REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Innowacje w marketingu ponownie w Rzeszowie

Subskrybuj nas na Youtube

REKLAMA

W dniach 15-16 listopada br. w hotelu Hilton Garden Inn w Millenium Hall w Rzeszowie odbędzie się II Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. W tym roku wydarzenie, którego tematem przewodnim będą trendy oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii w komunikacji, potrwa dwa dni. Mocna strona Kongresu to warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość nabycia praktycznych umiejętności i wymiany wzajemnych doświadczeń.

Ponad 140 uczestników, kilkudziesięciu prelegentów, bogate merytorycznie wystąpienia i debaty – takim rezultatem zakończył się ubiegłoroczny Kongres Marketingu i Innowacji. To właśnie te efekty przyczyniły się do podjęcia decyzji o kontynuacji przedsięwzięcia oraz rozbudowania jego formuły w bieżącym roku.

REKLAMA

Nowa formuła wydarzenia

REKLAMA

Jesienią, Rzeszów ponownie stanie się miejscem debaty o nowych narzędziach i trendach związanych z ich wykorzystaniem w marketingu miejsc. Wówczas to w nowej i bogatszej formule odbędzie się II Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli samorządów, pracowników agencji, firm oraz instytucji okołobiznesowych, zajmujących się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań promocyjnych.

Odpowiednia promocja i właściwie dobrane działania marketingowe związane z przestrzenią samorządową, są jednymi z najważniejszych czynników sukcesu poszczególnych regionów. Tym właśnie założeniom wychodzi naprzeciw „II Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach”. Wydarzenie, zgromadzi po stronie prelegentów najlepszych ekspertów marketingu miejsc, którzy w cyklu wykładów przedstawią obowiązujące trendy i nowoczesne narzędzia, a podczas warsztatów pokażą jak je wykorzystać w praktyce. Ich wystąpienia poświęcone będą nowym kanałom komunikacji i metodom budowania relacji jednostek samorządu terytorialnego z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym – podkreśla dr Mirosław Karapyta, Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Jak zauważa Prezydent Miasta Rzeszowa, Tadeusz Ferenc: Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach to niepowtarzalna okazja, aby zdobyć wiedzę i poznać opinie profesjonalistów na temat efektywnych sposobów kreowania tożsamości oraz realizacji skutecznej promocji jednostek samorządowych. Współcześnie, niemal każda firma, urząd czy instytucja powinny poprzez działania komunikacyjne budować pożądany obraz w oczach opinii publicznej, który może przekładać się na rozwój tych podmiotów. Zainteresowanie i pozytywne opinie uczestników Kongresu w 2011 roku zachęciły organizatorów i partnerów do podjęcia decyzji o organizacji drugiej edycji. Ponadto, to właśnie ich sugestie były podstawą rozbudowania formuły wydarzenia.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Praktyka czyni mistrza

REKLAMA

Nowością Kongresu Innowacyjnego Marketingu są zaplanowane warsztaty. Dlatego też drugiego dnia wydarzenia skoncentrujemy się na praktycznych aspektach wykorzystania nowych narzędzi w komunikacji. Uczestnicy będą mieli okazję zweryfikowania wiedzy pozyskanej w trakcie cyklu wykładów, odbywających się pierwszego dnia, wymiany poglądów i dotychczasowych doświadczeń, a także dyskutowania o konkretnych problemach z zakresu marketingu z jakimi spotykają się w codziennej pracy.

Wojciech Materna, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka podsumowuje: Podczas tegorocznego spotkania będziemy mówili między innymi o szczególnej roli technologii informatycznych w budowaniu pozytywnego i silnego wizerunku oraz skutecznej promocji samorządów. Chcemy również podjąć dyskusję związaną z problemami nieodłącznie towarzyszącym tym procesom, a także wspólnie, podczas wykładów i warsztatów praktycznych, spróbować znaleźć na nie konstruktywne rozwiązania.

Nie jest tajemnicą, że za każdym razem, za sukcesem wizerunkowym danego miejsca, czy też marki regionalnej stoi sztab ekspertów opracowujących szczegółowe kampanie wizerunkowe i promocyjne. Dlatego też, to właśnie ich wiedza, oryginalne pomysły oraz znajomość realiów są podstawową siłą akcji marketingowych. Podczas tegorocznego Kongresu uczestnicy będą mieli możliwość poznania nie tylko najnowszych trendów z zakresu promocji miast i regionów, ale również wymiany doświadczeń w temacie podejścia strategicznego w marketingu miejsc. Zapraszamy do włączenia się w tą merytoryczną debatę – zachęca Jarosław Reczek, Dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Kongres z nową nazwą

Idea naszego spotkania ma na celu dyskusję na tematy związane z nowoczesnymi narzędziami marketingowymi. Obejmuje także analizę zmian, jakie zachodzą w komunikacji. Dlatego właśnie w tym roku postanowiliśmy nieznacznie zmienić nazwę wydarzenia. Jest to podyktowane również chęcią precyzyjnego oddania istoty naszych spotkań, a zatem wyeksponowania tego, że Kongres koncentruje się merytorycznie na tematyce innowacji w marketingu, a nie innowacjach sensu stricto – wyjaśnia dr Dariusz Tworzydło, pracownik Uniwersytetu Wrocławskiego, Prezes Zarządu Exacto Sp. z o.o..

