reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > XIII edycja Konferencji ODGiK – Zapraszamy już w kwietniu!

XIII edycja Konferencji ODGiK – Zapraszamy już w kwietniu!

Już w kwietniu odbędzie się trzynasta edycja Konferencji poświęconej ODGiK pt. „Modelowania geodezji ciąg dalszy”. 28 kwietnia do Elbląga zawitają przedstawiciele środowiska polskiej geodezji, Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, geodeci marszałkowscy, inspektorzy wojewódzcy, szefowie ODGiK z terenu całej Polski oraz przedstawiciele świata nauki, po to, by poznać plany i zamierzenia na najbliższy okres, a w szczególności na najbliższy rok.

Bez wątpienia duże zainteresowanie pierwszego dnia konferencji wywoła blok poświęcony projektom prowadzonym przez GUGiK,  w oparciu o fundusze unijne. „Geoportal 2 w liczbach”, „Szkolenia INSPIRE”, „Wybrane aspekty techniczne i organizacyjne realizacji projektu TERYT 2”, czy „Projekt GBDOT – stan realizacji zadań i planowane przedsięwzięcia” to tylko niektóre, a jak ważne zagadnienia jakie zostaną poruszone tego dnia konferencji. Zgodnie z tradycją, podsumowaniem pierwszego dnia konferencji, będzie „Forum Dyskusyjne”, do którego bazę stanowić będą przedstawione tego dnia referaty.

Drugi dzień konferencji poświęcony zostanie zastosowaniu najnowszych technologii w produkcji geodezyjno – kartograficznej. Zatem poznamy między innymi: „Perspektywy wykorzystania techniki satelitarnej w Polsce”, „Lotniczy skaning laserowy dla prewencji powodziowej”, czy też „Bezzałogowe aparaty latające (UAV) w fotogrametrii i teledetekcji”.

W podziękowaniu za udział w trzynastej już edycji elbląskiej Konferencji, dzięki wsparciu sponsora głównego – firmy OPEGIEKA Sp. z o.o., przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową niespodziankę w postaci rejsu pochylniami po kanale Ostródzko-Elbląskim. Zabierzemy Państwa w podróż, która umożliwi poznanie jedynego na świecie czynnego do dziś systemu śluz oraz pochylni. Podczas rejsu oprócz światowej klasy zabytku sztuki hydrotechnicznej będą Państwo mieli okazję podziwiać piękno Jeziora Drużno, które zachwyca wszystkich odwiedzających te strony.

Szczegółowe informacje na temat konferencji jak również atrakcji z nią związanych uzyskacie Państwo na stronie www.konferencjaodgik.pl lub pod numerem telefonu /55/ 237 60 00. Zapraszamy do Elbląga.


reklama

Czytaj także

Źródło:

Samorzad.infor.pl
Nowy JPK_VAT z deklaracją i ewidencją (PDF)39.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Clever Investment

Księgowość Bliska Tobie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama