reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Przedłużony termin składania deklaracji do systemu e-Deklaracje

Przedłużony termin składania deklaracji do systemu e-Deklaracje

E-deklaracje, których termin upłynął 25 lutego (VAT-7 rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc) będą przyjmowane przez system e Deklaracje do 3 marca 2013 r.

Ministerstwo Finansów poinformowało, że deklaracje składane w formie elektronicznej, których termin złożenia upłynął 25 lutego, a także wszystkie inne formularze podatkowe, które mają być złożone w lutym, zostaną przyjęte do dnia 3 marca 2013 r. Zgodnie z decyzją Ministerstwa Finansów zostaną one uznane za złożone w terminie.

Jak wyjaśnił resort, czasowe problemy w płynności usługi systemu e-Deklaracje, związane były z bardzo dużym zainteresowaniem składaniem deklaracji w formie elektronicznej.

Należy pamiętać jednak, że możliwość skorzystania z dłuższego terminu dotyczy tylko i wyłącznie tych osób, które próbowały, ale nie udało im się wysłać deklaracji przez Internet. Weryfikacja takich podatników jest możliwa dzięki posiadanym przez nich informacjom generowanym w takich sytuacjach przez system informatyczny.

Zobacz więcej informacji w serwisie: Wiadomości

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR
Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Studia I, II stopnia, studia podyplomowe, dyplom University of London, biznes, zarządzanie, finanse, filologie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama