REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

XIII edycja konferencji „Zarządzanie kryzysowe – komunikacja i kooperacja służb” już za nami

Subskrybuj nas na Youtube
XIII edycja konferencji „Zarządzanie kryzysowe – komunikacja i kooperacja służb” już za nami
XIII edycja konferencji „Zarządzanie kryzysowe – komunikacja i kooperacja służb” już za nami

REKLAMA

REKLAMA

25 lutego w warszawskim hotelu Lord zebrali się znani i cenieni eksperci, prestiżowe firmy oraz uczestnicy. Dzięki znakomitej frekwencji na sali pojawiło się ponad 100 osób. Niezwykle cieszy nas fakt, że kolejna edycja konferencji skierowanej do administracji publicznej oraz służb mundurowych spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Dzięki naszym Partnerom: DGT Sp. z o.o., European Security Trading Polska Sp. z o.o., SILTEC Sp. z o.o., Sprint S.A., Huawei Enterprise, oraz Mindmade Sp. z o.o. stworzona została niepowtarzalna możliwość poznania aktualnych technologii i trendów wspierających działania podczas sytuacji kryzysowych.

REKLAMA

Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym instytucji takich jak: Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Cyfryzacji, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Komenda Główna Policji, Wojsko Polskie, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Polska Rada Ratowników Medycznych, Krajowy Związek Zawodowy Pracowników Ratownictwa Medycznego, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Instytut Bezpieczeństwa Państwa Akademii Obrony Narodowej, Stowarzyszenie Lotniskowych Służb Ratowniczo-Gaśnicznych, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Wojskowa Akademia Techniczna, Stowarzyszenie Pożarników Polskich, Związek Powiatów Polskich, Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych, a także prof. dr hab. n. med. Jerzego Roberta Ładnego - Konsultanta Krajowego ds. Medycyny Ratunkowej oraz gen. Marka Tomaszyckiego - Dowódca Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Konferencję oficjalnie otworzył gen. bryg. Andrzej Tuz - przedstawiciel Ministerstwa Obrony Narodowej, który zwrócił uwagę na postrzeganie zarządzania kryzysowego przez Siły Zbrojne RP. Następnie prezentację na temat współdziałania Wojsk OT ze służbami bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa wygłosił płk rez. prof. dr hab. Ryszard Jakubczak, reprezentant Akademii Policyjnej w Szczytnie. Pan Paweł Nowik, Sales Manager firmy European Security Trading Polska Sp. z o.o.,  poruszył temat mobilnych systemów rozpoznawania tablic rejestracyjnych. Pan Piotr Bułło, reprezentant firmy DGT Sp. z o.o., opowiedział o systemach dyspozytorskich, które są kluczowym elementem komunikacji i kooperacji. Przed pierwszą przerwą kawową wystąpił również reprezentant firmy Huawei Enterprise - Pan Michał Borowski – jego prezentacja to „Szerokopasmowe systemy łączności dyspozytorskiej”.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Podczas prezentacji wystawców uczestnicy mieli możliwość poznać wszystkich wystawców konferencji - firmy DGT Sp. z o.o., European Security Trading Polska Sp. z o.o., SILTEC Sp. z o.o., Sprint S.A. oraz Huawei Enterprise.

REKLAMA


Po przerwie i rozmowach z wystawcami przyszła pora na kolejne wystąpienia. Głos zabrał Pan Maciej Szałapski, reprezentant firmy SILTEC Sp. z o.o., który poruszył temat związany z integracją systemów łączności radiowej w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Następnie wystąpił Pan Marek Lewandowski – Dyrektor Sprzedaży w firmie Mindmade Sp. z o.o.. Prezentacja Pana Macieja na temat Platformy Integracji Komunikacji (PIK) spotkała się z dużym zainteresowaniem licznie zgromadzonych słuchaczy. Ciekawy wykład wygłosił również Pan Jarosław Dąbrowski, który opowiedział o organizacji działań w sytuacjach kryzysowych.


Po drugiej przerwie, podczas której goście wymieniali się opiniami oraz odwiedzali stoiska naszych wystawców, wystąpili: Pan nadkom. Sylwester Smoleński, reprezentant Głównego Sztabu Policji Komendy Głównej Policji, Pan dr inż. Włodzimierz Jakub Rycerski, wykładowca Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ochrony im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z siedzibą w Warszawie, Pan Marcin Fridrich - Dowódca Kompanii Lotniskowych Służb Ratowniczo-Gaśniczych, oraz członek Stowarzyszenia Lotniskowych Służb Ratowniczo - Gaśniczych. Prezentacje zdobyły duże uznanie wśród przybyłych gości.

Na zakończenie konferencji rozlosowaliśmy nagrody ufundowane przez firmę Siltec.


Serdecznie dziękujemy Partnerom, Prelegentom, a przede wszystkim Uczestnikom za tak liczne przybycie oraz za czynny udział w konferencji.

