reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Przemyśl: Teren po wojskowej strzelnicy wystawiony na sprzedaż

Przemyśl: Teren po wojskowej strzelnicy wystawiony na sprzedaż

Prawie 14 hektarów położonych w Przemyślu (Podkarpackie) przy ul. Paderewskiego wystawiła do sprzedaży Agencja Mienia Wojskowego. Grunty były kiedyś wykorzystywane przez armię jako strzelnica wojskowa. Cena wywoławcza nieruchomości to 1 mln 750 tys. zł.

Jak poinformował kierownik sekcji marketingu w krakowskim oddziale AMW Przemysław Wierzba teren wystawiony na sprzedaż znajduje się ok. 2 km od ścisłego centrum miasta.

"W bezpośrednim jego sąsiedztwie zlokalizowane są m.in. ogrody działkowe oraz tereny leśne należące do miasta. Dla obszaru, na którym leży działka nie ma aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego" - dodał.

Zdaniem Wierzby, z uwagi na lokalizację działki oraz jej sąsiedztwo zakładać można, że w przyszłości obszar ten będzie przeznaczony na zabudowę mieszkaniową lub konferencyjno-szkoleniową.

Działka trafi pod młotek prawdopodobnie we wrześniu br. Cenę wywoławczą ustalono na 1 mln 750 tys. zł. "Liczymy na duże zainteresowanie potencjalnych kontrahentów planujących inwestycje w tym regionie" - zaznaczył Wierzba.

Na Podkarpaciu Agencja Mienia Wojskowego dysponuje nadal 50 hektarami gruntu. Wiele z nich to tereny inwestycyjne. Do najbardziej atrakcyjnych należą m.in. tereny w Nisku i Rzeszowie. Od stycznia 2009 r. AMW sprzedała na Podkarpaciu tereny o powierzchni ponad 26 ha - m.in. w Przemyślu, Żurawicy i Jarosławiu. (PAP)

reklama

Czytaj także

Źródło:

PAP
Nowa matryca stawek VAT – PKWiU, CN378.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Impel Facility Services spółka z o.o.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama