reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Wiadomości

Turystyka - rusza kampania "Nasze kujawsko-pomorskie"

Aktualizacja: 19.04.2012

Impreza "Zielona Wyspa" zainauguruje w sobotę w Bydgoszczy kampanię promocyjną "Nasze kujawsko-pomorskie", przygotowaną przez samorząd województwa. Adresatami projektu są mieszkańcy regionu. »

Toruń: Dzieje miasta w technice 3D

Aktualizacja: 19.04.2012

Dom Eskenów w Toruniu wzbogacił się o multimedialną ekspozycję, poświęconą dziejom i rozwojowi miasta. Jej główną część stanowi film w technice 3D, będący swoistą makietą grodu. »

Cztery górskie gminy liczą na pomoc słowackiego inwestora

Aktualizacja: 19.04.2012

Na 30 mln euro oszacowano wartość niezbędnych inwestycji w infrastrukturę turystyczną na terenie górskich gmin Czernichów, Szczawnicy, Krynicy Zdrój i Zawoi - wyliczył Dariusz Reśko, burmistrz Krynicy. Dodał, że gminy liczą na pomoc inwestora ze Słowacji. »

W Radomiu ma powstać hala sportowo-widowiskowa

Aktualizacja: 17.04.2012

Ponad 40 firm zgłosiło się do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej hali sportowo-widowiskowej, która ma być wybudowana w Radomiu. Maksymalny koszt inwestycji wraz z zagospodarowaniem terenu oszacowano na 80 mln zł. »

NIK: 41 proc. wałów przeciwpowodziowych wymaga naprawy

Aktualizacja: 17.04.2012

41 proc. wałów przeciwpowodziowych oraz 27 proc. kanałów wymaga odbudowy lub modernizacji - wynika z opublikowanej we wtorek informacji Najwyższej Izby Kontroli. »

Radom: Rozpoczęła się budowa południowej obwodnicy miasta

Aktualizacja: 17.04.2012

Rozpoczęła się budowa południowej obwodnicy Radomia. To najważniejsza inwestycja drogowa realizowana w tym mieście w ciągu ostatnich lat. Budowa kosztować będzie 154 mln zł. Nowa trasa ma być gotowa do końca 2014 roku. »

Podkarpackie: W lasach rozpoczęło się sadzenie drzew

Aktualizacja: 17.04.2012

W podkarpackich lasach trwa sadzenie drzew. W tym roku w regionie las zostanie odnowiony na powierzchni niemal 1,9 tys. ha - poinformował rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Edward Marszałek. »

Od środy wyższe opłaty za parkowanie samochodów w Olsztynie

Aktualizacja: 17.04.2012

Miesięczny abonament za parkowanie samochodów w centrum Olsztyna będzie od środy dwa razy droższy. Zacznie obowiązywać także progresywna stawka za czas parkowania, wprowadzone również zostaną dwie strefy parkowania ze zróżnicowanymi cenami. »

Pomorskie: Ok. 60 tys. ha ziemi do sprzedaży

Aktualizacja: 17.04.2012

Agencja Nieruchomości Rolnych (ANR) w Gdańsku szacuje, że w najbliższych latach zaoferuje w woj. pomorskim do sprzedaży na preferencyjnych warunkach ok. 60 tys. ha ziemi. W I kw. 2012r. agencja w pomorskim sprzedała ponad 3 tys. ha ziemi. »

Ok. 10 szpitali woj. śląskiego do przekształcenia w 2013 roku

Aktualizacja: 17.04.2012

Około dziesięciu jednostek zdrowotnych należących do woj. śląskiego - głównie dużych szpitali - będzie prawdopodobnie podlegało przekształceniom w 2013 r. ze względu na tegoroczne wyniki finansowe - szacują władze regionu. »

Słupsk: Złożono wniosek o referendum ws. odwołania prezydent

Aktualizacja: 17.04.2012

Do komisarza wyborczego w Słupsku (Pomorskie) trafił w poniedziałek wniosek o przeprowadzenie referendum ws. odwołania przed upływem kadencji prezydenta Macieja Kobylińskiego oraz karty z podpisami mieszkańców popierających tę inicjatywę. »

Koszalin: UE wesprze 8 milionami zł budowę aquaparku

Aktualizacja: 17.04.2012

Unia Europejska wesprze 8 mln zł budowę aquaparku w Koszalinie (Zachodniopomorskie). W poniedziałek w ratuszu podpisano umowę ws. dotowania tej inwestycji. Obecnie trwa przetarg na wykonawcę obiektu. »

Olsztyńscy leśnicy posadzą tej wiosny 20 mln drzew

Aktualizacja: 17.04.2012

Leśnicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie posadzą tej wiosny ponad 20 mln sadzonek młodych drzew. Koszt tegorocznego sadzenia lasu to 17 mln zł - poinformował rzecznik olsztyńskich Lasów Adam Pietrzak. »

Czas na Facebook, czas na zwycięzców!

Aktualizacja: 16.04.2012

Zakończyła się akcja pod hasłem „Czas na Facebook”, zorganizowana przez firmę QNT Systemy Informatyczne. Jako jeden z jej patronów medialnych, nasz serwis regularnie informował o kolejnych etapach tego wyjątkowego przedsięwzięcia. »

Śląskie: Urzędnicy marszałka poznali podstawy języka migowego

Aktualizacja: 14.04.2012

Certyfikaty ukończenia kursu języka migowego otrzymało 20 pracowników Urzędu Marszałkowskiego Woj. Śląskiego. Docelowo szkolenia mają objąć 60 osób - na początek chodzi o to, by w każdym wydziale były osoby potrafiące porozumieć się z niedosłyszącymi. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Patrycja Majzner

Ekspert z zakresu rachunkowości i podatków

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama