reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Wiadomości

Warmińsko-mazurskie: 245 tys. zł na place zabaw na wsiach

Aktualizacja: 07.05.2012

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego dofinansuje budowę i modernizację 33 placów zabaw na wsiach kwotą 245 tys. zł. »

Opole: Darmowy internet w autobusach komunikacji miejskiej

Aktualizacja: 07.05.2012

Pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej w Opolu do końca czerwca mają darmowy dostęp do internetu. Mobilne hot spoty zamontowano w trzech autobusach miejskich kursujących wymiennie na kilkunastu liniach. »

Przemyśl: Teren po wojskowej strzelnicy wystawiony na sprzedaż

Aktualizacja: 07.05.2012

Prawie 14 hektarów położonych w Przemyślu (Podkarpackie) przy ul. Paderewskiego wystawiła do sprzedaży Agencja Mienia Wojskowego. Grunty były kiedyś wykorzystywane przez armię jako strzelnica wojskowa. Cena wywoławcza nieruchomości to 1 mln 750 tys. zł. »

5,9 mln zł będzie kosztować budowa tężni w Gołdapi

Aktualizacja: 07.05.2012

Za 5,9 mln zł gołdapskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Karwowski-Lipa zbuduje tężnie w Gołdapi (Warmińsko-mazurskie) . Rozstrzygnięto przetarg na wykonawcę tej inwestycji. »

Podkarpackie: Lotnisko w Jasionce obsługuje coraz więcej pasażerów

Aktualizacja: 07.05.2012

W kwietniu br. na lotnisku w podrzeszowskiej Jasionce odprawionych zostało prawie 47 tys. podróżnych. To o 10 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku - poinformował rzecznik porty Łukasz Sikora. »

Warszawa: Przesunięto termin zakończenia rozbudowy "Czajki"

Aktualizacja: 07.05.2012

Rozbudowa oczyszczalni ścieków "Czajka" zakończy się 30 września, choć wcześniej zakładano, że będzie to 30 kwietnia; opóźnienie wynika z nieukończenia budowy układu przesyłowego ścieków - poinformowało MPWiK. »

Wrocław: Dworzec Główny PKP dostępny dla pasażerów przed Euro 2012

Aktualizacja: 07.05.2012

Wrocławski Dworzec Główny PKP będzie w pełni dostępny dla pasażerów na Euro 2012, jednak część prac remontowych zakończyć się ma dopiero w lipcu. »

Sosnowiec: Park naukowo-technologiczny gotowy na przyjęcie kilkunastu firm

Aktualizacja: 07.05.2012

Kilkanaście firm może znaleźć miejsce w otwartym w poniedziałek Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym. Sfinansowana częściowo z unijnych środków, warta ponad 32,5 mln zł inwestycja powstała na terenie zamkniętej 13 lat temu kopalni Niwka-Modrzejów. »

Bielsko-Biała: Więcej czasu na oferty ws. inwestycji na stoku Dębowca

Aktualizacja: 07.05.2012

Do 28 maja br. przedłużono termin składania ofert na zagospodarowanie stoku na górze Dębowiec - poinformował Urząd Miejski w Bielsku-Białej. Góra znajduje się w granicach administracyjnych miasta. Szacunkowy koszt inwestycji to ok. 34 mln zł. »

Lubuskie: We wtorek próbne kontrole graniczne w Świecku

Aktualizacja: 07.05.2012

Straż Graniczna przeprowadzi we wtorek próbne kontrole na dawnym przejściu granicznym w Świecku (Lubuskie). Chodzi o przećwiczenie procedur przed EURO 2012. Wyrywkowej kontroli będą poddawane wytypowane pojazdy wjeżdżające z Niemiec do Polski. »

Mazowsze: Do 17 maja akcja szczepienia lisów

Aktualizacja: 07.05.2012

Do 17 maja na Mazowszu będzie trwała akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie. Szczepionka jest zrzucana z samolotów na lasy, pola i łąki; preparatu nie wolno dotykać - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka wojewody mazowieckiego Ivetta Biały. »

Umowa o małym ruchu granicznym z Rosją podpisana.

Aktualizacja: 06.05.2012

Prezydent Bronisław Komorowski złożył w piątek podpis pod ratyfikacją umowy między rządem polskim a rządem Federacji Rosyjskiej o zasadach małego ruchu granicznego. »

Eksperci: głębszy tor wodny do Szczecina to 4 tys. nowych miejsc pracy

Aktualizacja: 06.05.2012

Pogłębienie toru wodnego Szczecin-Świnoujście do 12,5 m, da w sumie około 4 tys. nowych miejsc pracy - oszacowali szczecińscy naukowcy w analizach dotyczących tej inwestycji. Dodali, że roczna wartość powstałego dzięki inwestycji PKB, to ok. 400 mln zł. »

Sosnowiec: W budynkach po kopalni powstał park naukowo-technologiczny

Aktualizacja: 06.05.2012

Kosztem ponad 32,5 mln zł obiekty zamkniętej 13 lat temu kopalni Niwka-Modrzejów w Sosnowcu zostały zaadaptowane na potrzeby Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego. Przedsięwzięcie zostało w dużej części sfinansowane z unijnych środków. »

Od czerwca będzie można latać bezpośrednio ze Szczecina do Katowic

Aktualizacja: 06.05.2012

Bezpośrednie połączenie lotnicze z Katowicami mieć będzie od początku czerwca port lotniczy Szczecin-Goleniów - poinformował rzecznik lotniska Krzysztof Domagalski. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Buszan Augustyniak Suchecka Adwokat Radcowie Prawni Spółka partnerska

Ekspert w zakresie nieruchomości, własności intelektualnej, podatków oraz praw przedsiębiorców

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama