REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Stan zagrożenia epidemicznego

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Stan zagrożenia epidemicznego w Polsce - dlaczego jest utrzymywany? Minister zdrowia podał powody

Głównym problemem epidemicznym w kraju jest obecnie grypa - wskazał w piątek 31 marca 2023 r. w Gdańsku minister zdrowia Adam Niedzielski. Od 2 miesięcy w Polsce średnio dziennie dochodzi do ok. 28-29 tys. zachorowań na grypę. Do tego dochodzi od 2 do 3 tys. zachorowań czy zakażeń COVID-19 dziennie. Z tych powodów stan zagrożenia epidemicznego jest nadal utrzymywany. 

Zniesienie stanu zagrożenia epidemicznego - kiedy. Minister Niedzielski: Trwa dyskusja

Trwa dyskusja o zniesieniu stanu zagrożenia epidemicznego. Decyzję będziemy podejmowali, mając informacje wynikające z przeglądu prawnego i biorąc pod uwagę ocenę instytucji międzynarodowych, również zajmujących się kontrolą zakażeń – powiedział 29 listopada 2022 r. szef Ministerstwa Zdrowia Adam Niedzielski.

Nauka zdalna 2022/2023 [rozporządzenie]

Rozporządzenie określa szczegółowe warunki organizowania i prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w przedszkolach, innych formach wychowania przedszkolnego, szkołach i placówkach, w przypadku zawieszenia zajęć - Dz.U. z 2022 r. poz. 1903.

Koniec pandemii to nie koniec koronawirusa SARS-CoV-2

Koniec pandemii nie oznacza końca wirusa, a koniec zagrożenia dla aparatu państwowego nie oznacza końca zagrożenia dla jednostek – podkreślił w rozmowie z PAP wirusolog prof. Krzysztof Pyrć z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Czy na jesieni COVID wróci? Czy nadal warto stosować maseczki?

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA