reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Równość w zamówieniach publicznych w sektorze zdrowia – mit czy rzeczywistość?

Równość w zamówieniach publicznych w sektorze zdrowia – mit czy rzeczywistość?

Zapraszamy na debatę „Równość w zamówieniach publicznych w sektorze zdrowia – mit czy rzeczywistość?” która odbędzie się 2 grudnia 2015 roku o godz. 14.00 w Polskiej Agencji Prasowej w Warszawie. Głównym organizatorem jest Związek Pracodawców Stratera Med. Infor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

W trakcie debaty zostaną poruszone takie tematy, jak aktualna ustawa Prawo Zamówień Publicznych oraz płynące z niej szanse i zagrożenia, aktualna sytuacja na polu współpracy między tymi podmiotami oraz wskazanie na rzeczy, które można poprawić, aby wszyscy nie tworzyć negatywnej atmosfery między Zamawiającymi a Wykonawcami.

W eksperckiej dyskusji wezmą udział: pan Paweł Woźniak (Członek Zarządu Statera Med.), pan Rafał Karnowski (Kancelaria  Karnowski i Wspólnik),  pan Szymon Chrostowski (Prezes Fundacji „Wygrajmy Zdrowie”).  Dyskusja będzie poprowadzona przez pana Tomasza Stysia (Instytut Sobieskiego).

Organizator, Związek Pracodawców na Rzecz Równości Stron w Postępowaniach o Zamówienia Publiczne o nazwie Stratera Med. jest jedyną organizacją na rynku polskim reprezentującą interesy dostawców towarów  i usług do szpitali lub innych podmiotów publicznych, której nadrzędnym celem jest  dążenie na rzecz równości podmiotów w  ramach postępowań o zamówienia publiczne. Celem Stratera Med. jest  podnoszenie jakości udziału w zamówieniach publicznych jako Wykonawcy, aby przysporzyć się całemu społeczeństwu, a szczególnie pacjentom. Naszą działalnością chcemy nagłaśniać sytuację  na rynku zamówień publicznych w sektorze służby zdrowia i wykorzystywaniu uprzywilejowanej pozycji szpitali jako Zamawiających. Razem chcemy zwracać uwagę na tę patową sytuację i pobudzać dyskusje publiczną w tym temacie oraz proponować rozwiązania korzystne.

Wszystkim tym, którym temat nie jest obojętny, zapraszamy na debatę.

Więcej informacji: http://www.strateramed.pl/

Polecamy serwis: Zamówienia publiczne

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Studia I, II stopnia, studia podyplomowe, dyplom University of London, biznes, zarządzanie, finanse, filologie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama