reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Samorządowcy rozmawiali w Warszawie o pozyskiwaniu funduszy z UE

Samorządowcy rozmawiali w Warszawie o pozyskiwaniu funduszy z UE

Skuteczne pozyskiwanie funduszy unijnych oraz wyzwania, jakie stoją przed samorządami w związku z nowym budżetem UE na lata 2014-2020 - to tematy poruszane przez samorządowców podczas piątkowego spotkania w Warszawie.

Spotkanie było częścią projektu "Link do Europy", realizowanego przez Serwis Samorządowy PAP. Celem projektu jest m.in. stworzenie powiązań między przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego, które ułatwiłyby wymianę doświadczeń. Chodzi także o promocję dobrych praktyk w pozyskiwaniu funduszy unijnych i dostarczanie informacji na ich temat. Projekt jest dofinansowywany z unijnego programu Pomoc Techniczna.

Podczas piątkowego spotkania została ogłoszona kolejna edycja konkursu Eurolider o nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego. Nagradzani są ludzie, którzy z pomocą funduszy europejskich zmieniają swoją miejscowość. Do tej pory odbyły się trzy edycje konkursu.

Samorządowcy spotkali się w ramach programu "Link do Europy" już po raz drugi. Jak poinformowała kierownik projektu "Link do Europy", Małgorzata Biegalska, w jego ramach na stronach internetowych Serwisu Samorządowego PAP opublikowano 220 informacji, opisano 400 projektów dofinansowanych z UE, wydano cztery części "Europejskiego Poradnika Samorządowego PAP", zorganizowano 8 czatów ze specjalistami od pozyskiwania funduszy i dwa spotkania przedstawicieli samorządów w siedzibie PAP.

reklama

Czytaj także

Źródło:

PAP
Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Studia I, II stopnia, studia podyplomowe, dyplom University of London, biznes, zarządzanie, finanse, filologie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama