reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Wiadomości

Warmińsko-mazurskie: Przejście w Grzechotkach gotowe na przyjęcie kibiców

Aktualizacja: 29.05.2012

Zielone pasy odpraw oznaczone tablicami Euro2012, zwiększona obsada celników, wcześniejsze anonsowanie przyjazdów grup zorganizowanych - to wszystko ma ułatwić kibicom przekraczanie w czasie mistrzostw w piłce nożnej polsko-rosyjskiej granicy w Grzechotkach. »

Szkoły woj. śląskiego najaktywniejsze w programie Comenius

Aktualizacja: 28.05.2012

Na 474 projekty szkolne zgłoszone do programu europejskiego Comenius w ubiegłym roku, aż 115 pochodziło ze szkół województwa śląskiego. Uczniowie i nauczyciele w ramach wymiany szkolnej wyjeżdżali m.in. do Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Włoch, Bułgarii. »

Lubuskie: "Piknik z Naturą" na jubileusz funduszu LIFE

Aktualizacja: 28.05.2012

Konferencja i "Piknik z Naturą" odbędą się w piątek w Chyrzynie i Słońsku (Lubuskie). Będą to główne obchody jubileuszu dyrektywy siedliskowej UE Natura 2000 i funduszu LIFE w naszym kraju. »

Podlaskie: Transprojekt Gdański zaprojektuje obwodnicę Suwałk

Aktualizacja: 28.05.2012

Transprojekt Gdański przygotuje dokumenty projektowe potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk (Podlaskie) - podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku. Dodano, że firma dostanie za projekt 1,7 mln zł. »

Projekt promujący Suwalszczyznę laureatem konkursu MRR

Aktualizacja: 28.05.2012

Projekt Suwalskiej Izby Rolniczo-Turystycznej promujący Suwalszczyznę został nagrodzony w konkursie "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich", zorganizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. »

Lublin: Rozdawali wejściówki na imprezy kulturalne w zamian za odpady

Aktualizacja: 28.05.2012

Z zainteresowaniem mieszkańców Lublina spotkała się w niedzielę akcja rozdawania wejściówek na imprezy kulturalne, w zamian za surowce wtórne i tzw. elektrośmieci. Rozdano ponad 800 biletów. »

Mazowieckie: Kierowcy mogą już jeździć kolejnym odcinkiem A2

Aktualizacja: 28.05.2012

W niedzielę wieczorem odcinek D autostrady A2 z Pruszkowa - do granicy między gminami Grodzisk Mazowiecki i Jaktorów - został oddany do użytku - poinformowała PAP Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. »

W Gdańsku nie będzie problemów z reklamami podczas Euro

Aktualizacja: 28.05.2012

W Gdańsku, przygotowując się do Euro, zadbano, by nie doszło do kolizji pomiędzy stałymi reklamodawcami a wymogami reklamowymi UEFA. Miasto nie poniesie więc żadnych kosztów związanych z koniecznością usunięcia reklam i napisów nie związanych z partnerami UEFA. »

Kielce: Ponad 700 wystawców na targach Plastpol

Aktualizacja: 28.05.2012

Ponad 700 wystawców z 32 państw ma uczestniczyć w XVI Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol 2012 w Kielcach. Impreza rozpocznie się we wtorek i potrwa do piątku. »

Włocławek: Powstaje Centrum Kultury "Browar B"

Aktualizacja: 28.05.2012

Adaptacja XIX-wiecznych budynków na Centrum Kultury "Browar B" rozpoczęła się we Włocławku (woj. kujawsko-pomorskie). Placówka ma zostać oddana do użytku do końca września przyszłego roku. »

Stołeczny ratusz: niech samorządy decydują o standardzie taksówek

Aktualizacja: 25.05.2012

Stołeczny ratusz chce, by samorządy mogły decydować o standardzie taksówek: kolorze, wieku, wyposażeniu aut oraz by w szerszym zakresie mogły kontrolować przewoźników. Te propozycje miasto skierowało do ministra sprawiedliwości - poinformowano w czwartek w ratuszu. »

Zakończenie akcji „Czas na Facebook” podczas zjazdu rzeczników

Aktualizacja: 25.05.2012

23 maja, w trakcie Zjazdu Rzeczników Prasowych i Specjalistów ds. Komunikacji w Administracji Publicznej w Warszawie, nastąpiło uroczyste zakończenie akcji „Czas na Facebook”. Nasz serwis był partnerem tego ogólnopolskiego przedsięwzięcia. »

Porozumienia PSE Operator z samorządami w sprawie mostu energetycznego

Aktualizacja: 25.05.2012

PSE Operator kończy zawieranie porozumień o współpracy z samorządami ws. budowy tzw. polsko-litewskiego mostu energetycznego. W czwartek przedostatnie takie porozumienie podpisano w Ostrołęce (Mazowieckie). Ostatnie ma być zwarte w poniedziałek w Siedlcach. »

Eksperci pozytywnie o bezpłatnej A4 w Gliwicach

Aktualizacja: 25.05.2012

Instytucje opiniujące projekt rozporządzenia w sprawie zwolnienia z opłat za przejazd odcinkiem autostrady A4 na wysokości Gliwic poparły treść tego dokumentu - podały służby prasowe Urzędu Miasta w Gliwicach. »

Łódzkie: 195 mln zł kosztował nowy terminal pasażerski

Aktualizacja: 25.05.2012

Około 195 mln zł kosztowało wybudowanie nowego terminala pasażerskiego na lotnisku im. Władysława Reymonta w Łodzi. Prawie 150 mln zł pochodziło z Unii Europejskiej. Terminal ma zacząć działać 6 czerwca, rocznie będzie mógł obsłużyć ok. 1,5 mln pasażerów. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

pracujwunii.pl

Ekspert w dziedzinie poszukiwania pracy i zatrudnienia za granicą

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama