateli ma trafić tzw. poradnik kryzysowy. Robert Klonowski z MSWiA przekazał PAP: - Przez trzy dni wszyscy obywatele, każde gospodarstwo domowe, powinno przetrwać o własnych siłach.

REKLAMA