| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Fundacja ISD obala mit noszenia teczki! Szkolenie dla ambitnych doradców!

Fundacja ISD obala mit noszenia teczki! Szkolenie dla ambitnych doradców!

Fundacja The Institute of Strategy and Development Poland Foundation (ISD) organizuje bezpłatne szkolenie dla doradców i dyrektorów biur poselskich. Piątkowe wydarzenie ma na celu obalenie mitów, które krążą wokół pracy młodych ludzi.

 - Stąd właśnie szkolenie – wiele mówi się o pomocy młodym, ale czy oni w rzeczywistości czują, że ktoś o nich dba? Wielu moich znajomych bierze udział w szkoleniach, które nie wnoszą do ich życia niczego poza teorią, która jak wiemy z praktyką ma niewiele wspólnego. Chcemy to zmieniać.

W piątkowym szkoleniu wezmą udział praktycy związani z życiem publicznym, a nie teoretycy, którzy „coś tam gdzieś przeczytali”. Jesteśmy przekonani, że zaczniemy zmieniać polską rzeczywistość. Tak realnie, nie tylko  w teorii – powiedziała Anna Miastkowska, Dyrektor do spraw komunikacji zewnętrznej.

Szkolenie „Crash test dla doradców – obalamy mit noszenia teczki. Zostań kompetentnym doradcą” odbędzie się w dniu 26 lutego 2016 r., na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W wydarzeniu wezmą udział ludzie o różnych poglądach politycznych, aby obiektywnie przekazać wiedzę i doświadczenie.

Nad szkoleniem patronaty objęty organizacje związane z działalnością młodych ludzi jak StudentNews.pl; Młodzi dla Polski czy Niezależne Zrzeszenie Studentów. Wśród patronów merytorycznych warto wymienić Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Pracodawcy RP czy Instytut Inicjatyw Publicznych. Patronat medialny sprawuje  Infor.pl oraz Radio Kampus.

Patronaty merytoryczne sprawują:

Patronaty medialne sprawują:

Polecamy serwis: Pracownicy

Czytaj także

Narzędzia księgowego

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

ExpaTax

Doradztwo podatkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »