REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Laptopy dla uczniów

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Komputery dla nauczycieli i uczniów. Minister Finansów zwolnił z PIT bonusy od PIS

Formalnie jest to "zaniechanie poboru podatku dochodowego od osób fizycznych od przychodów" na podstawie rozporządzenia. W praktyce jest to takie samo zwolnienie z podatku jak na podstawie zapisów ustawowych. 

Laptop dla ucznia IV klas w 2024 r. Złe wieści dla uczniów i rodziców

Bo nie ma pieniędzy, choć rząd chciałby program kontynuować. 

Ministerstwo Cyfryzacji: Policja zabezpieczyła komputer ucznia w lombardzie. Nie wolno sprzedać darmowego laptopa dla czwartoklasisty

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że w jednym z lombardów zabezpieczyła laptopa, który prawdopodobnie został przekazany w ramach programu „Laptop dla ucznia”. 

5 lat zakazu sprzedaży. Co gdy naklejka sama „zejdzie”? Gdzie okazuje się komputer do kontroli? Co z gwarancją [Laptop za darmo]

Z otrzymaniem darmowego laptopa dla uczniów wiąże się szereg zobowiązań dla rodziców.

REKLAMA

Laptopy dla czwartoklasistów - wzór umowy

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klas czwartych otrzymają darmowe laptopy. 2 sierpnia 2023 r. wchodzi w życie rozporządzenie określające wzór umowy przekazania komputerów przenośnych typu laptop organom prowadzącym szkołę.

Laptopy dla uczniów klas IV, bony na 2500 zł dla nauczycieli. Od kiedy? Minister cyfryzacji odpowiada

Wszystko idzie tak, jak powinno i z początkiem nowego roku szkolnego uczniowie klas IV szkół podstawowych powinni otrzymać laptopy - powiedział 20 lipca 2023 r. minister cyfryzacji Janusz Cieszyński. Mówiąc o przetargu na zakup sprzętu podał, że "jesteśmy w przededniu podpisania umów ramowych".

1,2 mln laptopów dla uczniów za 3 mld zł - szczegóły programu

1,2 mln laptopów, za łączną kwotę blisko 3 mld zł; komputery trafią zarówno szkół publicznych jak i niepublicznych, dostarczone będą wraz z oprogramowaniem; powstanie specjalny portal zgłoszeniowy, który pozwoli zgłaszać potencjalne problemy ze sprzętem - to niektóre z wyjaśnień kancelarii premiera w odpowiedzi na pytania posłów w sprawie zakupu laptopów dla czwartoklasistów i nauczycieli.

REKLAMA

REKLAMA