REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Akademia Leona Koźmińskiego wśród najlepszych uczelni biznesowych na świecie!

Akademia Leona Koźmińskiego wśród najlepszych uczelni biznesowych na świecie w realizacji studiów podyplomowych i programów rozwojowych dla firm
Inne

REKLAMA

REKLAMA

Dziennik Financial Times opublikował tegoroczne rankingi najlepszych uczelni biznesowych, oferujących otwarte i zamknięte programy rozwojowe. W obu rankingach znalazła się tylko jedna uczelnia z Europy Środkowo-Wschodniej, potwierdzając tym samym, że Akademia Leona Koźmińskiego to najlepszy w regionie partner rozwojowy – zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych.

W opublikowanych dziś rankingach Financial Times (Custom Executive Education oraz Open-enrolment Executive Education) Akademia Leona Koźmińskiego znajduje się obok wiodących uczelni z US (m.in. University of Michigan, University of North Carolina), UK (m.in. London Business School, University of Oxford, University of Cambridge) oraz Holandii i Francji. Akademia ma swoje miejsce także w dodatkowym zestawieniu – Top 50 uczelni biznesowych na świecie, będących partnerem w rozwoju indywidualnym oraz korporacyjnym. 

REKLAMA

REKLAMA

Dla Akademii Leona Koźmińskiego obecność we wszystkich opublikowanych dziś rankingach Financial Times to najlepszy dowód na rosnącą wagę współpracy z biznesem oraz potwierdzenie strategicznego kierunku działania, obranego przez uczelnię. 

– Rankingi Financial Times Executive Education wskazują, że jesteśmy najlepszym wyborem jako partner rozwojowy dla klientów indywidualnych i biznesowych nie tylko w Polsce, ale w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Ranking Custom Executive Education to świetna wskazówka dla osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników i liderów w organizacjach, natomiast Ranking Open Executive Education powinien posłużyć wszystkim poszukującym nowoczesnych, światowej klasy studiów podyplomowych – podkreśla dr Sylwia Hałas-Dej, dziekan Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów w Akademii Leona Koźmińskiego.

Ranking Financial Times Custom Executive Education 2023 

REKLAMA

Akademia Leona Koźmińskiego debiutuje w rankingu uczelni biznesowych, oferujących szyte na miarę programy rozwojowe dla firm. Krytycznej ocenie i analizie poddane zostały zamknięte szkolenia dla biznesu, uwzględniające specyficzne potrzeby oraz wyzwania, z którymi mierzą się organizacje. O wysokiej jakości programów realizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego najlepiej świadczą opinie ich uczestników.

Jedną z firm, które postawiły na ofertę Akademii jest Ergo HESTIA. Małgorzata Szabińska, Dyrektor HR Grupy ERGO Hestia podkreśla: – Akademię Leona Koźmińskiego wybraliśmy nie bez powodu. Zależało nam na doświadczeniu, ale też połączeniu wiedzy naukowej z najnowszymi badaniami oraz praktycznym podejściem. O najwyższej jakości świadczą choćby badania satysfakcji prowadzone wśród naszych pracowników i menedżerów oraz to, że zdobytą wiedzę przekładają na realne działania w biznesie. Uczelnia nie jest dla nas dostawcą rozwiązania, ale faktycznym partnerem w rozwoju.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Ranking Financial Times Open-enrolment Executive Education 2023

Drugi, opublikowany dziś ranking, w którym Akademia Leona Koźmińskiego zajęła wysokie miejsce, obejmuje szkoły biznesu prowadzące otwarte programy rozwojowe, jak studia podyplomowe. W tym rankingu uczelnia umacnia swoją pozycję, awansując o 8 pozycji względem zeszłego roku.

Dr Anna Kieszkowska-Grudny, pomysłodawczyni jednego z kierunków studiów podyplomowych oraz dyrektorka merytoryczna programu przywództwa kobiet podkreśla, że studia w Akademii Leona Koźmińskiego są zawsze nastawione na rozwój i uwolnienie potencjału: – Myśląc o programie przywództwa kobiet wiedzieliśmy, że biznes, życie publiczne i społeczne potrzebują odważnych, świadomych swojej wartości i kompetentnych liderek. Gotowych do wzięcia na siebie odpowiedzialności za zarządzanie organizacjami i zespołowi. Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe stała się miejscem akceleracji potencjału takich właśnie kobiet i najlepszym przykładem na wyjątkowość programów, które oferujemy. Czuję dumę i radość mogąc towarzyszyć uczestniczkom tych studiów w ich osobistej przemianie. 

Financial Times Executive Education 2023 – top 50 uczelni biznesowych

Dla wszystkich poszukujących programów rozwojowych – zarówno z myślą o sobie, jak i o pracownikach czy liderach w organizacji, opublikowane dziś rankingi Financial Times są wskazaniem, z oferty których uczelni biznesowych na świecie warto skorzystać. 

Polskę, ale też region Europy Środkowo-Wschodniej reprezentuje Akademia Leona Koźmińskiego, będąc tym samym w gronie 50 najlepszych partnerów w rozwoju indywidualnym oraz korporacyjnym na najwyższym poziomie. Uczelnia znajduje się w zestawieniu obok prestiżowych uczelni m.in. z US, UK, Holandii I Francji. 

Ranking Financial Times Open-enrolment Executive Education 2023

Ranking Financial Times Custom Executive Education 2023

Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Inforu

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Sektor publiczny
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Kalendarz szczepień dorosłych [TABELA]

Kalendarz szczepień dorosłych. Kiedy i na co warto się zaszczepić? Które szczepionki są szczególnie zalecane dla seniorów? Ile dawek poszczególnych szczepionek? Polskie Towarzyszko Medycyny rodzinnej we współpracy z Fundacją MY PACJENCI opracowało kalendarz szczepień dla dorosłych.

Branża pirotechniczna chce wzmocnić potencjał obronny kraju

W odpowiedzi na zapowiadane przez rząd plany dotyczące szeroko zakrojonych szkoleń wojskowych, przedstawiciele branży pirotechnicznej, w liście wysłanym do ministrów obrony oraz spraw wewnętrznych i administracji, podkreślają swoje unikalne kompetencje i zasoby. Chodzi o wzmocnienie bezpieczeństwa państwa oraz efektywną współpracę ze strukturami obronnymi.

Od 1 stycznia 2026 r. nowy obowiązek jednostek sektora finansów publicznych. Chodzi o zmiany w zakresie rejestru umów

Od 1 stycznia 2026 r. nowy obowiązek jednostek sektora finansów publicznych. Chodzi m.in. o zmiany w zakresie rejestru umów. Projekt nowelizacji trafił do opiniowania. Projektodawcą jest Ministerstwo Finansów.

8400 zł brutto dla pracowników pomocy społecznej? 3-miesięczny urlop? Związkowcy przedstawili propozycje

Ile zarabia pracownik pomocy społecznej? A ile powinien zarabiać? Związkowa Alternatywa domaga się radykalnej poprawy warunków pracy i wynagrodzeń zatrudnionych w tym sektorze. Związek oczekuje skokowego wzrostu płac, dotrzymania przez rząd złożonych wcześniej obietnic, a także zapewnienia urlopu regeneracyjnego i warunków do rozwoju zawodowego dla wszystkich zatrudnionych w sektorze pomocy społecznej.

REKLAMA

Gminy mają problemy finansowe, bo słabo ściągają zaległe czynsze, podatki, kary i tym podobne zobowiązania

Podatki, czynsze za mieszkania komunalne, wodę, wywóz śmieci, alimenty i mandaty – takich opłat nie regulują konsumenci oraz firmy wobec gmin. Nazbierało się tego już ponad 17,5 miliarda złotych. Jednocześnie gminy narzekają na brak pieniędzy na remonty, budowę mieszkań i inne ważne przedsięwzięcia.

36 lat w oczekiwaniu na diagnozę. Pacjenci z chorobami rzadkimi wciąż czekają na zmiany

W Polsce ponad 3 miliony osób zmaga się z chorobami rzadkimi, a system opieki zdrowotnej wciąż nie jest odpowiednio przystosowany do ich potrzeb. Czas oczekiwania na diagnozę często rozciąga się na lata, co prowadzi do pogorszenia zdrowia pacjentów i stanowi ogromne obciążenie dla ich rodzin. Oto historie pacjentów, którzy latami czekali na diagnozę.

4666 zł dla każdego sołtysa? Wybory organizowane przez PKW?

Czy sołtysi otrzymają wynagrodzenia na poziomie ustawowej płacy minimalnej? Czy wybory na sołtysa będą organizowane przez Państwową Komisję Wyborczą, a kandydaci organizować będą kampanie w swoich wsiach? Profesjonalizacje działań najmniejszych jednostek administracyjnych zaproponował jeden z kandydatów na Prezydenta PR.

Status ochrony wilka. Komisja Europejska proponuje zmiany

7 marca 2025 r. weszły w życie zmiany dotyczące załączników do konwencji berneńskiej. Chodzi o zmianę statusu ochrony wilka. Komisja UE proponuje dostosowanie statusu ochrony wilka w prawodawstwie UE do konwencji berneńskiej.

REKLAMA

Poradnik kryzysowy. Pierwsze 72 h każde gospodarstwo powinno przetrwać o własnych siłach

Do końca roku do obywateli ma trafić tzw. poradnik kryzysowy. Robert Klonowski z MSWiA przekazał PAP: - Przez trzy dni wszyscy obywatele, każde gospodarstwo domowe, powinno przetrwać o własnych siłach.

Fundusz Kompensacyjny Zdarzeń Medycznych – alternatywa dla drogi sądowej

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 16 czerwca 2023 r. o zmianie ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta oraz niektórych innych ustaw od 1 lipca 2024 r. doszło do zniesienia wojewódzkich komisji ds. orzekania o zdarzeniach medycznych. W ramach pozasądowego trybu kompensaty szkód medycznych zastąpił je Rzecznik Praw Pacjenta będący dysponentem Funduszu Kompensacyjnego Zdarzeń Medycznych.

REKLAMA