reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Marketing

Białystok stawia na centra usług

Aktualizacja: 15.01.2014

Białystok chciałby dołączyć do grupy miast, w których dynamicznie działają i rozwijają się BPO – centra usług outsourcingowych. Dziś w Polsce działa prawie 400 centrów, a pracuje w nich ponad 100 tys. osób. »

Rzeczpospolita Lokalna - Sejm społeczników, bojowników i ekspertów

Aktualizacja: 09.01.2014

Zapraszamy na Rzeczpospolitą Lokalną - Sejm społeczników, bojowników i ekspertów. Już 16 i 17 stycznia 2014 roku spotkamy się w Warszawie, by rozmawiać o partycypacji publicznej w wymiarze lokalnym. »

Jak przyciągnąć inwestorów?

Aktualizacja: 08.01.2014

Województwa śląskie, dolnośląskie i mazowieckie najskuteczniej potrafią przyciągać inwestorów dając korzyści finansowe i ułatwienia w prowadzeniu biznesu. Wykazała to analiza zasobów i kosztów pracy, aktywności województw wobec inwestorów, dostępności transportowej, wielkości rynku zbytu, poziomu rozwoju infrastruktury gospodarczej, poziomu rozwoju infrastruktury społecznej oraz poziomu bezpieczeństwa. »

Doroczna Nagroda Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej

Aktualizacja: 24.07.2013

Rozwój demokracji lokalnej jest podstawowym elementem i warunkiem transformacji Polski. Wymaga on aktywnego udziału społeczeństwa, jego organizacji i instytucji publicznych. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej została utworzona, aby ten proces wspierać. Od ponad dwudziestu lat prowadzi aktywną działalność na rzecz wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, rozwoju samorządności lokalnej i współpracy pomiędzy samorządem terytorialnym a organizacjami i inicjatywami obywatelskimi. »

Miasta, które cieszą się ze swojego spokojnego charakteru

Aktualizacja: 04.02.2013

Wolno, cicho, aktywnie, w zgodzie z naturą – to skrócone i uproszczone pojęcie idei projektu Cittaslow. Przekłada się ono na filozofię poprawy jakości życia w lokalnych społecznościach oraz zachęty mieszkańców i ich gości do czerpania dobra i przyjemności z niewielkich miast. Są już polskie miasta, które z powodzeniem uczestniczą w tym projekcie. »

Forum gospodarki odpadami

Aktualizacja: 30.01.2013

W dniach 21 i 22 marca 2013 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się II Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w Polsce SOSEXPO 2013 – targi i konferencja. »

Design w terenie czyli zaprojektuj sobie gminę

Aktualizacja: 28.01.2013

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza gminy do zgłaszania swojego udziału w III edycji projektu. „Design w terenie!" to warsztaty, podczas których grupa młodych projektantów ma za zadanie stworzyć koncepcję zagospodarowania i aktywizacji kluczowych miejsc w przestrzeni publicznej wybranej miejscowości. »

Regiony i podregiony Polski najatrakcyjniejsze dla inwestycji

Aktualizacja: 21.01.2013

O atrakcyjności inwestycyjnej regionów i podregionów w coraz większym stopniu decydują czynniki, za które odpowiedzialne są samorządy. Bez odpowiednich inwestycji oraz zaangażowania władz lokalnych i regionalnych nie można liczyć na wyższe oceny inwestorów. »

Marketing miejsc w JST

Aktualizacja: 15.01.2013

Samorządy terytorialne konkurują ze sobą w wielu dziedzinach: o mieszkańców, turystów, pracowników czy też inwestycje i firmy. W tym współzawodnictwie ważne jest, aby przedstawić siebie z jak najlepszej strony. Jak to zrobić? Do tego właśnie służy marketing miejsc. »

Promowanie miasta dzięki obecności w telenoweli

Aktualizacja: 03.10.2012

Sukces serialu „Ojciec Mateusz” to także sukces władz samorządowych Sandomierza. Wiele wskazuje na to, że powstaje właśnie kolejne atrakcyjne przedsięwzięcie z udziałem samorządu – w Lublinie trwają zdjęcia do filmu „Wszystko przed nami”, w którym miasto będzie mieć swój ważny udział. Duża w tym zasługa Lubelskiego Funduszu Filmowego – jednej z dziesięciu tego typu inicjatyw samorządowych w Polsce. »

Rozdano nagrody w konkursie "Sołtys Roku 2011"

Aktualizacja: 12.06.2012

W Senacie rozdano nagrody w konkursie "Sołtys Roku 2011". Puchary 13 laureatom wręczył marszałek Senatu Bogdan Borusewicz. Finał dorocznego konkursu "Sołtys Roku" odbył się po raz dziesiąty. »

Sześć samorządów laureatami konkursu "Teraz Polska"

Aktualizacja: 11.06.2012

25 firm i sześć samorządów zostało laureatami XXII edycji konkursu "Teraz Polska". Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" nagradza w ten sposób wyróżniające się - jej zdaniem - produkty, usługi i gminy. »

W Gdyni powstanie INFOBox - centrum informacji o inwestycjach

Aktualizacja: 20.01.2012

We wrześniu w Gdyni ma być otwarte nowoczesne centrum informacji o inwestycjach w mieście, pod nazwą INFOBox. Centrum będzie dysponowało m.in. Panoramium - 22-metrową wieżą widokową, z której będzie można oglądać realizowane inwestycje. »

2,6 tys. latarników będzie propagować w Polsce zalety internetu

Aktualizacja: 19.01.2012

W połowie 2012 r., w każdej polskiej gminie ma działać lokalny animator, tzw. latarnik, który w ramach ogólnopolskiego projektu "Polska cyfrowa równych szans" będzie przekonywał obywateli - głównie osoby starsze - do korzyści płynących z internetu. »

Katowice: "Latający Spodek" wypromował miasto

Aktualizacja: 30.12.2011

Ponad 60 proc. ankietowanych spodobał się spot filmowy z "Latającym Spodkiem" promującym Katowice w roli organizatora przedsięwzięć kulturalnych - poinformowało biuro prasowe Urzędu Miasta w Katowicach. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Compliance 2021

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Mateusz Rudaś

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama