reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Zamówienia publiczne na żywo!

Zamówienia publiczne na żywo!

Już 16 września obędzie IX edycja Dnia Otwartego Zamówień Publicznych. W Warszawie kolejny raz spotka się społeczność specjalistów i ekspertów zamówień publicznych z całego kraju. Wciąż trwa rejestracja uczestników do udziału w wydarzeniu  za pośrednictwem transmisji on-linie. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.apexnet.com.pl.

Dni Otwarte Zamówień Publicznych to bezpłatne spotkania edukacyjne organizowane dla specjalistów ds. zamówień publicznych. Uczestnicy wydarzeń mają możliwość podniesienia swoich kwalifikacji z zakresu znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych. Panele dyskusyjne i prelekcje są prowadzone przez wybitnych trenerów i wykładowców, będących uczestnikami posiedzeń podkomisji sejmowej zajmującej się zmianą ustawy Prawo zamówień publicznych. Wśród ekspertów wydarzenia znajdą się: Jerzy Czaban, Grzegorz Czaban, Łukasz Czaban.

Wysoki poziom merytoryczny

Bogaty program wydarzenia obejmuje aktualne tematy związanie z nowelizacją ustawy Prawo zamówień publicznych. Spotkanie rozpocznie dyskusja nt. obowiązków, jakie będą spoczywać  na zamawiającym wobec podwykonawcy po nowelizacji prawa. Ponadto w agendzie wydarzenia znajdują się prelekcje nt. wad i zalet podniesienia progu bagatelności z 14 do 30 tys. euro. Dodatkowo uczestnicy wspólnie odpowiedzą na pytanie, czy warto stosować inne kryteria niż cena przy realizacji tzn. „zielonych zamówień”.

Polecamy serwis: Zamówienia publiczne

Dzień Otwarty Zamówień Publicznych jest doskonałą okazją do wymiany poglądów osób specjalizujących się w zamówieniach publicznych. Dużą korzyścią wynikającą z udziału w wydarzeniu jest uzyskanie cennej interpretacji problemów dotyczących prawa zamówień publicznych. Warto wziąć udział w zbliżającym się spotkaniu, gdyż w dyskusjach i prelekcjach będziemy nawiązywać  do zagadnień związanych z planowanymi zamianami w Prawie zamówień publicznych,  a w szczególności podwykonawstwa oraz podniesienia progu zwolnionego z ustawy. – mówi Grzegorz Czaban, ekspert APEXnet.

Innowacyjna formuła

To już kolejna edycja Dnia Otwartego Zamówień Publicznych, która będzie transmitowana na żywo  za pośrednictwem interaktywnej transmisji on-line. Zarejestrowane osoby otrzymają specjalny link, dzięki któremu będą mogły oglądać spotkanie, ale także aktywnie w nim uczestniczyć zadając  na bieżąco pytania ekspertom na czacie. Ponadto po transmisji wszyscy uczestnicy otrzymają elektroniczne zaświadczenie o udziale w IX Dniu Otwartym Zamówień Publicznych. Aby zarejestrować się na wydarzenie wystarczy wypełnić formularz na stronie www.apexnet.pl

Patronat honorowy nad Dniem Otwartym Zamówień Publicznych objęła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Infor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz również: APEXnet i Infor.pl zapraszają na IX Dzień Otwarty Zamówień Publicznych

reklama

Czytaj także

Źródło:

Własne

Zdjęcia

APEXnet
APEXnet

Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

opti.pl

Księgowość online

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama