reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Konferencja Doroczna IIA Polska

Konferencja Doroczna IIA Polska

16 czerwca 2016 roku, w hotelu Marriott w Warszawie, Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska organizuje doroczną konferencję, której tematem będzie “Trzy linie obrony. Przeżytek czy skuteczny system ochrony w turbulentnym środowisku?” Konferencja będzie się skupiała na zagadnieniach dotyczących aktualności wykorzystania modelu trzech linii obrony oraz współpracy pomiędzy różnymi funkcjami ochrony organizacji, jak i nowej czwartej linii, jaką stanowią regulatorzy oraz audyt i kontrola zewnętrzna. Portal Infor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Konferencja Doroczna IIA Polska - 16.06.2016

“Trzy linie obrony. Przeżytek czy skuteczny system ochrony w turbulentnym środowisku?”

"Każda organizacja posiada cele oraz dąży do ich osiągnięcia. W trakcie ich realizacji występują zdarzenia i okoliczności, które mogą zagrozić osiągnięciu tych celów.

Te potencjalne zdarzenia i okoliczności tworzą ryzyko, które należy zidentyfikować, przeanalizować, zdefiniować i odnieść się do niego. Niektóre rodzaje ryzyka mogą zostać zaakceptowane (w całości lub w części), a niektóre z nich mogą być całkowicie lub częściowo ograniczone do akceptowalnego przez organizację poziomu. Istnieje wiele sposobów ograniczania ryzyka, z jedną podstawową metodą polegającą na zaprojektowaniu i wdrożeniu skutecznej kontroli wewnętrznej." cyt. "Wykorzystanie COSO w trzech liniach obrony." D.J.Anderson, G.Eubanks

Zobacz również: Konferencja IIA Polska "Współpraca - to się opłaca!"

16 czerwca 2016 roku, w hotelu Marriott w Warszawie, Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska organizuje doroczną konferencję, której tematem będzie “Trzy linie obrony. Przeżytek czy skuteczny system ochrony w turbulentnym środowisku?” Konferencja będzie się skupiała na zagadnieniach dotyczących aktualności wykorzystania modelu trzech linii obrony oraz współpracy pomiędzy różnymi funkcjami ochrony organizacji, jak i nowej czwartej linii, jaką stanowią regulatorzy oraz audyt i kontrola zewnętrzna. Portal Infor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Wśród uczestników będziemy gościć audytorów, kontrolerów, pracowników sektora publicznego jak i prywatnego, osoby odpowiedzialne za zarządzanie ryzykiem, compliance oraz szefów działów audytu. W wydarzeniu udział wezmą wspaniali goście z Austrii i Ukrainy, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem: Angela Witzany, CIA, QIAL, CRMA, Senior Wiceprzewodnicząca Zarządu IIA Global, Prezes IIA Austria oraz Tatiana Lebedynets – Prezes  IIA Ukraina.

Lista prelegentów i panelistów nie jest jeszcze zamknięta, ale już wiemy, że będą z nami wyjątkowi specjaliści z POLRISK, Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, Najwyższej Izby Kontroli oraz Ministerstwa Finansów.

Konferencja skierowana jest do audytorów, kontrolerów, pracowników sektora publicznego jak i prywatnego, do wszystkich dla których bliski jest audyt i zarządzanie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej Konferencji. Będzie to kolejna okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia i poszerzenia wiedzy oraz nawiązania kontaktów z innymi audytorami.

Więcej informacji, agenda i formularz zgłoszeniowy na stronie www.iia.org.pl

Cena konferencji:

  • 450.00zł + 23% VAT – członkowie IIA Polska
  • 750.00 zł + 23% VAT – pozostałe osoby
  • 10% zniżki – dla 3 lub więcej osób zgłoszonych przez tę samą firmę / instytucję
  • 10 % zniżki dla członków Polrisk, ISACA Katowice, KIBR, BCMG

Zniżki nie sumują się.

Cena obejmuje: udział w konferencji, materiały konferencyjne, przerwy kawowe i lunch.

Polecamy serwis: Audyt i kontrola

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Tagi

audyt

Zdjęcia

Doroczna Konferencja 2016 IIA Polska
Doroczna Konferencja 2016 IIA Polska

Pracodawca w kryzysie (PDF)49.00 zł
reklama

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Anna Dobrzycka

salon i sklep internetowy 9design

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama