REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

XIII edycja konferencji „Zarządzanie kryzysowe – komunikacja i kooperacja służb” już za nami

XIII edycja konferencji „Zarządzanie kryzysowe – komunikacja i kooperacja służb” już za nami
XIII edycja konferencji „Zarządzanie kryzysowe – komunikacja i kooperacja służb” już za nami

REKLAMA

REKLAMA

25 lutego w warszawskim hotelu Lord zebrali się znani i cenieni eksperci, prestiżowe firmy oraz uczestnicy. Dzięki znakomitej frekwencji na sali pojawiło się ponad 100 osób. Niezwykle cieszy nas fakt, że kolejna edycja konferencji skierowanej do administracji publicznej oraz służb mundurowych spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Dzięki naszym Partnerom: DGT Sp. z o.o., European Security Trading Polska Sp. z o.o., SILTEC Sp. z o.o., Sprint S.A., Huawei Enterprise, oraz Mindmade Sp. z o.o. stworzona została niepowtarzalna możliwość poznania aktualnych technologii i trendów wspierających działania podczas sytuacji kryzysowych.

REKLAMA

Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym instytucji takich jak: Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Cyfryzacji, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Komenda Główna Policji, Wojsko Polskie, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Polska Rada Ratowników Medycznych, Krajowy Związek Zawodowy Pracowników Ratownictwa Medycznego, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Instytut Bezpieczeństwa Państwa Akademii Obrony Narodowej, Stowarzyszenie Lotniskowych Służb Ratowniczo-Gaśnicznych, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Wojskowa Akademia Techniczna, Stowarzyszenie Pożarników Polskich, Związek Powiatów Polskich, Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych, a także prof. dr hab. n. med. Jerzego Roberta Ładnego - Konsultanta Krajowego ds. Medycyny Ratunkowej oraz gen. Marka Tomaszyckiego - Dowódca Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Konferencję oficjalnie otworzył gen. bryg. Andrzej Tuz - przedstawiciel Ministerstwa Obrony Narodowej, który zwrócił uwagę na postrzeganie zarządzania kryzysowego przez Siły Zbrojne RP. Następnie prezentację na temat współdziałania Wojsk OT ze służbami bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa wygłosił płk rez. prof. dr hab. Ryszard Jakubczak, reprezentant Akademii Policyjnej w Szczytnie. Pan Paweł Nowik, Sales Manager firmy European Security Trading Polska Sp. z o.o.,  poruszył temat mobilnych systemów rozpoznawania tablic rejestracyjnych. Pan Piotr Bułło, reprezentant firmy DGT Sp. z o.o., opowiedział o systemach dyspozytorskich, które są kluczowym elementem komunikacji i kooperacji. Przed pierwszą przerwą kawową wystąpił również reprezentant firmy Huawei Enterprise - Pan Michał Borowski – jego prezentacja to „Szerokopasmowe systemy łączności dyspozytorskiej”.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Podczas prezentacji wystawców uczestnicy mieli możliwość poznać wszystkich wystawców konferencji - firmy DGT Sp. z o.o., European Security Trading Polska Sp. z o.o., SILTEC Sp. z o.o., Sprint S.A. oraz Huawei Enterprise.

REKLAMA


Po przerwie i rozmowach z wystawcami przyszła pora na kolejne wystąpienia. Głos zabrał Pan Maciej Szałapski, reprezentant firmy SILTEC Sp. z o.o., który poruszył temat związany z integracją systemów łączności radiowej w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Następnie wystąpił Pan Marek Lewandowski – Dyrektor Sprzedaży w firmie Mindmade Sp. z o.o.. Prezentacja Pana Macieja na temat Platformy Integracji Komunikacji (PIK) spotkała się z dużym zainteresowaniem licznie zgromadzonych słuchaczy. Ciekawy wykład wygłosił również Pan Jarosław Dąbrowski, który opowiedział o organizacji działań w sytuacjach kryzysowych.


Po drugiej przerwie, podczas której goście wymieniali się opiniami oraz odwiedzali stoiska naszych wystawców, wystąpili: Pan nadkom. Sylwester Smoleński, reprezentant Głównego Sztabu Policji Komendy Głównej Policji, Pan dr inż. Włodzimierz Jakub Rycerski, wykładowca Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ochrony im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z siedzibą w Warszawie, Pan Marcin Fridrich - Dowódca Kompanii Lotniskowych Służb Ratowniczo-Gaśniczych, oraz członek Stowarzyszenia Lotniskowych Służb Ratowniczo - Gaśniczych. Prezentacje zdobyły duże uznanie wśród przybyłych gości.

Autopromocja

Na zakończenie konferencji rozlosowaliśmy nagrody ufundowane przez firmę Siltec.


Serdecznie dziękujemy Partnerom, Prelegentom, a przede wszystkim Uczestnikom za tak liczne przybycie oraz za czynny udział w konferencji.

Zachęcamy także do śledzenia naszej strony internetowej, aby byli Państwo na bieżąco – planujemy kolejną edycję konferencji dotyczącej zarządzania kryzysowego.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem lub współpracą podczas kolejnej edycji konferencji zapraszamy do kontaktu.

Źródło: SuccessPoint Sp. z o.o.

Autopromocja

REKLAMA

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Sektor publiczny
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail
  Dodatek osłonowy wraca w 2024 r.! 2,3 mld do wydania! Dla 7 mln rodzin. Poprzednio do 1437,50 zł! Ile dostaną w 2024 r.? [druk sejmowy nr 72]

  Dodatek osłonowy ma być wypłacony jednorazowo do końca czerwca 2024 r. Projekt ustawy złożyli posłowie (druk sejmowy nr 72). I nie są to posłowie PIS, a mający większość posłowie KO i Polski 2050 - TD.

  Koszt miesięcznego utrzymania studenta wynosi średnio 3 867 zł. Coraz więcej żaków się zadłuża

  O ile wzrosło miesięczne utrzymanie studenta? Jaki procent studentów bierze pod uwagę rezygnację z kształcenia z przyczyn materialnych? Na jaką kwotę średnio zadłużony jest student? 

  Kiedy zgłosić się do okulisty, a kiedy do optometrysty?

  Wady i choroby oczu dotykają coraz więcej osób. Przyczynia się do tego również nadmierna ekspozycja na ekrany oraz brak profilaktyki. Kiedy umówić się na badanie wzroku z optometrystą, a kiedy konieczna jest wizyta u lekarza okulisty wyjaśnia ekspert.

  Cząstkowy raport komisji ds. rosyjskich wpływów: W czasie rządów D.Tuska Służba Kontrwywiadu Wojskowego uległa wpływom Rosji

  Służba Kontrwywiadu Wojskowego uległa wpływom Rosji. Zaistniał rosyjski wpływ na polski kontrwywiad. Korzystając ze zgody premiera D. Tuska na współpracę podpisano porozumienie między SKW i FSB - to główne tezy cząstkowego raportu Państwowej Komisji do spraw badania wpływów rosyjskich na bezpieczeństwo wewnętrzne Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2007-2022 przedstawione przez jej członków w środę 29 listopada 2023 r. na konferencji prasowej.

  REKLAMA

  Rząd Tuska już 11 grudnia? Marszałek Hołownia: tego dnia M. Morawiecki wygłosi expose i będzie głosowanie nad wotum zaufania

  W dniu 11 grudnia o godzinie 10 premier M. Morawiecki wygłosi expose; ok. godz. 15 powinno nastąpić głosowanie nad wotum zaufania dla rządu - powiedział 29 listopada 2023 r. marszałek Sejmu Szymon Hołownia. Następnie, jak wyjaśnił, ogłosi przerwę, w której będzie oczekiwał na zgłoszenie kandydatur na premiera w drugim konstytucyjnym kroku.

  Rząd ostrzega przed "zaświadczeniami na druku MEN/MEiN". Ministerstwo nie wydaje takich dokumentów na potwierdzenie kwalifikacji po kursach

  Zaświadczenie o ukończeniu kursu jest wydawane przez organizatora kursu i potwierdza wyłącznie uczestnictwo w danym kursie, nie zaświadcza o uzyskanych efektach kształcenia i kwalifikacjach - informuje MEiN. 

  Zamrożenie cen prądu, gazu i ciepła do połowy 2024 roku na koszt Orlenu? D.Obajtek: dziś opozycja powoduje spadek wartości Orlenu o ponad 5,5 mld zł

  29 listopada 2023 r. na platformie X prezes Orlenu Daniel Obajtek napisał: - Najpierw opozycja atakowała fuzje, potem zapowiadała rozbijanie koncernu, a dziś powoduje spadek wartości Orlenu o ponad 5,5 mld zł. Odniósł się w ten sposób do doniesień medialnych, że zamrożenie cen prądu, gazu i ciepła dla gospodarstw domowych do połowy 2024 roku odbędzie się na koszt Orlenu.

  Jak przechowywać leki? Jak je prawidłowo przyjmować? Czym jest wielolekowość?

  W ramach "Środy z Profilaktyką" NFZ przypomniał, jak prawidłowo przechowywać i przyjmować leki oraz przybliżył temat wielolekowości. Co trzeci Polak po 65. roku życia przyjmuje wiele leków oraz suplementów diety jednocześnie.

  REKLAMA

  Przyznanie świadczenia wspierającego – 32 obszary codziennego funkcjonowania osoby niepełnosprawnej [rozporządzenie, test 32 czynności]

  Ocena 32 czynności związanych z obszarami codziennego funkcjonowania osoby niepełnosprawnej.

  Jest rozporządzenie w sprawie ustalania poziomu potrzeby wsparcia. Dz.U. poz. 2581 [świadczenie wspierające, osoby niepełnosprawne, PDF]

  Rozporządzenie reguluje szczegóły przyznawania punktów osobom niepełnosprawnym przez wojewódzkie zespoły do spraw orzekania o niepełnosprawności.

  REKLAMA