Podobnie jak w roku ubiegłym, organizatorami wydarzenia są Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa, Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka oraz firma Exacto Sp. z o.o.. Kongres jest wydarzeniem bezpłatnym. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 października br.. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.podkarpackie.org.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

dr Dariusz Tworzydło, Prezes Zarządu Exacto Sp. z o.o., e-mail: dariusz@tworzydlo.pl, tel.: 602 44 55 96
Jarosław Reczek, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, e-mail: j.reczek@podkarpackie.pl, tel.: 601 14 58 25

Zapisz się na newsletter
Śledź na bieżąco nowe inicjatywy, projekty i ważne decyzje, które wpływają na Twoje życie codzienne. Zapisz się na nasz newsletter samorządowy.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Sektor publiczny
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Badania cholesterolu w bilansie sześciolatka. Od kiedy?

Od 5 maja do programu badań bilansu zdrowia sześciolatka wchodzi lipidogram. Rzeczniczka praw dziecka Monika Horna-Cieślak uważa to za ogromny sukces, bo zwiększy się świadomość, że choroby serca mogą dotykać także młodych.

Jak i kiedy rezerwować wakacje, żeby było najtaniej?

Jak Polacy planują wakacje? Na ostatnią chwilę czy z wyprzedzeniem? Jak najtaniej zarezerwować hotel? Czy Polacy chętnie spędzają wakacje w kraju?

Kalendarz szczepień dorosłych [TABELA]

Kalendarz szczepień dorosłych. Kiedy i na co warto się zaszczepić? Które szczepionki są szczególnie zalecane dla seniorów? Ile dawek poszczególnych szczepionek? Polskie Towarzyszko Medycyny rodzinnej we współpracy z Fundacją MY PACJENCI opracowało kalendarz szczepień dla dorosłych.

Branża pirotechniczna chce wzmocnić potencjał obronny kraju

W odpowiedzi na zapowiadane przez rząd plany dotyczące szeroko zakrojonych szkoleń wojskowych, przedstawiciele branży pirotechnicznej, w liście wysłanym do ministrów obrony oraz spraw wewnętrznych i administracji, podkreślają swoje unikalne kompetencje i zasoby. Chodzi o wzmocnienie bezpieczeństwa państwa oraz efektywną współpracę ze strukturami obronnymi.

REKLAMA

Od 1 stycznia 2026 r. nowy obowiązek jednostek sektora finansów publicznych. Chodzi o zmiany w zakresie rejestru umów

Od 1 stycznia 2026 r. nowy obowiązek jednostek sektora finansów publicznych. Chodzi m.in. o zmiany w zakresie rejestru umów. Projekt nowelizacji trafił do opiniowania. Projektodawcą jest Ministerstwo Finansów.

8400 zł brutto dla pracowników pomocy społecznej? 3-miesięczny urlop? Związkowcy przedstawili propozycje

Ile zarabia pracownik pomocy społecznej? A ile powinien zarabiać? Związkowa Alternatywa domaga się radykalnej poprawy warunków pracy i wynagrodzeń zatrudnionych w tym sektorze. Związek oczekuje skokowego wzrostu płac, dotrzymania przez rząd złożonych wcześniej obietnic, a także zapewnienia urlopu regeneracyjnego i warunków do rozwoju zawodowego dla wszystkich zatrudnionych w sektorze pomocy społecznej.

Gminy mają problemy finansowe, bo słabo ściągają zaległe czynsze, podatki, kary i tym podobne zobowiązania

Podatki, czynsze za mieszkania komunalne, wodę, wywóz śmieci, alimenty i mandaty – takich opłat nie regulują konsumenci oraz firmy wobec gmin. Nazbierało się tego już ponad 17,5 miliarda złotych. Jednocześnie gminy narzekają na brak pieniędzy na remonty, budowę mieszkań i inne ważne przedsięwzięcia.

36 lat w oczekiwaniu na diagnozę. Pacjenci z chorobami rzadkimi wciąż czekają na zmiany

W Polsce ponad 3 miliony osób zmaga się z chorobami rzadkimi, a system opieki zdrowotnej wciąż nie jest odpowiednio przystosowany do ich potrzeb. Czas oczekiwania na diagnozę często rozciąga się na lata, co prowadzi do pogorszenia zdrowia pacjentów i stanowi ogromne obciążenie dla ich rodzin. Oto historie pacjentów, którzy latami czekali na diagnozę.

REKLAMA

4666 zł dla każdego sołtysa? Wybory organizowane przez PKW?

Czy sołtysi otrzymają wynagrodzenia na poziomie ustawowej płacy minimalnej? Czy wybory na sołtysa będą organizowane przez Państwową Komisję Wyborczą, a kandydaci organizować będą kampanie w swoich wsiach? Profesjonalizacje działań najmniejszych jednostek administracyjnych zaproponował jeden z kandydatów na Prezydenta PR.

Status ochrony wilka. Komisja Europejska proponuje zmiany

7 marca 2025 r. weszły w życie zmiany dotyczące załączników do konwencji berneńskiej. Chodzi o zmianę statusu ochrony wilka. Komisja UE proponuje dostosowanie statusu ochrony wilka w prawodawstwie UE do konwencji berneńskiej.

REKLAMA