REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

O nowych trendach na Kongresie Marketingu i Innowacji w Samorządach

Subskrybuj nas na Youtube

REKLAMA

Już 18 listopada br. Rzeszów stanie się miejscem debaty o nowoczesnych i innowacyjnych narzędziach wykorzystywanych w promocji miast i regionów. Pierwsza edycja Kongresu Marketingu i Innowacji skierowana jest do przedstawicieli samorządów, pracowników agencji, firm oraz instytucji okołobiznesowych.

Zdobywanie nowych umiejętności w komunikacji miast i regionów, a także skuteczne przekazywanie informacji do różnych grup odbiorców, w tym społeczności lokalnej, inwestorów i turystów to współcześnie jedne z bardziej istotnych problemów z jakimi musi się zmierzyć samorząd. Potencjał i atuty wspólnot samorządowych warto zaprezentować w sposób nowoczesny, z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych.

REKLAMA

REKLAMA

Innowacyjne podejście do realizacji zadań związanych z marketingiem terytorialnym, wytyczanie nowych kierunków rozwoju i promocji miejsc - to wyzwania na miarę Kongresu, na który serdecznie zapraszam - mówi Jarosław Reczek - Dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Organizatorzy Kongresu wśród głównych założeń tematycznych wydarzenia wymieniają m.in.: prezentację najnowszych trendów dotyczących metod promocji miast i regionów, ocenę strategicznego podejścia do marketingu miejsc opartego na innowacyjności oraz wskazanie efektywnych sposobów komunikacji z interesariuszami.

REKLAMA

Wyróżnia nas to, że w przeciwieństwie do innych podobnych inicjatyw, my będziemy mówili o tym, co będzie, co nas czeka i jakie trendy w zakresie komunikacji samorządu z otoczeniem będziemy obserwowali w przyszłości. Z pewnością  nie będziemy mówili o tym, co się już wydarzyło, właśnie dlatego warto do nas przyjechać - podsumowuje dr Dariusz Tworzydło, współorganizator Kongresu, pracownik Uniwersytetu Wrocławskiego, prezes zarządu Exacto Sp.  z o.o.

Prelegentami Kongresu będą m.in.: Krzysztof Nepelski - Dyrektor Działu Projektów Specjalnych, Grupa RMF, Mariusz Pleban – Wiceprezes Zarządu Związku Firm PR, Prezes Multi Communications, Sebastian Chachołek  - Prezes Zarządu Grupy PRC, Robert Stępowski - Redaktor naczelny serwisu MarketingMiejsca.com.pl. Program wydarzenia obejmuje wystąpienia i prezentacje prelegentów oraz dwie debaty z udziałem ekspertów i publiczności. Pierwsza z nich będzie dotyczyć „Trendów przyszłości w marketingu miejsc”, a tematem drugiej będą „Narzędzia komunikacji w promocji marki miejsc – oczekiwania a rzeczywistość”.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Organizatorami Kongresu są Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, Urząd Miasta Rzeszowa oraz Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka. Partnerami wydarzenia zostali: Związek Firm Public Relations, Ideo Sp. z o.o., Exacto Sp. z o.o., Newsline.pl, Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, IPC Instytut Badawczy, Instytut Monitorowania Mediów, Discovery Science, PRC Communications, Aurum Film.

Patronami medialnymi Kongresu są: PRoto PR, marketingmiejsca.com.pl, Marketer+, epr.pl, marketingowiec.pl, InfoPR, Onet., gospodarkaPodkarpacka.pl, Panorama Silesia, Gazeta Samorządu i Administracji.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 4 listopada br. Kongres jest wydarzeniem bezpłatnym.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.podkarpackie.org.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

dr Dariusz Tworzydło, Prezes Zarządu Exacto Sp. z o.o., e-mail: dariusz@tworzydlo.pl, tel.: 602 44 55 96

Jarosław Reczek, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, e-mail: j.reczek@podkarpackie.pl, tel.: 601 14 58 25

Zapisz się na newsletter
Śledź na bieżąco nowe inicjatywy, projekty i ważne decyzje, które wpływają na Twoje życie codzienne. Zapisz się na nasz newsletter samorządowy.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Samorzad.infor.pl

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Sektor publiczny
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nowa taryfa za prąd później! Rząd przesuwa termin, by umożliwić obniżki cen

Rząd planuje przesunąć start nowych taryf energii z lipca na październik 2025 roku. Powód? Lepsze warunki na rynku hurtowym dają szansę na niższe ceny prądu dla gospodarstw domowych. To może oznaczać realne oszczędności – ale trzeba będzie poczekać.

Badania cholesterolu w bilansie sześciolatka. Od kiedy?

Od 5 maja do programu badań bilansu zdrowia sześciolatka wchodzi lipidogram. Rzeczniczka praw dziecka Monika Horna-Cieślak uważa to za ogromny sukces, bo zwiększy się świadomość, że choroby serca mogą dotykać także młodych.

Jak i kiedy rezerwować wakacje, żeby było najtaniej?

Jak Polacy planują wakacje? Na ostatnią chwilę czy z wyprzedzeniem? Jak najtaniej zarezerwować hotel? Czy Polacy chętnie spędzają wakacje w kraju?

Kalendarz szczepień dorosłych [TABELA]

Kalendarz szczepień dorosłych. Kiedy i na co warto się zaszczepić? Które szczepionki są szczególnie zalecane dla seniorów? Ile dawek poszczególnych szczepionek? Polskie Towarzyszko Medycyny rodzinnej we współpracy z Fundacją MY PACJENCI opracowało kalendarz szczepień dla dorosłych.

REKLAMA

Branża pirotechniczna chce wzmocnić potencjał obronny kraju

W odpowiedzi na zapowiadane przez rząd plany dotyczące szeroko zakrojonych szkoleń wojskowych, przedstawiciele branży pirotechnicznej, w liście wysłanym do ministrów obrony oraz spraw wewnętrznych i administracji, podkreślają swoje unikalne kompetencje i zasoby. Chodzi o wzmocnienie bezpieczeństwa państwa oraz efektywną współpracę ze strukturami obronnymi.

Od 1 stycznia 2026 r. nowy obowiązek jednostek sektora finansów publicznych. Chodzi o zmiany w zakresie rejestru umów

Od 1 stycznia 2026 r. nowy obowiązek jednostek sektora finansów publicznych. Chodzi m.in. o zmiany w zakresie rejestru umów. Projekt nowelizacji trafił do opiniowania. Projektodawcą jest Ministerstwo Finansów.

8400 zł brutto dla pracowników pomocy społecznej? 3-miesięczny urlop? Związkowcy przedstawili propozycje

Ile zarabia pracownik pomocy społecznej? A ile powinien zarabiać? Związkowa Alternatywa domaga się radykalnej poprawy warunków pracy i wynagrodzeń zatrudnionych w tym sektorze. Związek oczekuje skokowego wzrostu płac, dotrzymania przez rząd złożonych wcześniej obietnic, a także zapewnienia urlopu regeneracyjnego i warunków do rozwoju zawodowego dla wszystkich zatrudnionych w sektorze pomocy społecznej.

Gminy mają problemy finansowe, bo słabo ściągają zaległe czynsze, podatki, kary i tym podobne zobowiązania

Podatki, czynsze za mieszkania komunalne, wodę, wywóz śmieci, alimenty i mandaty – takich opłat nie regulują konsumenci oraz firmy wobec gmin. Nazbierało się tego już ponad 17,5 miliarda złotych. Jednocześnie gminy narzekają na brak pieniędzy na remonty, budowę mieszkań i inne ważne przedsięwzięcia.

REKLAMA

36 lat w oczekiwaniu na diagnozę. Pacjenci z chorobami rzadkimi wciąż czekają na zmiany

W Polsce ponad 3 miliony osób zmaga się z chorobami rzadkimi, a system opieki zdrowotnej wciąż nie jest odpowiednio przystosowany do ich potrzeb. Czas oczekiwania na diagnozę często rozciąga się na lata, co prowadzi do pogorszenia zdrowia pacjentów i stanowi ogromne obciążenie dla ich rodzin. Oto historie pacjentów, którzy latami czekali na diagnozę.

4666 zł dla każdego sołtysa? Wybory organizowane przez PKW?

Czy sołtysi otrzymają wynagrodzenia na poziomie ustawowej płacy minimalnej? Czy wybory na sołtysa będą organizowane przez Państwową Komisję Wyborczą, a kandydaci organizować będą kampanie w swoich wsiach? Profesjonalizacje działań najmniejszych jednostek administracyjnych zaproponował jeden z kandydatów na Prezydenta PR.

REKLAMA