Zachęcamy także do śledzenia naszej strony internetowej, aby byli Państwo na bieżąco – planujemy kolejną edycję konferencji dotyczącej zarządzania kryzysowego.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem lub współpracą podczas kolejnej edycji konferencji zapraszamy do kontaktu.

Źródło: SuccessPoint Sp. z o.o.

Zapisz się na newsletter
Śledź na bieżąco nowe inicjatywy, projekty i ważne decyzje, które wpływają na Twoje życie codzienne. Zapisz się na nasz newsletter samorządowy.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Sektor publiczny
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jak i kiedy rezerwować wakacje, żeby było najtaniej?

Jak Polacy planują wakacje? Na ostatnią chwilę czy z wyprzedzeniem? Jak najtaniej zarezerwować hotel? Czy Polacy chętnie spędzają wakacje w kraju?

Kalendarz szczepień dorosłych [TABELA]

Kalendarz szczepień dorosłych. Kiedy i na co warto się zaszczepić? Które szczepionki są szczególnie zalecane dla seniorów? Ile dawek poszczególnych szczepionek? Polskie Towarzyszko Medycyny rodzinnej we współpracy z Fundacją MY PACJENCI opracowało kalendarz szczepień dla dorosłych.

Branża pirotechniczna chce wzmocnić potencjał obronny kraju

W odpowiedzi na zapowiadane przez rząd plany dotyczące szeroko zakrojonych szkoleń wojskowych, przedstawiciele branży pirotechnicznej, w liście wysłanym do ministrów obrony oraz spraw wewnętrznych i administracji, podkreślają swoje unikalne kompetencje i zasoby. Chodzi o wzmocnienie bezpieczeństwa państwa oraz efektywną współpracę ze strukturami obronnymi.

Od 1 stycznia 2026 r. nowy obowiązek jednostek sektora finansów publicznych. Chodzi o zmiany w zakresie rejestru umów

Od 1 stycznia 2026 r. nowy obowiązek jednostek sektora finansów publicznych. Chodzi m.in. o zmiany w zakresie rejestru umów. Projekt nowelizacji trafił do opiniowania. Projektodawcą jest Ministerstwo Finansów.

REKLAMA

8400 zł brutto dla pracowników pomocy społecznej? 3-miesięczny urlop? Związkowcy przedstawili propozycje

Ile zarabia pracownik pomocy społecznej? A ile powinien zarabiać? Związkowa Alternatywa domaga się radykalnej poprawy warunków pracy i wynagrodzeń zatrudnionych w tym sektorze. Związek oczekuje skokowego wzrostu płac, dotrzymania przez rząd złożonych wcześniej obietnic, a także zapewnienia urlopu regeneracyjnego i warunków do rozwoju zawodowego dla wszystkich zatrudnionych w sektorze pomocy społecznej.

Gminy mają problemy finansowe, bo słabo ściągają zaległe czynsze, podatki, kary i tym podobne zobowiązania

Podatki, czynsze za mieszkania komunalne, wodę, wywóz śmieci, alimenty i mandaty – takich opłat nie regulują konsumenci oraz firmy wobec gmin. Nazbierało się tego już ponad 17,5 miliarda złotych. Jednocześnie gminy narzekają na brak pieniędzy na remonty, budowę mieszkań i inne ważne przedsięwzięcia.

36 lat w oczekiwaniu na diagnozę. Pacjenci z chorobami rzadkimi wciąż czekają na zmiany

W Polsce ponad 3 miliony osób zmaga się z chorobami rzadkimi, a system opieki zdrowotnej wciąż nie jest odpowiednio przystosowany do ich potrzeb. Czas oczekiwania na diagnozę często rozciąga się na lata, co prowadzi do pogorszenia zdrowia pacjentów i stanowi ogromne obciążenie dla ich rodzin. Oto historie pacjentów, którzy latami czekali na diagnozę.

4666 zł dla każdego sołtysa? Wybory organizowane przez PKW?

Czy sołtysi otrzymają wynagrodzenia na poziomie ustawowej płacy minimalnej? Czy wybory na sołtysa będą organizowane przez Państwową Komisję Wyborczą, a kandydaci organizować będą kampanie w swoich wsiach? Profesjonalizacje działań najmniejszych jednostek administracyjnych zaproponował jeden z kandydatów na Prezydenta PR.

REKLAMA

Status ochrony wilka. Komisja Europejska proponuje zmiany

7 marca 2025 r. weszły w życie zmiany dotyczące załączników do konwencji berneńskiej. Chodzi o zmianę statusu ochrony wilka. Komisja UE proponuje dostosowanie statusu ochrony wilka w prawodawstwie UE do konwencji berneńskiej.

Poradnik kryzysowy. Pierwsze 72 h każde gospodarstwo powinno przetrwać o własnych siłach

Do końca roku do obywateli ma trafić tzw. poradnik kryzysowy. Robert Klonowski z MSWiA przekazał PAP: - Przez trzy dni wszyscy obywatele, każde gospodarstwo domowe, powinno przetrwać o własnych siłach.

REKLAMA