reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Sektor publiczny > Wiadomości > Koronawirus: Zawieszenie Warszawskiej Karty Miejskiej - specjalna strona

Koronawirus: Zawieszenie Warszawskiej Karty Miejskiej - specjalna strona

Warszawski Transport Publiczny utworzył specjalną stronę internetową za pomocą której można zawiesić Warszawską Kartę Miejską. Dzięki temu stanie się to jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Niedawno pisaliśmy, że Warszawski Transport Publiczny umożliwił pasażerom zawieszenie biletów długookresowych komunikacji miejskiej. Wielu pasażerów nie wykorzystuje obecnie swoich biletów ze względu na konieczność pozostania w domach i mieszkaniach. Wszystko to oczywiście przez pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Teraz dokonanie tego będzie jeszcze prostsze, wystarczy podać numer karty na tej stronie: https://zawieswkm.wtp.waw.pl/

Więcej informacji o zawieszeniu biletu czytaj tu: Koronawirus. Jak złożyć wniosek o zawieszenie biletu komunikacji miejskiej

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia księgowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2020

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych

OPZZ jest reprezentatywną organizacją pracowniczą w rozumieniu ustawy o Radzie Dialogu Społecznego, konsekwentnie dążącą do realizacji w Polsce fundamentalnych zasad: wolności, równości, solidaryzmu społecznego, demokracji, tolerancji, sprawiedliwości społecznej, a także – pozbawionego jakichkolwiek wykluczeń – prawa do godnego życia, godnej pracy i płacy oraz godnej emerytury.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama