reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Wiadomości

Trybunał w Strasburgu o religii i etyce w szkołach

Aktualizacja: 08.06.2010

Trybunał w Strasburgu rozstrzygnie, czy brak lekcji etyki w szkole narusza europejskie prawo. Skargę złożyli rodzice dziecka, którzy podnosili, że w szkole ich syna nie ma lekcji etyki, a on sam nie ma możliwości wyboru między religią a etyką. »

W Poznaniu forum francuskich i polskich samorządów lokalnych

Aktualizacja: 08.06.2010

Sprawom m.in. ochrony środowiska i energii atomowej, turystyce i lokalnemu społeczeństwu obywatelskiemu poświęcone jest odbywające się od poniedziałku w Poznaniu dwudniowe Forum Samorządów Polski i Francji. »

Organizacja lokali wyborczych na terenach zalanych przez powódź

Aktualizacja: 07.06.2010

Niektóre lokale wyborcze na terenach dotkniętych przez powódź zmienią dotychczasowe siedziby; inne lokale wymagają renowacji oraz dokupienia nowego sprzętu zniszczonego przez wodę; nie przeszkodzi to jednak organizacji głosowania. »

MSWiA: informacje z województw dotkniętych powodzią

Aktualizacja: 07.06.2010

MSWiA informuje: »

Konkurs Laur Gospodarności - rozstrzygnięty

Aktualizacja: 07.06.2010

Gminy Ciasna i Świnna z woj. śląskiego, Duszniki i Śmigiel z Wielkopolski, Czerwieńsk z woj. lubuskiego i Bukowsko z Podkarpacia to laureaci pierwszej edycji konkursu „Laur Gospodarności”. »

Powstanie infrastruktura informacji przestrzennej

Aktualizacja: 08.06.2010

Weszła w życie ustawa o infrastrukturze informacji przestrzennej, umożliwiająca stworzenie zintegrowanej bazy danych przestrzennych, z której korzystać będą zarówno organy krajowe jak i instytucje oraz organy unijne. »

Bezrobocie w maju wyniosło 12 proc.

Aktualizacja: 07.06.2010

Bezrobocie w maju br. wyniosło 12 proc. i w porównaniu do kwietnia spadło o 0,3 punktu procentowego - szacuje resort pracy. »

Plany inwestycyjne w czasach kryzysu - seminarium

Aktualizacja: 07.06.2010

Plany inwestycyjne w czasach kryzysu – jak zwiększyć możliwości inwestycyjne budżetów miejskich. Seminarium odbędzie się 15 czerwca 2010 r. »

MF: dług nie przekroczy 55 proc. PKB, wzrostu podatków nie będzie

Aktualizacja: 07.06.2010

Do 2012 r. wysokość długu publicznego nie przekroczy 55 proc. PKB. Rząd nie planuje podwyżek podatku PIT i CIT, składki ubezpieczeniowej i zdrowotnej, ani wprowadzania podatku liniowego - poinformował resort finansów w odpowiedzi na interpelację poselską. »

MSWiA: Informacje z województw dotkniętych powodzią

Aktualizacja: 06.06.2010

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji informuje: »

Uproszczenia w rozliczeniach z ZUS dla ubezpieczonych dobrowolnie

Aktualizacja: 06.06.2010

Osoby, które dobrowolnie odprowadzają składki na ubezpieczenie emerytalno-rentowe od 1 czerwca nie muszą już co miesiąc składać do ZUS dokumentów rozliczeniowych - poinformował rzecznik prasowy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Przemysław Przybylski. »

Rozpoczęły się rozmowy ministrów sprawiedliwości Polski i Rosji

Aktualizacja: 04.06.2010

Rozpoczęły się rozmowy szefów resortów sprawiedliwości Polski Krzysztofa Kwiatkowskiego i Rosji Aleksandra Konowałowa o współpracy prawnej między obu ministerstwami. »

Podnosi się poziom rzek w Małopolsce

Aktualizacja: 04.06.2010

Po nocnych ulewach doszło do lokalnych podtopień w wielu powiatach w województwie małopolskim. W regionie podnosi się poziom wody w rzekach. »

21. rocznica wyborów z 4 czerwca 1989 r.

Aktualizacja: 04.06.2010

W piątek mija 21. rocznica wyborów z 4 czerwca 1989 r., które zakończyły się wielkim zwycięstwem Solidarności. Ich konsekwencją był upadek komunizmu i przemiany polityczne nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej. »

Forum Samorządów Polski i Francji

Aktualizacja: 02.06.2010

7 i 8 czerwca 2010 r. w Poznaniu odbędzie się Forum Samorządów Polski i Francji organizowane pod patronatem Marszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza oraz Przewodniczącego Senatu RF Gérarda Larchera. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2021

reklama

Eksperci portalu infor.pl

SANPRO

Doradztwo personalne, rekrutacja, organizacja zatrudnienia

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama