reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > MEN udostępnia wzory sprawozdań z realizacji "Radosnej szkoły"

MEN udostępnia wzory sprawozdań z realizacji "Radosnej szkoły"

Projekty sprawozdań z wykorzystania wsparcia finansowego w roku 2009 na zakup pomocy dydaktycznych w ramach programu „Radosna szkoła" są już dostępne.

Resort edukacji umieścił na stronie następujące wzory sprawozdań:

- dyrektora szkoły

- organu prowadzącego

- wojewody

Dwa pierwsze to propozycje Ministerstwa Edukacji Narodowej, mają więc charakter fakultatywny, ten ostatni jest obowiązkowy.

Warto pamiętać iż termin składania sprawozdania organów prowadzących szkoły do wojewodów został przesunięty (na mocy uchwały Rady Ministrów nr 216/2009 z dnia 10 grudnia 2009 r. zmieniającej uchwałę w sprawie Rządowego programu wspierania w latach 2009-2014 organów prowadzących w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w klasach I-III szkół podstawowych i ogólnokształcących szkół muzycznych I stopnia - „Radosna szkoła") z 15 grudnia 2009 r. na 15 stycznia 2010 r.

Natomiast terminem złożenia sprawozdania przez wojewodów do ministra właściwego do spraw oświaty jest 31 stycznia 2010 r.

Wzory sprawozdań można pobrać z oficjalnej strony programu "Radosna szkoła">>

AMarek/men.gov.pl

reklama

Czytaj także

Autor:

Źródło:

Samorzad.infor.pl
Nowa matryca stawek VAT – PKWiU, CN378.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Andersen w Polsce

Andersen w Polsce tworzy zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, compliance, doradztwo w zakresie cen transferowych i outsourcing księgowy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama